Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

QUOTE(Agna @ 2005 09 12, 14:13)
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?

Visai grazus vardai mergaitei : Augusta, Justina
berniukui : Andrejas, Nelius
Sekmes renkantis, tikiuosi atrasit ta aukso viduriuka! smile.gif
Atsakyti
Man gražu Liutauras, tai liūtas ir tauras vienoj vietoj. Arba rinkitės tarptautinį, kad skambėtų abiem kalbom gražiai, o dėl galūnės nesijaudinčiau visai, vistiek draugau pervadins, kaip jiems geriau. Iš Valerijaus Valių padarys. Mano pusbrolį Eugenijų Maskvoje Ženia vadino, o mes Augiu šaukiam.
Atsakyti
diana, nora, paula, lukas sunglasses2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labutis,

Mergaitei labai Amelia gražus. Su berniuku biškutį sudėtingiau ax.gif man tai labai gražus daniškas vardas Jakob, liet. Jokūbas irgi gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agna @ 2005 09 12, 12:13)
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?


Vat vat,ir mums ta pati problema dabar doh.gif Galvojam galvojam ir niekaip nesugalvojam koki cia varda maziui geriau parinkus,kad ir lietuviskai ir daniskai apynormaliai skambetu. g.gif Kadangi jau zinom, kad bus berniukas, tai kol kas blaskomes tarp tokiu variantu: Cajus, Oliver, Cornelius, Aron, Dario, Marko,Pius. Na o kol dar nezinojom,tai mergaitei tokius buvom sugalvoje:Ela, Ema, Gabi, Ula, Klaudia, Taja, Mia, Sofie.
Atsakyti
Eli (Elia, Ela), Sofija, Agata
Donas, Robertas, Lukas, Erikas
Atsakyti
PATRICIA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigute @ 2005 09 12, 16:30)
Sveika,
Berniukui, nors ne is tavo sarasiuko, tikriausiai duociau - Tomas, bet kurioje salyje gerai skamba 4u.gif
Mergytei- Inga, Ieva, Eva. Dar nieko vardas -Marija (bet ne visoms salims tinka)
Na, bet cia tik mano nuomone... ax.gif  rolleyes.gif




Vardas TOMAS - ziurint kaip kirciuosi. Pvz., Ispanijoje, jei pasakysi su kirtimi ant O, tai reiks - IMI (tu kazka tai IMI), o jei nori pasakyti berniuko varda, tuomet reikia kirciuoti raide A smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigute @ 2005 09 12, 17:30)
Sveika,
Berniukui, nors ne is tavo sarasiuko, tikriausiai duociau - Tomas, bet kurioje salyje gerai skamba 4u.gif
Mergytei- Inga, Ieva, Eva. Dar nieko vardas -Marija (bet ne visoms salims tinka)
Na, bet cia tik mano nuomone... ax.gif  rolleyes.gif


Tik jau ne Ieva... na bent jau as nepatarciau. Pati tokiu vardu vadinuosi, tai jau kai kur isvaziuoju... Dieve mano... doh.gif Nezinau kaip ten Danijoje su raidziu tarimu, bet pvz Anglijoje kaip tik manes nevadino: ir Eiva, ir Yva, ir Yv (o kaip man tas Y slyksciai skamba.... negaliu schmoll.gif ), o graziausiai tai Ai-yva arba Ajyva... Zodziu, kuriozu kuriozai... Amerikieciai vadino siek tiek panasiau, bet irgi ne taip kaip reikia, tai po triju menesiu kanciu juos ismokyti mano varda numojau ranka ir leidausi vadinama Java thumbup.gif Nu bet cia tik mano asmenine patirtis ir nuomone... O va kambariokei este vardu Ester - jokiu problemu nebuvo smile.gif
O is gry pasiulytu vardu man graziausi Amelia, Augusta arba Klara. Del berniuku vardu nzn. Man asmeniskai tai nei vienas is situ ne itin g.gif As uz varda Pitagoras biggrin.gif (rimtai, ka manot? Nebutinai gry. Siaip...)
Atsakyti
va cia tai beda, musu vardu niekas neistaria, mano vardas jiems isvis keistas bo angliskai jis sakmba panasiai kaip nardymas, as esu to Diva, to Gaiva Davia bet niekada nebunu Daiva. Vyras Linaras varda jo labai nesunkiai sismena, ir pasako gana lengvai. Justas mokykloje yra Justus na kiti bando vadinti Dzastin doh.gif O su Skirmantu bus isviso beda jo net istolo nepasako doh.gif verysad.gif Kad buc zinojus jog mes negyvensim LT blush2.gif
4u.gif Man graziai skamba Alex, labai grazu Amber, Mary, Tom, Carol 4u.gif
Atsakyti
Mano draugė gyvena Danijoje, jos vyras danų tautybės, tai jie savo sūnelį pavadino Adomu (sakė, daniškai Edam tariasi smile.gif , bet šiaip problemų nekilo).
O kita pažįstama šeima, kur mama lietuvė, o tėtis italas, sūnui davė vardą Marko smile.gif
Atsakyti
man irgi reikia net 2 tarptautiniu (berniuku) vardu, kad tiktu ir LT, ir Vokietijoj. man patinka Lukas ir Benas. bet vyrui Benas nelabai... schmoll.gif prasom siulyti smile.gif
Atsakyti