Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautiniai vardai

QUOTE(Agna @ 2005 09 12, 13:13)
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?


Mergaitei neblogi vardai,kaip Amelia,Kamelia,Mia,Aina
Berniukui Justus,Andre
Taciau varda reiketu derinti prie pavardes.Jei pavarde ilgoka,vardas turetu buti kuo trumpesnis ir sirdziai malonus.
Sekmes issirenkat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agna @ 2005 09 12, 13:13)
Labutis! Likimas leme taip, kad gyvenu tolokai nuo Lietuvos.Renkant mazui ar mazei( dar nezinau) varda teks atsizvelgti i dvigubus kriterijus! Vardas turi buti mielas ir lietuvio, ir dano ausiai! Pridedu savo sarasiuka.Gal pagelbetumet ir issakytumet savo nuomone? Aciu!
Mergaitei-Aida,Amelia,Augusta,Ida,Klara,Lora,Nora, Andreja,Aina,Gabriela,Justina,Justa,Perta,Luka...
Berniukui- Justus,Linus,Lukas,Nelius,Petrus,Andrejas...
Aciu uz pagalba! O gal turite kitu ideju?


Berniukui Lukas, arba Petras, petrus liet. nelabai skamba.
Mergaitei - tai kazkaip maziau problemu turbut ir daug vardu visom kalbom graziai turetu skambeti
Atsakyti
Sveika,
Berniukui, nors ne is tavo sarasiuko, tikriausiai duociau - Tomas, bet kurioje salyje gerai skamba 4u.gif
Mergytei- Inga, Ieva, Eva. Dar nieko vardas -Marija (bet ne visoms salims tinka)
Na, bet cia tik mano nuomone... ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
nu mergaitiski vardai tai visi jau labai grazus thumbup.gif man dar labai grazu Paula, Pija, Marija,Karolina wub.gif wub.gif cool.gif
o is berniukisku Karolis (manau jis turetu buti tarptautinis), Edvardas, Eduardas, Pijus, Paulis wub.gif wub.gif cool.gif
Atsakyti
Iš išvardintų man labiausiai patinka Klara, Lora, Nora thumbup.gif Dar neblogai skambės Diana. wub.gif
Iš berniukiškų gal tiks Robertas... Arba Albertas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewita: 12 rugsėjo 2005 - 16:53
Iš išvardintų vardų rinkčiausi Norą. Berniukui - gal Luką... Bet šiaip neapsistočiau ties šiais vardais ir dar paieškočiau.
Atsakyti
Zinoma, ir toliau ieskau patinkanciu vardu.Manau, kad pajusiu, koks pats tinkamiausias vardas bus mano dziaugsmeliui, taciau idomu pasiklausineti ir kitu nuomones.Aciu Jums uz pagalba! Laukiu ir toliau geru ideju!
P.S. I savo sarasiuka itraukiau Paula ir Paulis!Kiti taip pat graziai skamba, bet turiu nemazai pazistamu ar artimuju, kurie jau pavadino savo vaikucius siulomais vardais!
Atsakyti
Lukas ir Luka.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Turejau ir as tokia problemele... Bet siaip zinau, kad duoda tokius vardus, kaip Alexander (galima vadinti Alex), taip pat Matt arba Mattiew ar panasiai, Maximilian arba Max, taip pat Lucas. Visi sitie vardai gerai skamba ne tik Lietuvoje ar Danijoje, bet ir kitose salyse. Na o mergaitei zinau, kad duoda tokius vardus, kaip Emilia, Mia, Maya, Leah (Leja), Amelia, Sophia... Zodziu remiuosi patirtimi, ir manau, kad pades tau, Agna 4u.gif
Atsakyti
andreja, luka ir Lukas
Atsakyti
berniukui -- Osvaldas, Edgaras, Einaras, Gabrielius, Erlingas.
mergaitei -- Elena, Emilija, Laura, Ruta, Erika, Violeta.
Atsakyti
is mergaitisku, tai man graziausias Nora, o berniukisku siaip Andrius, Tomas ir pan.visam pasauliui bus aiskus vardas.Viena pazistama gyvenanti JAV dave varda Andrius, o jos vyras latvis, tai nei latviams, nei rusiskai snekantiems (jie tarpusavy taip sneka), nei lietuviams ir nei amerikonams problemu nekyla. thumbup.gif Sekmes renkant!
Atsakyti