Aj mergos nezinau,as tikrai psyhe,
Dabar man ikyrumai ka nors pastumti ar trenkti ir as kai apie tai mastau pasitenkinima jauciu
,paskui subaru save hm ir dar seksusalines fantazijos sadistinio tipoIr idomiai pamasciau,man niekad nėra 3-4 simptomu iskarto.. va ikyrumai buvo pries 2 metus,tame dvieju metu tarpe jie nesirode.
Skausmai buvo 3 metus nesirode, paskui islindo.
2 išlenda 3 pasyslėpia,1 išlenda 4 pasislepia,arba visi dingsta.. žodžiu nežinau kuo aš sergu..

pasiskaičiau šiandien apie šizoidus ir galvoju man tinka..nes jiem pa irgi būna ir į jų PA maniškėes panašesnės,nežinau,norėčiau buti sveika jokios diagnozės netureti ir viduje jaustis sveika,bet as jaučiu,kad as netokia kaip visi žmonės,sedėjau eilėje ir krapsčiausi,tai telefoną paemu,padedu,pasipūrenu plaukus,pakrapštau kojas į langą pasižiūriu,bet visa tai minutės begyje,o visi kiti sėdi sau ramiausiai,atispalaidave telefonuose sulinde,o aš ne..aš nerimastinga asmenybė,greitai kalbanti,greitai jūdanti,atliekanti darbus ir t.t net jūdesis manę išduoda,kaip neadekvatų.. na ok gal kitokį žmogų,gal iš pažiūros nieko čia baisaus tas jūdrumas,bet aš jaučiu,kad jis nėra budingas,normalioms tai yra psihišai sveikoms asmenybems..Kiti žmonės greičiau sudėlioja sakynius,dėsto mintis,o aš nors ir suvokdama apie ką kalbu,vistiek nusikalbu (niekas man apie jūdesių greituma ir kalbą nėra sakes,aš pati tai matau,o paklausus artimūjų ar teisingai mąstau,kad greitai viską darau?Atsake Taip )
Aš nuo vaikystės jaučiuosi nesveika asmenybė,tarsi būčiau kitokia ir vaikai į mane kitaip žiūrėdavo vaikystėj ir aš vaikystėje jaučiausi kitokia.
Su žmonė
mis kontaktuoju gerai,man patinka bendravimas,bet aš pradėjau bijoti,kad esu pokalbiusoe nenuoširdi ir gal man pokalbis reikalingas tik šiaip,kad buti tokiai kaip visi ? Nors aš ištikrūjų mėgstu klausyti,mėgtu pasakoti jei turiu ką,mėgtu buti teisi

(na jei apie kažkokį dalyką išmanau daugiau,tai konsultuoti ir aš tada jaučiuosi tokia reikalinga

)
Ir Dar aš supratau,kad esu tingynė ir nieko gyvenime iki šiol doro nenuveikiau..pamenu mama yra sakius apie mano tinguma ir sėnelė,seniais laikais,bet man atrodė tai normalu,o dabar suprantu,kad aš tikrai žiauriai tyngus žmogus buvau..kad tik už mane kas atliktu darbus,nors man atrodo tą įtakojo tai,kad motina už manę nuo vaikystės viską darė ir iki 18 šluostė užpakalį,taigi užaugau egoistė su egoistiškom pažiūrom,nesavarankiška asmenybė,kuri mėgsta kaltinti kitus savo nesekmėse..

aišku jau daug iš viso šito pakeičiau,bet visgi viduje liko tas egoistiškumas,kuris mano amenybe ir žlugdo,aš supratau,kad esu nebrandus žmogus..