Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2015 08 27, 18:50)
Nenusibodai!

Ačiū, Vida 4u.gif
Toj nuorodoj tikrai labai gražūs burbulai bigsmile.gif ... Ale aš vokiškai nė bum bum.. nesuprantu nieko, kaip ten pirkti reikėtų doh.gif ... reikia turbūt dar paieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 08 27, 17:41)
virtuvės stalviršis labai gražus, akmuo?
Koks lubų aukštis pas jus? mūsų langai laaabai panašūs smile.gif
Jei gerai pamenu - veidrodis ansčiau kabojo miegamajame? prie vaiko loveles?
Visumoje gražu pas jus, tik pulčiau to laidų mazgo po konsole tvarkyt biggrin.gif


Aciu 4u.gif Taip, granitas.
3,20cm
Tikrai taip - visi cieli trys smile.gif
Dar tik puse metu gyvenam - ateis ir jam eile mirksiukas.gif


QUOTE(Rabambule @ 2015 08 27, 17:49)
Mamagabi, labai kilimas grazus darbo kambaryje, man todel turbut ir patinka, nes tamsus, is viso tas kambarys man graziausias..o siaip matosi, kad kabai jauku, ypac ta jausma zaluma duoda thumbup.gif


Aciu 4u.gif
Ir man patinka tas tamsumas, kuris atsikartoje ir II.a. miegamajam bei drabuzineje wub.gif
Taip, zaluma uz lango daug priduoda drinks_cheers.gif, pati ta puikiai zinai bei jauti, o dar tos tavo stirnos laugh.gif
Ale man jos vis maza: isrikiavau tujas kaip kareivius, visa armija buksmedziu sukisau, dabar svaigstu kaip man reikia keliu dideliu medziu arciau triobos, kad namas kaip pirstas plikas nestovetu rolleyes.gif Vyras irgi suka ratus aplinkui ir vis kalba " kruuumu, kruuumu, sodinam dideliu kruuumu", kad kaimynu nematytume ir mums kiemelio jaukumas butu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 27 rugpjūčio 2015 - 18:27
QUOTE(mamagabi @ 2015 08 27, 15:49)
Aaa, jus apie sita laikikli klausete bigsmile.gif Atsiprasau uz nesupratinguma doh.gif
Cia pirkau (pries 10m) kazkuriam uzuolaidu salone, tai ir nepasakysiu...
Panasus yra cia, bet be keraminio piesto dekoro:
https://www.scanlans...---holdback-474

Ačiū už nuordoą biggrin.gif kaip ten gražu, o dabar reikiės kažką kankinti, kad padėtų parsiųsti biggrin.gif

Mamagabi, Jūsų namučiai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 08 27, 18:19)
Taip, zaluma uz lango daug priduoda wub.gif, pati ta puikiai zinai bei jauti drinks_cheers.gif Ale man jos vis maza: isrikiavau tujas kaip kareivius, visa armija buksmedziu sukisau, dabar svaigstu kaip man reikia keliu dideliu medziu arciau triobos, kad namas kaip pirstas plikas nestovetu rolleyes.gif Vyras irgi suka ratus aplinkui ir vis kalba " krumu, kruuumu, sodinam dideliu kruuuumu", kad kaimynu nematytume lotuliukas.gif

Bet jus teisus, man ypac grazu prie namo sienu krumai, medziai..o as bijau pati sodinti, gyvenam futbolo aiksteje, patys tik pusis palei zalia medziu siena sukisom, bet uztai tvora kalem su 5 mm tarpeliu:) reikia laukt kol pinigai kazkaip iplauks i pinigine, tada jau landsaftui bus eile..net tie baisus vazonai prie iejimo, atsimeni, stovi baisus kaip karas..
Atsakyti
QUOTE(ccaraite @ 2015 08 27, 19:25)
Ačiū už nuordoą  biggrin.gif  kaip ten gražu, o dabar reikiės kažką kankinti, kad padėtų parsiųsti  biggrin.gif
Mamagabi, Jūsų namučiai nuostabūs  wub.gif


Kad artimu nekankintumete, kreipkites i www.tukis.lt mirksiukas.gif
Ju tema (tarpininke Limcamca) yra ir SM forume.
Dekui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2015 08 27, 19:26)
..net tie baisus vazonai prie iejimo, atsimeni, stovi baisus kaip karas..

Ot man tie vazonai ir grazus, tik gyvybes jiems truksta flirt.gif Paleisi krumu ir geliu fontanus - ir bus ledas wub.gif

P.S. o stai tos juodos taburetes prie savo grazaus kosmetinio staliuko tai jau tikrai nestatyk schmoll.gif Ten reikia pirmiausia ne juodo baldo, antra - ne kieto/medinio, o minksto, ir trecia - graziausia margo mirksiukas.gif
Va tada - eklektika...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 27 rugpjūčio 2015 - 18:51
Mamagabi, gak dar kokių psl žinot ax.gif kaip tyčia gražiausio nėra pardavime blush2.gif
Ačiū už rūpestį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ccaraite @ 2015 08 27, 19:43)
Mamagabi, gak dar kokių psl žinot  ax.gif  kaip tyčia gražiausio nėra pardavime  blush2.gif
Ačiū už rūpestį  4u.gif


I google paieskos laukeli suvedate "curtain holdbacks", spaudziate ne ziniatinklis, o Vaizdai, ir ieskote laimes biggrin.gif - butent taip as radau pries tai siusta nuorodele mirksiukas.gif
Arba dairotes cia (tukis.lt perka ir is ebay) :
http://www.ebay.co.u...0...ks&_sacat=0
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 08 27, 15:09)
Nu va prasau:

aciuks.gif dabar supratau kam tiek metrų užuolaidinio audinuko reikia biggrin.gif Kas bus tarp dviejų kolonų šalia stalo g.gif ax.gif
Atsakyti
Mamagabi, labai grazus jusu namuciai, gal isduosite kur kilima pirkote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 08 27, 20:24)
aciuks.gif dabar supratau kam tiek metrų užuolaidinio audinuko reikia biggrin.gif Kas bus tarp dviejų kolonų šalia stalo g.gif  ax.gif


Taigis taigis - visa laime, kad tik dieninio biggrin.gif
Ogi nieko ten nebus - jos skirtos siek tiek atskirti valgomojo erdve nuo svetaines ir kaip architekturinis uzmanymas, kad nebutu stadiono vaizdo:)
Na gal dar koki laikrodi pakabinsiu, jei rasiu tinkama ir dar dvipusi lotuliukas.gif
Kitoje kolonu puseje yra integruota spintele ir mini tv - specialiai mano brangiausiam mano suprojektuotas reikalas, kad valgant galetu ziureti sporta wink.gif

QUOTE(indrux @ 2015 08 27, 20:24)
Mamagabi, labai grazus jusu namuciai, gal isduosite kur kilima pirkote ax.gif


Dekui 4u.gif Pirkau "Baldu rojuje", dizainerio Pierre Cardin dizaino darbas, bet pasakysiu, kad "s...das", nes nepraktiskas, o dar rupuze ir brangus, ir dar ne vilna cool.gif Rezgu plana chuligana kaip ji cia negryztamai ispravodijus is namu lotuliukas.gif Jau geriau buciau koki persiska is sendaikciu pirkusi, ten nors kaina, vilna, ir vaizdas padorus ir negaila trypti rolleyes.gif, ypac kai lakstau su laistytuvu ir kaliosais pro langus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 27 rugpjūčio 2015 - 20:13
QUOTE(mamagabi @ 2015 08 27, 20:07)
Dekui 4u.gif Pirkau "Baldu rojuje", dizainerio Pierre Cardin dizaino darbas, bet pasakysiu, kad "s...das", nes nepraktiskas, o dar rupuze ir brangus, ir dar ne vilna ...

o kuo jusu nepraktiskas? Mano dukra jau kiek laiko turi P.Cardin koridoriuje ir dar sviesu, niekad nesiskunde. O jau meilumas svelnumas jo wub.gif .

Mamagabi, nuostabus jusu namai wub.gif . Ir veidrodziu trejybe dabar visai savo vietoje biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 08 27, 21:23)
o kuo jusu nepraktiskas? Mano dukra jau kiek laiko turi P.Cardin koridoriuje ir dar sviesu, niekad nesiskunde. O jau meilumas svelnumas jo  wub.gif .

Mamagabi, nuostabus jusu namai  wub.gif . Ir veidrodziu trejybe dabar visai savo vietoje  biggrin.gif .

Mamagabi wub.gif wub.gif net beziurint Jusu namu nuotraukas...uzplusta jaukumo ir silumos pliupsnis... :wub
Niusss labaiiii wub.gif :
Atsakyti