Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2015 08 27, 21:23)
o kuo jusu nepraktiskas? Mano dukra jau kiek laiko turi P.Cardin koridoriuje ir dar sviesu, niekad nesiskunde. O jau meilumas svelnumas jo  wub.gif .

Mamagabi, nuostabus jusu namai  wub.gif . Ir veidrodziu trejybe dabar visai savo vietoje biggrin.gif


I jo puka (tanku ir gilu) labai viskas susigeria ir nebeissivalo - sviesios vietos nutamsejo taip, kad net cheminis neisvale unsure.gif
Dekui 4u.gif
Veidroduku pas mane tai patikekit - alei kiekvienoje namo kerteleje lotuliukas.gif
Meluoju, tik katilineje nera cool.gif
Oficialiai esu save paskelbusi "veidrodziu karaliene" egypt.gif

QUOTE(paslaptukai @ 2015 08 27, 21:32)
Mamagabi   wub.gif  wub.gif net beziurint Jusu namu nuotraukas...uzplusta  jaukumo ir silumos pliupsnis... :wub Niusss labaiiii wub.gif :


Dekui 4u.gif
Stengiuosi ir del saves, ir del kitu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 27 rugpjūčio 2015 - 20:47
Mamagabi aciu uz nuomone, margas tai ne mano skoniui, nors pritariu, kad tiktu..bet jeigu as desiu medziagini pvz geometriniu figuru modeli, tas fotelis uzstos visa vaizda kai lipi laiptais. As siandien zara home paslaviau, ten uzmaciau permatoma pufa, netiktu? Jo nesimato, dizainas lakoniskas, juk tame kampe ne milijonas vietos, nes uz nugaros palme dar. Ar vis delto dairytis foteliuko ir bandyti pervilkti?
Atsakyti
Mamagabi wub.gif wub.gif wub.gif
Ir sienu koloritas ,ir langu suskirstymai ,bvk kaip mano vizijoj wub.gif t.y.viskas lb dailu cool.gif
O kiek kv virtuve pas jus?
Atsakyti
Mamagabi, neiziuriu unsure.gif pirmame aukste pas Jus plyteles, ar cia toks parketas?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(mamagabi @ 2015 08 27, 19:57)
I google paieskos laukeli suvedate "curtain holdbacks", spaudziate ne ziniatinklis, o Vaizdai, ir ieskote laimes  biggrin.gif - butent taip as radau pries tai siusta nuorodele mirksiukas.gif
Arba dairotes cia (tukis.lt perka ir is ebay) :
http://www.ebay.co.u...0...ks&_sacat=0

Ačiū smile.gif Dairausi, tai tokių grožybių yra wub.gif

Gal dar kur užmatysit gražių sieninių šviestuvų, tai prisiminkit mane ir įmeskit nuorodą 4u.gif man reikia dviejų laiptų zonoje, bet noriu gražių ir nebrangių 4u.gif Vis dairausi, bet pagrinde visur stalinės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ccaraite: 28 rugpjūčio 2015 - 10:08
QUOTE(Rabambule @ 2015 08 27, 22:01)
Mamagabi aciu uz nuomone, margas tai ne mano skoniui, nors pritariu, kad tiktu..bet jeigu as desiu medziagini pvz geometriniu figuru modeli, tas fotelis uzstos visa vaizda kai lipi laiptais. As siandien zara home paslaviau, ten uzmaciau permatoma pufa, netiktu? Jo nesimato, dizainas lakoniskas, juk tame kampe ne milijonas vietos, nes uz nugaros palme dar. Ar vis delto dairytis foteliuko ir bandyti pervilkti?


Foteliuku nuotraukeles ikeliau tik del audinio - tokio didelio baldo ten tikrai nereikia mirksiukas.gif
Del permatomo pufo nepasakysiu, nes jo nemaciau, nezinau aukscio ir ar patogu butu "slidziai bei kietai" ant jo sedeti, nes man lyg smagiau butu sedeti minkstai rolleyes.gif
Visada yra JEI:
jei tame kampe bus tik du tie elementai (staliukas ir vazonas), tada reikia trecio ir jis turi buti matomas, kitos spalvos bei materijos.
Jei tam kampe pvz. dar atsirastu mini kilimelis, uzuolaida, paveiksliukai virs veidrodzio - t.y. dekoratyviniai spalviniai akcentai, tada pufas ar kedute gali buti ir nematomi, taip vadinami Ghost (vaiduokliai):
user posted image
Tik nezinau del ju sedimos dalies aukscio prie tavo turimo staliuko.
Dar visai idomus/originalus ir svarbiausia minkstas pufas, tinkantis eklektikai:
user posted image

QUOTE(Rutele_S @ 2015 08 27, 22:46)
Mamagabi wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ir sienu koloritas ,ir langu suskirstymai ,bvk kaip mano vizijoj wub.gif  t.y.viskas lb dailu cool.gif
O kiek kv virtuve pas jus?


Dekui 4u.gif
Virtuve kartu su valgomuoju 22,58m, svetaine 33,60m ir kartu tas bendras plotas yra 56m, kas yra pats tas biggrin.gif


QUOTE(paslaptukai @ 2015 08 27, 22:58)
Mamagabi, neiziuriu unsure.gif pirmame aukste pas Jus plyteles, ar cia toks parketas?

Plyteles, medzio imitacija, labai platus pasirinkimas, bet daugiau nesakysiu sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 rugpjūčio 2015 - 10:22
Ieskau vadinamu wings armchair foteliuku. Bet Lietuvoje tik sendaikciuose tokiu maciau, o noriu nauju...gal kuri matete tokius pirkti? (Ikea nesiulyti:))

https://www.google.l...a...583&dpr=1.1
Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2015 08 28, 11:25)
Ieskau vadinamu wings armchair foteliuku. Bet Lietuvoje tik sendaikciuose tokiu maciau, o noriu nauju...gal kuri matete tokius pirkti? (Ikea nesiulyti:))

https://www.google.l...a...583&dpr=1.1


giminaite pirko iš skandinaviškų baldų, nu ant tokio patogumo foteliuko dar nebuvau sėdėjus ax.gif
Atsakyti
Prisijungsiu prie pagyrų Mamagabi namams - man jie tokie jaukūs ir gyvenami atrodo, o daiktai kiekvienas unikalus ir (ko gero) su įdomia atsiradimo istorija wub.gif nes būna žiūri interjero nuotraukas ir pasijauti lyg būtum atsiradęs parduotuvės ekspozicijoje.

O ilijičiaus lemputės puikiai tarnauja ieškant tų vienintelių šviestuvų biggrin.gif jau pas mus kiek laidų kyšojo, tai vienu metu buvau pasiryžus eit skyles špakliuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 08 28, 13:53)
Prisijungsiu prie pagyrų Mamagabi namams - man jie tokie jaukūs ir gyvenami atrodo, o daiktai kiekvienas unikalus ir (ko gero) su įdomia atsiradimo istorija  wub.gif nes būna žiūri interjero nuotraukas ir pasijauti lyg būtum atsiradęs parduotuvės ekspozicijoje.

O ilijičiaus lemputės puikiai tarnauja ieškant tų vienintelių šviestuvų biggrin.gif  jau pas mus kiek laidų kyšojo, tai vienu metu buvau pasiryžus eit skyles špakliuot lotuliukas.gif


Dekui 4u.gif Panasiai ir yra su tais daiktais rolleyes.gif
Poroje vietu ir as pasiryzus lotuliukas.gif

O stai ir tas darbas, apie kurio reminima klausiau jusu visu nuomones smile.gif
"Tos žalios akys"
Drobe, akrilas, 60x80cm

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 28 rugpjūčio 2015 - 13:20
1 variantas

user posted image

2 variantas

user posted image

3 variantas

user posted image


PADEKIT

apsistojau ties sitais sviestuvais, 5 saku 2 vnt. kokia nuomone? salionui? nenusipiginau labai lotuliukas.gif nes kur ziurejau ale geresnius tokio pat stiliuko tai arba siti apie 100 eur/vnt arba kiti 600 eur/vnt biggrin.gif kazkaip per daug jau man... ir ar tokiem deti virsui ta gipsine apvalia plokste?

aciuuu baigiu isdurneti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Ritandra , man 2 arba 3 bet ne 1. O blyna deciau ,nes man jie grazu wink.gif
Atsakyti