Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai 4

Sveikos, gal galite parekomenduoti akmenukų meilei pritraukti ir darbų pritraukimui, nes jau pusę metų kaip nerandu norimo darbo:/
Atsakyti
Sveikos, gal parekomenduosit akmenėlį žmogui kuris turi tiką, taip pat yra nervingas, turi nerimo sutrikimą, kartais panikos atakas. Iš anksto ačiū už patarimus
Atsakyti
Dažnu atveju sunku rasti info apie tam tikrą akmenėlį, o radus informaciją, dar sunkiau rasti tinkantį akmenuką...

Bet teko apsilankyti tokiose internetinėse parduotuvėse kaip www.hermija.eu bei www.kertelesielai.lt ir tikrai radau visą ieškomą info smile.gif Jose daug išsamios informacijos, akmenukų bei papuošalų smile.gif

Pamėginkite ir Jūs užsukti, gal rasite tai ko ieškote smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi čia pataikiau 4u.gif

radau facebooke tokį puslapį, prekiauja tikrai gražiomis akmenukų apyrankėmis, bet tada tą patį vakarą, kai jau buvau beveik besiruošianti pirktis tą apyrankę, visai atsitiktinai nieko nebandydama surasti ar domėtis, kažkur užmačiau štai tokį komentarą: " Skaičiau knygoje apie simbolius. Ten rašoma, kad kryžius yra kančios simbolis ir nerekomenduojama jo dėvėti kaip papuošalo.. Taip pat akmens nesvarbu kokio, bet jei jame yra skylė gręžta, tai skandina žmogų nelaimėse..Kiek tiesos nesiimu spręsti, bet apie akmenis tiesa. Patirtis sako..." tai ir nežinau, ar tiesa čia? Ar tikrai blogai tie akmenukai "su skylutėm"? ir kad tas komentaras man taip iš niekur nieko atsirado, gal čia ženklas? ar šiaip sutapimas? Noriu akmenukų, jaučiu, kad reikia, bet dabar kažkaip pasimečiau... taip ir neišdrįsau nusipirkti tos apyrankės..
Atsakyti
Ačiū, kad pasidalinote žiniomis. Man patinka liesti daiktus apdirbtus labai galingos jėgos - tų pačių gręžiančių, pjaunančių, šlifuojančių ar spaudžiančių mašinų. Nieko negero nepastebėjau, todėl labai įdomu ką parašėte.

Tarp kitko, bent mano patirtis parodė/išmokė, kad labai svarbu iš kokio būtent žmogaus perki rankdarbius/papuošalus. Kiekvienas menininkas nori-nenori įdeda į savo kūrinį savo energiją. Kaip sakoma, Šventųjų paveikslai (ikonos ir pan.) ŠVENTI ne dėl to, KAS juose pavaizduota, o būtent - dėl DVASINĖS BŪSENOS to žmogaus, kuris tapė tą paveikslą. Ikonos daugumoj atvejų stebuklingos, nes jas tapė vienuoliai, žmonės diena iš dienos besimeldžiantys, skaistūs ir pan. Aš su malonumu pirkčiau iš Tibeto ar Indijos vienuolynų, bet būčiau labai atsargi dėl papuošalų iš Indijos...teko skaityti, kad labai dažnai tai papuošalai pavogti iš kapaviečių... Ir štai pvz. yra tekę bendrauti su menininkais Ukrainoje. Rankdarbiai tikrai įspūdingi, o jų autorė depresyvi, kelis kart išsiskyrusi (nepajėgi atleisti tiems vyrams), vos galą su galu sudurianti, apsileidusi, apie kitus tik blogai kalbanti moteris. Iš jos aš nieko nepirkčiau, o štai iš kitos - linksmos, laimingos (na ir kas kelintą ji ten kartą ištekėjo, ji LAIMINGA Pozityvi Moteris) - iš jos aš pirkčiau net pačius tamsiausius paveikslus (jos kūriniuose visai kitokia energetika - jie kupini Gyvenimo Džiaugsmo, ENERGIJOS ir kažkokios neišmatuojamos LAISVĖS). Taip nuspręsčiau aš, o Jūs kiekvienas priimat sprendimus patys - aš niekam neperšu savo nuomonės, tik dalinuos patirtimi ir kaip yra MANO PASAULYJE.

Dar, man atrodo )), mes patys labiausiai įkrauname tuos akmenis ir daiktus energija. Kad pagreitinti procesą - apvalyti nuo svetimos energetikos, patariama nuplauti po tekančiu šaltu vandeniu, barstyti druska, palaikyti šaltyje (šaldymo kameroje), vėliau palaikyti tekančios Saulės spinduliuose ir t.t. Jei žmoguje yra energetika - žmogus pats sukurs magiją. [U] Bet tam, kad pagreitinti visus procesus ir nešvaistyti laiko rizikuojant, aš pirkčiau būtent tokiu būdu kaip papasakojau aukščiau - t.y. vengiant rankdarbių ir papuošalų, sukurtų nelaimingų - tik negerą pastebinčių, negatyviose vibracijose gyvenančių žmonių. Niekas nėra geresnis ar blogesnis, mes tiesiog einame skirtingais keliais. ax.gif



Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2017 01 09, 19:46)
Tikiuosi čia pataikiau  4u.gif

radau facebooke tokį puslapį, prekiauja tikrai gražiomis akmenukų apyrankėmis, bet tada tą patį vakarą, kai jau buvau beveik besiruošianti pirktis tą apyrankę, visai atsitiktinai nieko nebandydama surasti ar domėtis, kažkur užmačiau štai tokį komentarą: " Skaičiau knygoje apie simbolius. Ten rašoma, kad kryžius yra kančios simbolis ir nerekomenduojama jo dėvėti kaip papuošalo.. Taip pat akmens nesvarbu kokio, bet jei jame yra skylė gręžta, tai skandina žmogų nelaimėse..Kiek tiesos nesiimu spręsti, bet apie akmenis tiesa. Patirtis sako..." tai ir nežinau, ar tiesa čia? Ar tikrai blogai tie akmenukai "su skylutėm"? ir kad tas komentaras man taip iš niekur nieko atsirado, gal čia ženklas? ar šiaip sutapimas? Noriu akmenukų, jaučiu, kad reikia, bet dabar kažkaip pasimečiau... taip ir neišdrįsau nusipirkti tos apyrankės..


Internetu tikrai sunkiau nusipirkti toki daikta, man irgi reikia realiai paliesti ir pajusti biggrin.gif Del skyluciu nelabai sutikciau, tarytum pati gamta dovanoja pakabuka biggrin.gif Man tas neveikia kaip "uzgule kaip akmuo " mirksiukas.gif
Va del kryziu, tai tarytum uzsikrauti kryziu ....

Kiekvienam skirtingai turbut 4u.gif


QUOTE(Aurrora @ 2017 01 09, 20:30)
Ačiū, kad pasidalinote žiniomis. Man patinka liesti daiktus apdirbtus labai galingos jėgos - tų pačių gręžiančių, pjaunančių, šlifuojančių ar spaudžiančių mašinų. Nieko negero nepastebėjau, todėl labai įdomu ką parašėte.

Tarp kitko, bent mano patirtis parodė/išmokė, kad labai svarbu iš kokio būtent žmogaus perki rankdarbius/papuošalus. Kiekvienas menininkas nori-nenori įdeda į savo kūrinį savo energiją. Kaip sakoma, Šventųjų paveikslai (ikonos ir pan.) ŠVENTI ne dėl to, KAS juose pavaizduota, o būtent - dėl DVASINĖS BŪSENOS to žmogaus, kuris tapė tą paveikslą. Ikonos daugumoj atvejų stebuklingos, nes jas tapė vienuoliai, žmonės diena iš dienos besimeldžiantys, skaistūs ir pan.  Aš su malonumu pirkčiau iš Tibeto ar Indijos vienuolynų, bet būčiau labai atsargi dėl papuošalų iš Indijos...teko skaityti, kad labai dažnai tai papuošalai pavogti iš kapaviečių... Ir štai pvz. yra tekę bendrauti su menininkais Ukrainoje. Rankdarbiai tikrai įspūdingi, o jų autorė depresyvi, kelis kart išsiskyrusi (nepajėgi atleisti tiems vyrams), vos galą su galu sudurianti, apsileidusi, apie kitus tik blogai kalbanti moteris. Iš jos aš nieko nepirkčiau, o štai iš kitos - linksmos, laimingos (na ir kas kelintą ji ten kartą ištekėjo, ji LAIMINGA Pozityvi Moteris) - iš jos aš pirkčiau net pačius tamsiausius paveikslus (jos kūriniuose visai kitokia energetika - jie kupini Gyvenimo Džiaugsmo, ENERGIJOS ir kažkokios neišmatuojamos LAISVĖS). Taip nuspręsčiau aš, o Jūs kiekvienas priimat sprendimus patys - aš niekam neperšu savo nuomonės, tik dalinuos patirtimi ir kaip yra MANO PASAULYJE.

Dar, man atrodo )), mes patys labiausiai įkrauname tuos akmenis ir daiktus energija. Kad pagreitinti procesą - apvalyti nuo svetimos energetikos, patariama nuplauti po tekančiu šaltu vandeniu, barstyti druska, palaikyti šaltyje (šaldymo kameroje), vėliau palaikyti tekančios Saulės spinduliuose ir t.t.  Jei žmoguje yra energetika - žmogus pats sukurs magiją. [U] Bet tam, kad pagreitinti visus procesus ir nešvaistyti laiko rizikuojant, aš pirkčiau būtent tokiu būdu kaip papasakojau aukščiau - t.y. vengiant rankdarbių ir papuošalų, sukurtų nelaimingų - tik negerą pastebinčių, negatyviose vibracijose gyvenančių žmonių. Niekas nėra geresnis ar blogesnis, mes tiesiog einame skirtingais keliais.  ax.gif


Pritariu 4u.gif
Atsakyti
o gal kas netyčia susidūrę esat, ar tikri čia akmenukai pas juos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2017 01 09, 18:46)
Ar tikrai blogai tie akmenukai "su skylutėm"?

akmenukus ir papuosalus su akmenimis pradejau prikti dar tik pries kelis metus. Didzioji dauguma ju su skylutem (karoliukai, apyrankes, auskarai). Ir tikrai nepastebejau, kad per tuos kelis metus nuo ju isigijimo mano gyvenime butu kas blogo nutike.
Atsakyti
Sveikos! Labai prasau, patarkit, kur Vilniuje galima isigyt naturaliu menulio akmenuku (karoliuku) ? As gyvenu Baltarusijoj, pas mus niekur nerandu, po savaites vaziuoju i Vlniu-tai noreciau isigyti
Atsakyti
QUOTE(Mistika25 @ 2017 01 17, 16:03)
Sveikos! Labai prasau, patarkit, kur Vilniuje galima isigyt naturaliu menulio akmenuku (karoliuku) ? As gyvenu Baltarusijoj, pas mus niekur nerandu, po savaites vaziuoju i Vlniu-tai noreciau isigyti
http://astromineralogija1.lt/
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2017 01 17, 19:06)


Aciu labai! smile.gif

Dar FB radau puslapi -
https://www.facebook...iai.lt/?fref=ts bet kazin,ar tikri
Atsakyti
Sveikutes wub.gif , as mokausi, jau ir parinkineju akmenelius, tai nauja mano aistra, pries tai mokiausi astrologijos, viskas susije...Labai tikiu akmeneliu poveikiu, jau destau is ju mandalas, pasirenku kai stresas ar ka skauda, ar nemiga...taikau tam tikroms cakroms.
Turiu apie 30 akmeneliu, idomiausias labradoro poveikis, kaip jums jis?
O PATYS MEGSTAMIAUSI-AMETISTAS IR AMETRINAS IR JAU KIECIAUSIAS KOL KAS MANO RINKINUKE-AKVAMARINAS, LABAI GREIT PRISIJAUKINAU bigsmile.gif , tik jis zalsvas, nors kiek ziuriu, visur melsvas, net melynas gali buti, ar kas turite akvamarina?
Kokioje literaturoje daugiausiai gaunate atsakymu? Galbut cia bus galima ir apsikeisti knygomis astrologinemis ar minerologinemis ;)? Seniai nebuvau siame forume, tai dar nelabai suprantu, kur kokiu temu ieskoti...
Papildyta:
gaila, si tema nera labai aktyvi, bet gal prisijungs dar daugiau nariu, ypac, labiau pazengusiu, butu gerai.
Del aukso kazkas raset, ir as domejausi, man tai labai jo reikejo, nes Saturna, pasirodo, reikejo stiprinti, bet dar del to ir akmeneliu papildomai prireike, nuo tada pradejau dometis. Auksa labai megstu ;).
Kas skaitot rusiskai, tai cia geras straipsnis apie auksa, sidabra: http://tvoyaizuminka...lota-i-serebra/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ametrine: 22 kovo 2017 - 08:29