Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimos piniginė

Bendrų sąskaitų neturime .
Vienas kito nekontroliuojame dėl išlaidų.Jei perkame-vadinasi reikia smile.gif
Man yra labai svarbu būti laisvai ir neatsiskaitinėti už kiekvieną centą.
Esu racionaliai taupi,nors kartais užeina silpnumo akimirka ir tuomet labai stipriai neriboju savęs blush2.gif
Bet manau,kad moku planuotis biudžetą ir maistui ir atostogoms biggrin.gif
Stambesnius pirkinius ir keliones planuoju aš,bet mokame per pusę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozinisgyvenimas: 20 rugpjūčio 2015 - 12:12
QUOTE(Rasma @ 2015 08 19, 16:41)
Aš laiminga ne uždirbdama, aš laiminga gyvendama.

va sitas tai man patinka! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 08 19, 16:50)

Jūs to niekad negalit žinoti - ar mąstymas nepasikeistų ir tokiu atveju?

kas zino, kaip butu, jei butu. Mes tikrai negalim buti kiekviena net uz save garantuotos. As kazkada maniau, kad jei istiktu didziule tragedija,tikrai paluzciau. Gal tapciau kokia bename bomze ar narkomane (o jokiu narkotiku net pameginusi nesu, net nerukau), o gal nusizudyciau. Bet pasirodo, kad galiu viska istvert, viska suklijuot, kiek imanoma ir... gyvent toliau, ir netgi ne taip bloga gyvenima. Nutikus tragedijai tikrai ne visi paluzta. Kartais atsiranda jegu, net neaisku is kur. Ir sumanymu, kaip tas bedas iveikti, ko iki to laiko atrodo tikrai net neismastytum.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 07 09, 08:36)
Turim vieną bendrą sąskaitą.
Šiuo metu gyvenam itin taupiai, leidžiam vyro atlyginimą (net ne visą), mano pajamos investuojamos  4u.gif

drinks_cheers.gif
Mes abu turim skirtingas sąskaitas. Bet žinau kiek uždirba jis ir jis žino kiek gaunu aš. Toliau viskas vyksta kaip Jūsų šeimoje. MB atlyginimas pragyvenimui, mano taupomas. Kai reikia naudojamas pirkiniams, atostogoms ir t.t.Visai neblogai pasiteisina.
Atsakyti
Noriu atnaujinti diskusiją.
Kokie šeimos piniginės modeliai šeimose, kuriose vienas dirbantis asmuo - vyras? Ar pats tvarko finansinius ir pirkinių reikalus? Duoda pinigų ar reikia prašyti? Kontroliuoja kur, kam leidžiate, šykšti? ir pan. klausimai.

Jau keletą mėn. gaunu tik nedideles pajamas(maždaug 10 kartų mažesnes nei vyro), užsiimu, tiksliau investuoju į individualią veiklą(nedidelės investicijos), kol kas grąžos nėra. Tad pradedu vėl ieškotis pastovaus darbo, nes neišgyvenu g.gif vyras pinigų labai šykšti. Net nekalbu apie kosmetiką ar sportą, bet ir maistui, darželiui ar pan neduoda. Taip, į parduotuvę jis pats nueina, bet mane tai varžo, kad turiu ruošti sąrašus, o ne pati laisvai ir pasirinkdama apsipirkti.
Kai dirbau, mano pinigus labai skaičiavo, ir nesuprato kur aš juos leidžiu doh.gif mokesčiai, vaikai, drabužiai, maistas, namų apyvoka, baldai ir pan. Kai pati kontroliavau turimus pinigus, kuo laisviau jaučiuosi, tuo labiau vyras pyko, tarsi pavydėdamas.
Man įdomu, jei kas buvo panašioje situacijoje, kaip išsprendėte arba neišsprendėte tokią situaciją g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėgėja @ 2016 05 04, 10:59)
Noriu atnaujinti diskusiją.
Kokie šeimos piniginės modeliai šeimose, kuriose vienas dirbantis asmuo - vyras? Ar pats tvarko finansinius ir pirkinių reikalus? Duoda pinigų ar reikia prašyti? Kontroliuoja kur, kam leidžiate, šykšti? ir pan. klausimai.

Jau keletą mėn. gaunu tik nedideles pajamas(maždaug 10 kartų mažesnes nei vyro), užsiimu, tiksliau investuoju į individualią veiklą(nedidelės investicijos), kol kas grąžos nėra. Tad pradedu vėl ieškotis pastovaus darbo, nes neišgyvenu  g.gif vyras pinigų labai šykšti. Net nekalbu apie kosmetiką ar sportą, bet ir maistui, darželiui ar pan neduoda. Taip, į parduotuvę jis pats nueina, bet mane tai varžo, kad turiu ruošti sąrašus, o ne pati laisvai ir pasirinkdama apsipirkti.
Kai dirbau, mano pinigus labai skaičiavo, ir nesuprato kur aš juos leidžiu doh.gif mokesčiai, vaikai, drabužiai, maistas, namų apyvoka, baldai ir pan.  Kai pati kontroliavau turimus pinigus, kuo laisviau jaučiuosi, tuo labiau vyras pyko, tarsi pavydėdamas.
Man įdomu, jei kas buvo panašioje situacijoje, kaip išsprendėte arba neišsprendėte tokią situaciją g.gif

kosmaras cia unsure.gif mano vyras uz viska moka (mokesciai,paskola,maistas,vaiko islaidos) ,as jai einu i parduotuve maisto,pasiemu kiek reikia pinigu ir tiek,jokiu ataskaitu nedavineju....o mano pajamos skirtos tik man (jos nedideles) ,beje taip buvo visada ir iki atsirandant vaikui,mano pinigai mano,vyro musu:) niekad jokiu priekaistu nesu girdejusi,priesingai dar paklausia ar man nereikia pinigu...o jusu atveju tai man nesuprantama toks elgesys,sykstumas ir pan,.jauciu negaleciau su tokiu vyru gyventi...
Atsakyti
QUOTE(Mėgėja @ 2016 05 04, 02:59)
Noriu atnaujinti diskusiją.
Kokie šeimos piniginės modeliai šeimose, kuriose vienas dirbantis asmuo - vyras? Ar pats tvarko finansinius ir pirkinių reikalus? Duoda pinigų ar reikia prašyti? Kontroliuoja kur, kam leidžiate, šykšti? ir pan. klausimai.

Jau keletą mėn. gaunu tik nedideles pajamas(maždaug 10 kartų mažesnes nei vyro), užsiimu, tiksliau investuoju į individualią veiklą(nedidelės investicijos), kol kas grąžos nėra. Tad pradedu vėl ieškotis pastovaus darbo, nes neišgyvenu  g.gif vyras pinigų labai šykšti. Net nekalbu apie kosmetiką ar sportą, bet ir maistui, darželiui ar pan neduoda. Taip, į parduotuvę jis pats nueina, bet mane tai varžo, kad turiu ruošti sąrašus, o ne pati laisvai ir pasirinkdama apsipirkti.
Kai dirbau, mano pinigus labai skaičiavo, ir nesuprato kur aš juos leidžiu doh.gif mokesčiai, vaikai, drabužiai, maistas, namų apyvoka, baldai ir pan.  Kai pati kontroliavau turimus pinigus, kuo laisviau jaučiuosi, tuo labiau vyras pyko, tarsi pavydėdamas.
Man įdomu, jei kas buvo panašioje situacijoje, kaip išsprendėte arba neišsprendėte tokią situaciją g.gif

uzuojauta Jums!!!! 4u.gif mano pajamos uz vyro labai zenkliai mazesnes (dirbu ish namu part time) 4u.gif visas saskaitas, mokescius tvarkau as, apsipirkeniju irgi as..... niekad nebuvo jokios kontroles ar ataskaitu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėgėja @ 2016 05 04, 11:59)

Man įdomu, jei kas buvo panašioje situacijoje, kaip išsprendėte arba neišsprendėte tokią situaciją g.gif

Čia ne finansų klausimas, o santykių, turiu omeny, kad ne visai į tą temą pataikėt ax.gif 4u.gif

Pas mus šiuo metu pajamas gauna tik vyras. Aš esu vaiko priežiūros atostogose, eina antri metai, persirašėm juos ant vyro, t y vyras gauna ir algą, ir pašalpą, aš nieko. Man priimtiniausias modelis - kortelė nuo bendros sąskaitos banke ir gryni vokelyje, abiems prieinami, mokėti ten, kur kortelių nepriima.
Kur aš kiek išleidžiu, vyras žino, nes renkam čekius ir skaičiuojam mėnesio išlaidas. Nei kiek manęs nevaržo duoti tokią "ataskaitą", kadangi jokių priekaištų dėl išlaidų kosmetikai ar rūbam nesu iš saviškio girdėjus, jokių tavo-mano pinigų nėra, yra bendri šeimos pinigai smile.gif

Jum su vyru pirmiausi reikia rimtai pasikalbėti. Yra visokių modelių, keik šeimų, tiek ir variantų. Esmė rasti tokį, kuris tenkintų jus abu. Dabartinis jus netenkina, vadinasi, reikia kažką keisti...
Atsakyti
Sveikos. Esu seniau mačiusi merginų pasidarytas lenteles, į kurias suveda išlaidas. dabar nerandu..Gal kuri naudojate ir galėtumėte pasidalinti?
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2016 11 09, 20:08)
Sveikos. Esu seniau mačiusi merginų pasidarytas lenteles, į kurias suveda išlaidas. dabar nerandu..Gal kuri naudojate ir galėtumėte pasidalinti?

Aha, butu gerai jas tureti, idekit, prasau 4u.gif
Atsakyti
as naudoju kurdingopinigai.lt
Atsakyti