Įkraunama...
Įkraunama...

Špicai

QUOTE(Sunrayja @ 2015 07 30, 10:24)
aciu, susiradau 4u.gif

lotuliukas.gif
tik tiketis galiu, kad neuzaugs toks doh.gif .

tada bus ne pomeranas o mazasis spicas mirksiukas.gif


Kur jus matėt mažuoju 11 kg ? Mano japonų špicai vidutinių didžių svere 6-8,5 kg . Pomeranų jūsų šuniukas nebus . Nei pagal svorio nei pagal ūgio nei pagal tipa . Kalkuliatorių irgi beprasmiška žiūrėti ,nes jis orientuotas šunims su dokumentais kuriu tėvai ir seneliai ir proseneliai buvo pomeranai . Kas tėvai jūsų šuniuko turbūt ir paties "veisėjai" nežino . Auginkit kas užaugs ir nesukit dabar galvos .
Atsakyti
Didžiuliu nebus. Bet ar atrodys kaip mažasis ar aplamai koks nors špičas dar didelis klausimas...
Atsakyti
Idesiu nuortaukas savo spico kai uzaugs biggrin.gif
Atsakyti
Renkuosi šuniuką..visad svajojau apie karaliaus karolio spanielį, bet paskutiniu metu akis krypsta į špicus. Sakykit, ar labai daug jiems priežiūros reikia? plaukai labai veliasi? Kokios problemos kyla juos auginant? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2015 07 30, 09:24)
tada bus ne pomeranas o mazasis spicas mirksiukas.gif


Mano mažosios sveria ~3kg, taigi.. smile.gif

QUOTE(mona.mona @ 2015 07 31, 13:05)
Renkuosi šuniuką..visad svajojau apie karaliaus karolio spanielį, bet paskutiniu metu akis krypsta į špicus. Sakykit, ar labai daug jiems priežiūros reikia? plaukai labai veliasi? Kokios problemos kyla juos auginant?  4u.gif


Galiu pasakyti tik apie mažuosius špicus tai su jais išvis nėra jokio vargo. Šukuoju kas pora sav, prie ausų ir pažastų dažniau, nes ten veliasi koltūnai jei ilgiau nepašukuoji, šiaip reikia apkirpti ausytes ir kojytes ir maudyti kas mėn ar kas pora. Parodų sezonu maudomės mes kas mėnesį jei reikia tai ir kas parodą, o kai nevažinėja į parodas tai kas 3mėn. maždaug. Turėjau aš ir pomeraną pora savaičių ir maudžiau ir tvarkiau jį tai nepastebėjau didesnio skirtumo priežiūros atveju, na tik jei parodoms ruošiamas būtų tada jau yra ir spec kirpimas jam ir pan. O šiaip tai problemų bent jau man nėra, lengvai dresuojami šunys, be galo mėgstantys loti aišku tai jei nuo mažens nebus parodyta, kad to daryti negalima, labai dideli šansai, kad turėsit pastoviai amsintį šuniuką, bet čia kaip ir su visais kitais šunim, juos reikia auklėti smile.gif viena mano kalė iki šiol kaime daug loja, bet jau žymiai mažiau nei iš pat pradžių, bet šiaip jeigu nuo mažens bus dirbama tikrai neturėsit problemų. Maniškės tai žino kas ir kada galima namie ir lauke, naktį miega tik narve, yra socializuotos galiu vestis į bet kokią kavinę, viešuoju važiuot taigi nėr problemų smile.gif šiaip tikrai labai faini šunys, man patinka tuo, kad jie labai prisitaikantys jeigu reikia eis tiek kiek eis šeimininkas, plauks, bris per upelį net jei ir nemėgsta to (mes kartais einam į žygius per upelį tai jos eina kartu) miegos jeigu šeimininkas ilsėsis ir pan. jie yra tikri šunys kompanjonai smile.gif
Atsakyti
Na ką, pas mus taip pat apsigyveno naujas šeimos narys - vokiečių nykštukinė špicė wub.gif Gimusi 2015-04-21, šiuo metu sveria 1050g mirksiukas.gif ūgio dabar nematavom, bet reiks pamatuoti.. Viskas dar mums labai nauja, pratinamės prie visko 4u.gif pirmiausia tai turiu klausimą: ar yra čia Kauniečių? į kokį klubą patartumėt stoti? Kokie skirtumai tarp tų klubų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imeldutia: 03 rugpjūčio 2015 - 09:02
QUOTE(imeldutia @ 2015 08 03, 10:01)
Na ką, pas mus taip pat apsigyveno naujas šeimos narys - vokiečių nykštukinė špicė  wub.gif Gimusi 2015-04-21, šiuo metu sveria 1050g  mirksiukas.gif ūgio dabar nematavom, bet reiks pamatuoti.. Viskas dar mums labai nauja, pratinamės prie visko  4u.gif pirmiausia tai turiu klausimą: ar yra čia Kauniečių? į kokį klubą patartumėt stoti? Kokie skirtumai tarp tų klubų?

Stenkitės kuo daugiau klausimų užduoti savo veisėjai, jei šuniukas iš veislyno. Internetas ne ta erdvė. Galit susimaišyti su patarimais iš visų pusių.
Atsakyti
QUOTE(imeldutia @ 2015 08 03, 10:01)
Na ką, pas mus taip pat apsigyveno naujas šeimos narys - vokiečių nykštukinė špicė  wub.gif Gimusi 2015-04-21, šiuo metu sveria 1050g  mirksiukas.gif ūgio dabar nematavom, bet reiks pamatuoti.. Viskas dar mums labai nauja, pratinamės prie visko  4u.gif pirmiausia tai turiu klausimą: ar yra čia Kauniečių? į kokį klubą patartumėt stoti? Kokie skirtumai tarp tų klubų?

wub.gif sveikinu isigijus maza pukuotuke wub.gif

ikelkit foto kaip atrodo? 4u.gif

Mes kadangi tik pradejom rodytis viesumoje, turiu pastebejima, kad aplinkiniu reakcija tai nereali. bigsmile.gif thumbup.gif . Visi pradeda siprotis, vieni nori paglostyti, kiti klausia kas per veisle, kiti irgi sako kad tokio nori lotuliukas.gif . Tiek demesio!!! biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2015 08 03, 20:57)
Mes kadangi tik pradejom rodytis viesumoje, turiu pastebejima, kad aplinkiniu reakcija tai nereali. bigsmile.gif  thumbup.gif . Visi pradeda siprotis, vieni nori paglostyti, kiti klausia kas per veisle, kiti irgi sako kad tokio nori  lotuliukas.gif . Tiek demesio!!!  biggrin.gif  biggrin.gif


O tai mes kai išeinam su 3 ar daugiau... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif nepraesi tada pro žmones smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mody: 03 rugpjūčio 2015 - 21:34
Aplinkinių reakcija ir mane sužavėjo wub.gif vis stebėdavaus, kad vien susiraukę žmonės aplink.. o dabar tai stebiu visus: būna susiraukę ir tada atsisuka į mus.. ir taip pasikeičia veidas bigsmile.gif bigsmile.gif net nušvinta atrodo thumbup.gif nu žiauriai smagu, kad tokias emocijas sukelia žmonėms mano pūkuotukė smile.gif foto šiek tiek vėliau įkelsim.. dabar dar žiauriai aktyvi, apie fotografavimą nėra nei kalbos schmoll.gif jau stengiuos pabėgt toliau nuo jos, kad galėčiau nufotkint, tai bėga iš paskos, prisisegus kaip segtukas bigsmile.gif
Dėl viso auginimo, priežiūros ir pan. tai žinoma konsultuojuosi su veisėja. Tačiau ji iš Latvijos, todėl apie Lietuvos klubus nelabai man kažką gali papasakot smile.gif kadangi čia dauguma Jūsų kaip suprantu turi dokumentinius šuniukus, todėl ir klausiu apie tuos klubus, nes pati visiškai žalia esu šituose reikaluose blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi pasidaviau jų grožiui...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2015 08 14, 09:41)
Aš irgi pasidaviau jų grožiui...



Tavo mergaitė labai faina! bigsmile.gif dar kartą sveikinu įstojus į špicistų gretas!! Tikiuosi kada pavyks ir gyvai pamatyt tavo gražuolę smile.gif o kaip jai sekas gyvent su tavo didžiosiom? pati malina dar nesijaučia? biggrin.gif
Atsakyti