Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

QUOTE(sumitukas @ 2015 07 27, 13:22)
...
o atskirti paprastai, kai dar vbalosi gimda, tai ten po truputį gali atsirasti, o mėnesinės pas mane su skausmais sąrėmių, gausios, 7 dienos ax.gif


o po gimdymu mmm nepasikeite?? nes mano labai skausmingos, kartais su vemimais ir beveik iki alpulio. kalbejau su keliom ginem apie tai, jos sako pagimdysi, pasikeis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 27, 22:55)
o po gimdymu mmm nepasikeite?? nes mano labai skausmingos, kartais su vemimais ir beveik iki alpulio. kalbejau su keliom ginem apie tai, jos sako pagimdysi, pasikeis...  g.gif


Man nepasikeite niekas schmoll.gif Pirma diena ikalu vaistu,nes nepakenciu to skausmo ypac jei darbe kur, o po to lengvai jau.

Bet esu irgi girdejusi,kad po gimdymo pasikeicia i gera, to ir linkiu 4u.gif

Rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2015 07 28, 05:32)
Man nepasikeite niekas  schmoll.gif Pirma diena ikalu vaistu,nes nepakenciu to skausmo ypac jei darbe kur, o po to lengvai jau.

Bet esu irgi girdejusi,kad po gimdymo pasikeicia i gera, to ir linkiu  4u.gif

Rytas  4u.gif

As irgi tabletes ryju pirmą dieną, bet atsibodo taip reguliariai nuodyt organizmą...
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 27, 23:55)
o po gimdymu mmm nepasikeite?? nes mano labai skausmingos, kartais su vemimais ir beveik iki alpulio. kalbejau su keliom ginem apie tai, jos sako pagimdysi, pasikeis...  g.gif

pasikeitė, tapo nebe 8 dienos, o 7 , skausmas nesumažėjo, per piką kokias tris dienas, net pasituštinti skauda, nes atrodo nu kaip stumiant vaiką ką jau čia, visos žino tą malonumą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sumitukas: 28 liepos 2015 - 08:11
Arven, o kaip čiulptuko vaikui nedavimas susijęs su ilgesniu nesusirgimu mėnesinėmis?
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 28, 10:40)
Arven, o kaip čiulptuko vaikui nedavimas susijęs su ilgesniu nesusirgimu mėnesinėmis?

susijęs su tankesniu ir ilgesniu žindymu, o tai susiję su mėnesinų vėlėsniu atėjimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sumitukas @ 2015 07 28, 12:33)
susijęs su tankesniu ir ilgesniu žindymu, o tai susiję su mėnesinų vėlėsniu atėjimu 4u.gif


drinks_cheers.gif
Kuo dažniau ir daugiau vaikutis žinda, tuo daugiau prolaktino išsiskiria, o būtent prolaktinas maitinant ir stabdo ovuliaciją bei lytinio ciklo atsistatymą.
Kai soskės negauna, tai dažniausiai bent kažkiek nusiraminimui vaikas naudoja krūtį. Net ir trumpi pažindymai skatina prolaktino išsiskyrimą.
Atsakyti
QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 28, 00:55)
o po gimdymu mmm nepasikeite?? nes mano labai skausmingos, kartais su vemimais ir beveik iki alpulio. kalbejau su keliom ginem apie tai, jos sako pagimdysi, pasikeis...  g.gif

Man palengvėjo skausmai bet ir kontracepcija sumažino gausumas tai toks pat liko

Išvažiavo mano mamukas šiandien verysad.gif dažniausiai kai liūdna tvarkausi o dabar neina nes vakaras ir mažius tik ant rankų vyras treniruotėj tai nors kauk doh.gif kiekvieną kartą tikiuosi kad bus lengviau atsisveikinti bet per 6 metus taip ir nepripratau kad ji toli. Po savaitės skrisim į Lt bet tai jau ne tas pats ji jau į darbą eis. Aišku dar porą savaičių kartu ir tada vėl metams ate verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibelė @ 2015 07 28, 20:53)
Išvažiavo mano mamukas šiandien  verysad.gif dažniausiai kai liūdna tvarkausi o dabar neina nes vakaras ir mažius tik ant rankų vyras treniruotėj tai nors kauk  doh.gif kiekvieną kartą tikiuosi kad bus lengviau atsisveikinti bet per 6 metus taip ir nepripratau kad ji toli. Po savaitės skrisim į Lt bet tai jau ne tas pats ji jau į darbą eis. Aišku dar porą savaičių kartu ir tada vėl metams ate  verysad.gif

Oi, kaip suprantama. Aš niekaip negalėčiau gyventi be savo artimųjų wub.gif
Atsakyti
bonjour bigsmile.gif
naktį bemaitindama prisiminiau, kad reiktų užpildyti prašymą Sodrai dėl motinystės pašalpos, nes mano nėštumo ir gimdymo atostogos baigiasi rugpjūčio 10 d.

taip pat naktį nusipirkau daugkartinius įdėklus į liemenėlę iš merino vilnos (LANA Care), bandysiu su jais apsieiti.

jau turime bilietus ir nakvynę rugsėjui į ispaniją, į saldųjį mūsų medaus mėnesio miestą, į miestą, iš kurio grįžau jau laukdamasi dukružės, ot smagu jai bus grįžti ten, iš kur prasidėjo biggrin.gif

verdu grikius, dukra miega, bet garantuotai pabus, kai grikius išsivirsiu, visada ji taip pabunda, kaip tyčia laugh.gif

tokie va reikalai. gražios dienos visoms, su vežimais, nešyklėm ir vaikais ant rankų 4u.gif
Atsakyti
Mamos, kurios duodat mažiam BioGaia, ar duodat 5 lašiukus vienu kartu, ar po lašiuką kelis kartus dienoj??
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 29, 09:23)
bonjour bigsmile.gif

jau turime  bilietus ir nakvynę rugsėjui į ispaniją, į saldųjį mūsų medaus mėnesio miestą, į miestą, iš kurio grįžau jau laukdamasi dukružės, ot smagu jai bus grįžti ten, iš kur prasidėjo biggrin.gif

verdu grikius, dukra miega, bet garantuotai pabus, kai grikius išsivirsiu, visada ji taip pabunda, kaip tyčia laugh.gif

tokie va reikalai. gražios dienos visoms, su vežimais, nešyklėm ir vaikais ant rankų 4u.gif


Tikrai į kokią įpatingą vietą sugrįšit wub.gif, mano sūnelis tai Škotijoje prasidėjo smile.gif.

Aš irgi pradėjau košes pusryčiams valgyti, man labai skanu, tikrai nuo šiol visą laiką tokie pusryčiai ir liks smile.gif. Delfyje paskaičiau, kad sveikiausios yra avižų, grikių ir perlinių kruopų košės, o ryžių ir sorų nelabai. Tai dar perlinių kruopų nebandžiau, nes jas reikia pamerkti prieš tai, o vis pamirštu.

QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 29, 10:53)
Mamos, kurios duodat mažiam BioGaia,  ar duodat 5 lašiukus vienu kartu, ar po lašiuką kelis kartus dienoj??

Aš duodu iš kart penkis lašiukus 4u.gif
Atsakyti