Įkraunama...
Įkraunama...

** Birželinukai, 40 namai **

Labukas mirksiukas.gif

mes augam augam kasdien vis ,leskutes ir zandukai tik dideja bigsmile.gif thumbup.gif

priiminejam svecius,dabar dar lauksim sveciu is Svedijos draugu wub.gif kaledos Lietuvoje bus clap.gif

o taip dienu visokiu buna,ramesniu,aktyvesniu ir naktu visokiu buna,bet visumoj viskas super cool.gif biggrin.gif patinka keliaut,sveciai ir vezimelis cool.gif thumbup.gif labai skirias nuo pirmagimes,tai daug kas man yra pirmas kartas ax.gif

mmm su pirma po 2 menesiu susirgau ir nepakito nei truputi ,pirma diena su vaistais,kazin kaip dabar bus ax.gif

Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 29, 10:23)
bonjour bigsmile.gif
naktį bemaitindama prisiminiau, kad reiktų užpildyti prašymą Sodrai dėl motinystės pašalpos, nes mano nėštumo ir gimdymo atostogos baigiasi rugpjūčio 10 d.

taip pat naktį nusipirkau daugkartinius įdėklus į liemenėlę iš merino vilnos (LANA Care), bandysiu su jais apsieiti.

jau turime  bilietus ir nakvynę rugsėjui į ispaniją, į saldųjį mūsų medaus mėnesio miestą, į miestą, iš kurio grįžau jau laukdamasi dukružės, ot smagu jai bus grįžti ten, iš kur prasidėjo biggrin.gif

verdu grikius, dukra miega, bet garantuotai pabus, kai grikius išsivirsiu, visada ji taip pabunda, kaip tyčia laugh.gif

tokie va reikalai. gražios dienos visoms, su vežimais, nešyklėm ir vaikais ant rankų 4u.gif

Kaip romantiška wub.gif

QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 29, 11:53)
Mamos, kurios duodat mažiam BioGaia,  ar duodat 5 lašiukus vienu kartu, ar po lašiuką kelis kartus dienoj??

Aš vienu kartu suduodu bet šitą buteliuką pabaigsiu ir viskas.

Buvo daktarė tai sveria 5.65 ūgis 60 galvytė 39 gimė svoris 3.78 ūgis 55 galvytė 36 auga kaip ant mielių o dar tik 6 savaitės thumbup.gif

Vakar vakarą ištveriau viena ir šiandien dar gyva thumbup.gif ir nusiprausti spėjau ir pusryčius pavalgyti va su pietumis bus bėdos nes vaiką beuzmieganti tikrino tai isireke verysad.gif dabar ant krūtinės miega nenoriu judinti
Papildyta:
QUOTE(virdzzinija @ 2015 07 29, 14:34)
Labukas  mirksiukas.gif

mes augam augam kasdien vis ,leskutes ir zandukai tik dideja  bigsmile.gif  thumbup.gif

priiminejam svecius,dabar dar lauksim sveciu is Svedijos draugu  wub.gif  kaledos Lietuvoje bus  clap.gif

o taip dienu visokiu buna,ramesniu,aktyvesniu ir naktu visokiu buna,bet visumoj viskas super  cool.gif  biggrin.gif  patinka keliaut,sveciai ir vezimelis  cool.gif  thumbup.gif  labai skirias nuo pirmagimes,tai daug kas man yra pirmas kartas  ax.gif

mmm su pirma po 2 menesiu susirgau ir nepakito nei truputi ,pirma diena su vaistais,kazin kaip dabar bus  ax.gif

Mano irgi skiriasi kaip diena ir naktis žiūrėsim kas toliau bus

Įtariu teks guldyti vaiką nes mano pilvas jį pažadins lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 29, 10:23)
taip pat naktį nusipirkau daugkartinius įdėklus į liemenėlę iš merino vilnos (LANA Care), bandysiu su jais apsieiti.

jau turime  bilietus ir nakvynę rugsėjui į ispaniją, į saldųjį mūsų medaus mėnesio miestą, į miestą, iš kurio grįžau jau laukdamasi dukružės, ot smagu jai bus grįžti ten, iš kur prasidėjo biggrin.gif

Versus, oi kiek tu naktį daug suspėjai? thumbup.gif
Aš tik su daugkartiniais įklotukais, šį kartą vieną pora vienkartinių sunaudojau ir supratau, kad karšta su jais, nesivėdina. Galvojau bus ligoninėj patogiau, bet grįžau prie savo bambukinių daugkartinių.
Mes pirmagimį irgi iš Ispanijos parsivežėm bigsmile.gif Į kokį miestą keliausit? Pavydžiu Tau dėl šios kelionės. Myliu Ispaniją
Papildyta:
QUOTE(savaitelee @ 2015 07 29, 12:25)
Aš irgi pradėjau košes pusryčiams valgyti, man labai skanu, tikrai nuo šiol visą laiką tokie pusryčiai ir liks smile.gif. Delfyje paskaičiau, kad sveikiausios yra avižų, grikių ir perlinių kruopų košės, o ryžių ir sorų nelabai. Tai dar perlinių kruopų nebandžiau, nes jas reikia pamerkti prieš tai, o vis pamirštu.

Nu va, visos mano mėgstamiausios - sveikos. Aš vakar kaip tik perlines valgiau su kalakutu. Vakarienei.
Atsakyti
Labas smile.gif

Aš vienkartinių dėkliukų jau ketvirtą poką baigiu. Bet nenešioju nuolat, namie dažniausiai be, nebent ilgai nevalgo, tai įsidedu. Į lauką einant deduosi ir man jie labiausiai reikalingi, kai iš vienos valgo, o iš kitos bėga protarpiais, kad užspaust tą spenelį ir sugert kiek išteka.

QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 28, 07:18)
As irgi tabletes ryju pirmą dieną, bet atsibodo taip reguliariai nuodyt organizmą...


Aj, aš tai taip nesuku galvos labai, viena tabletė ibumetino per mėnesį, manau, anoks čia nuodas. smile.gif

QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 29, 09:53)
Mamos, kurios duodat mažiam BioGaia,  ar duodat 5 lašiukus vienu kartu, ar po lašiuką kelis kartus dienoj??


Iškart 5 duodavau, dabar nebeduodu. Dabar espumizana duodu, bet baigsis buteliukas ir bandysiu nieko neduot, nes lyg ir pagerėjo labai tas pilvukas pagaliau.

QUOTE(savaitelee @ 2015 07 29, 10:25)
Tai dar perlinių kruopų nebandžiau, nes jas reikia pamerkti prieš tai, o vis pamirštu.
Aš duodu iš kart penkis lašiukus 4u.gif


Aš perlines mėgstu, kitų nea smile.gif O kai nepamerkiu, tai darau taip: užverdu - išjungiu ir palieku kokiam pusvalandžiui, išbrinksta. Tada nupilu tą vandenį, vėl užverdu ir vėl kokias 15 min. palaikau, būna minkštutės smile.gif
Atsakyti
O kaip tas perlines skaniai padaryti?
Atsakyti
Sveikos,
perliniu kruopu kose ir as megstu, nu bet nemoku ju taip skaniai isvirti kaip ligoninej doh.gif Man namuose jos tokios kietos buna...

QUOTE(BeautifulSoul @ 2015 07 29, 10:53)
Mamos, kurios duodat mažiam BioGaia,  ar duodat 5 lašiukus vienu kartu, ar po lašiuką kelis kartus dienoj??


Duodu iskarto 5 lasiukus mirksiukas.gif

Arven, nezinau kokia tavo specialybe, bet matau, kad kazkas su medicina, tai gal galetum atsakyti blush2.gif Buvau pas gine, nes jau kaip ir laikas buvo. Pasipasakojau, kad ilgai krauhavau po cp, o dabar isskyros biskiuka kankina, jos skaidrios, bet su atspalviu rudu, be kvapu, niezejimu ir pan, bet ju daugokai. Padare tepineli, tai rado leukocitu ir dar kazko, bet nepamenu ko, liepe sunaudoti 6 zvakutes "Arilin 100 mg", bet lapelyje perskaiciau, kad zindanciom negalima. O ji sake, kad galima,,, tai ka man dabar daryt???
Minejo man ji bakterine vaginoze g.gif
Atsakyti
QUOTE(niki0603 @ 2015 07 29, 15:51)
Sveikos,
perliniu kruopu kose ir as megstu, nu bet nemoku ju taip skaniai isvirti kaip ligoninej doh.gif  Man namuose jos tokios kietos buna...
Duodu iskarto 5 lasiukus mirksiukas.gif

Arven, nezinau kokia tavo specialybe, bet matau, kad kazkas su medicina, tai gal galetum atsakyti blush2.gif Buvau pas gine, nes jau kaip ir laikas buvo. Pasipasakojau, kad ilgai krauhavau po cp, o dabar isskyros biskiuka kankina, jos skaidrios, bet su atspalviu rudu, be kvapu, niezejimu ir pan, bet ju daugokai. Padare tepineli, tai rado leukocitu ir dar kazko, bet nepamenu ko, liepe sunaudoti 6 zvakutes "Arilin 100 mg", bet lapelyje perskaiciau, kad zindanciom negalima. O ji sake, kad galima,,, tai ka man dabar daryt???
Minejo man ji bakterine vaginoze g.gif


Manau, kad galima. Kadangi su nėščiom, vaikais ir žindančiom mamom retai atliekami vaistų klinikiniai tyrimai, dažniausiai įrašom, kad šiom grupėm vaisto negalima. Pvz. tobramicino lašiukų irgi atseit negalima kūdikiams ir vaikams.
Žvakučių poveikis pagrinde vietinis ir į kraujotaką mažai patenka, o į pieną juo labiau. Be to metronidazolį kartais skiria moterim po gimdymo ir maitinti neonatologai leidžia jį geriant.
Atsakyti
QUOTE(lija586 @ 2015 07 29, 14:09)
Versus, oi kiek tu naktį daug suspėjai?  thumbup.gif
Aš tik su daugkartiniais įklotukais, šį kartą vieną pora vienkartinių sunaudojau ir supratau, kad karšta su jais, nesivėdina. Galvojau bus ligoninėj patogiau, bet grįžau prie savo bambukinių daugkartinių.
Mes pirmagimį irgi iš Ispanijos parsivežėm bigsmile.gif Į kokį miestą keliausit? Pavydžiu Tau dėl šios kelionės. Myliu Ispaniją


ilgai valgė naktį dukružė, dar kažkaip norėjau ją kuo ilgiau pasilaikyti šalia, tai tikrai priveikiau visko biggrin.gif
keliausime mes į San Sebastianą, pas baskus, ten jau aštuntą rugsėjį leisiu, nes lankome kino festivalį smile.gif tik šiais metais vyras eis į filmus, o mudvi su geriausia drauge Zabeliuke gulėsim prie vandenyno, matyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2015 07 29, 13:34)

mmm su pirma po 2 menesiu susirgau ir nepakito nei truputi ,pirma diena su vaistais,kazin kaip dabar bus  ax.gif

Man siandinien gine sake, kad ibumeta 400 galima tris tabletes per diena gerti maitinanciai
Atsakyti
QUOTE(versus @ 2015 07 29, 18:26)
, o mudvi su geriausia drauge Zabeliuke gulėsim prie vandenyno, matyt bigsmile.gif

Nu dar labiau užpavydėjau thumbup.gif
Atsakyti
Mamos, sukarsciavau. Ar galima zindyt vaika? Temp iki 39 buvo pakilus. Viena krutis skaudanti, guzu beveik nera. Kiek parecetamolio galima gert?
Atsakyti
QUOTE(mildutia88 @ 2015 07 29, 21:46)
Mamos, sukarsciavau. Ar galima zindyt vaika? Temp iki 39 buvo pakilus. Viena krutis skaudanti, guzu beveik nera. Kiek parecetamolio galima gert?

Kuo daugiau zindyk is tos skaudancios kruties, o po zindymo dek ledo kompresus. Koki mesos gabala ivyniok I ranksluosti ir uzdek ant guzu. Nezinau kiek, bet rekomenduojama kas 8 Val gerti. As geriau kas 6 nes tempa kilo, vos paejau, o kitokiu vaistu neturejau.
Atsakyti