Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(raima.ma @ 2015 07 16, 15:47)
jei žada būti karšta, nedėčiau jokio kremo smile.gif Gal galima ką nors kitą? Pvz.: šokoladas, masė.


sokoladas irgi tezta..as bandysiu su beze, bijau rekomenduot dar nes nebandziau per karscius, o svente bus kieme, rizikuosiu, siasip aisingas netirpsta jei padziuna...sviestiniai tikrai nesilaiko..jau isitikinau.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katcia @ 2015 07 15, 19:18)
Sveikos mergaitės, sumąsčiau vaikiuko gimtadieniui padaryti keksiukus su kremu ant viršaus, bet savaitgaliui žada šilumą, koks kremas atlaikytų karštį nesubliūškęs uždėtas iš vakaro ( sviestinis sūrelio kremas, ganašas, bezė, maskarponės sviesto kremas ar dar koks)? Ką pasiūlysit? Iš anksto dėkoju už pagalbą. smile.gif

Dažnai darau šlapią beze, tai, mano manymu, yra kantrus kremas, tortai, keksiukai ja papuošti, atlaikė ir šilumą, ir prie baseino ištvėrė nenuvarvėję. Jei gaminių su beze nelaikysit saulės atokaitoje, manau, viskas turėtų būti gerai. Nebent visą dieną tortas šilumoje būtų, tai pačiam gaminiui jau nebegerai.
Atsakyti
Jau tiek tortų esu kepusi, bet kaip man nesigauna tas pastilažas, taip nesigauna. Iš kokių 15darytų tortų tik kartą gavosi idealiai. Kur aš netaip padarau unsure.gif Kad ir vakar, tešla labai kimba prie stalo ar prie kilimelio, tokia kaip trupanti, kimba visur. Nepadeda ir cukraus pudros barstymas, kočioju ir vėl perkočiuju. Kita problema kodėl kai uždengiu šiaip ne taip pastilažą, lyginant mentele man atsiranda cukraus granulių, kur paskui dalininant ta mentele braižosi visa masė? Nuvalau ta mentelę, vėl braižosi. Na negi aš taip ir nesusidraugausiu su ta mase verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2015 07 17, 11:16)
Jau tiek tortų esu kepusi, bet kaip man nesigauna tas pastilažas, taip nesigauna. Iš kokių 15darytų tortų tik kartą gavosi idealiai. Kur aš netaip padarau unsure.gif Kad ir vakar, tešla labai kimba prie stalo ar prie kilimelio, tokia kaip trupanti, kimba visur. Nepadeda ir cukraus pudros barstymas, kočioju ir vėl perkočiuju. Kita problema kodėl kai uždengiu šiaip ne taip pastilažą, lyginant mentele man atsiranda cukraus granulių, kur paskui dalininant ta mentele braižosi visa masė? Nuvalau ta mentelę, vėl braižosi. Na negi aš taip ir nesusidraugausiu su ta mase verysad.gif

kokia želatiną naudojat? man masė ideali gaunas tik su Dr. Oetker želatina...
Papildyta:
atėjo ir man laikas padraugauti su minionais smile.gif
persikų-karamelinis tortas, ir citrininiai keksiukai su citrinine aviečių uogiene, pastilažas
user posted image
Atsakyti
Rodausi ir aš savo pimpačkiuką:-)

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ir as i kompanija biggrin.gif biggrin.gif
user posted image

Beje,kokio diametro darote juos?mano 16 cm,nes tik toki maziausia zieda turiu...siaip galejo buti aukstesnis g.gif nes dabar toks pavalges.. tongue.gif

QUOTE(Blykstė @ 2015 07 17, 11:16)
Jau tiek tortų esu kepusi, bet kaip man nesigauna tas pastilažas, taip nesigauna. Iš kokių 15darytų tortų tik kartą gavosi idealiai. Kur aš netaip padarau unsure.gif Kad ir vakar, tešla labai kimba prie stalo ar prie kilimelio, tokia kaip trupanti, kimba visur. Nepadeda ir cukraus pudros barstymas, kočioju ir vėl perkočiuju. Kita problema kodėl kai uždengiu šiaip ne taip pastilažą, lyginant mentele man atsiranda cukraus granulių, kur paskui dalininant ta mentele braižosi visa masė? Nuvalau ta mentelę, vėl braižosi. Na negi aš taip ir nesusidraugausiu su ta mase verysad.gif


irgi bandyciau keisti zelatina...paciai buvo ta pati problema..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo umedyte: 22 liepos 2015 - 09:32
QUOTE(umedyte @ 2015 07 22, 10:29)
Ir as i kompanija  biggrin.gif  biggrin.gif

Beje,kokio diametro darote juos?mano 16 cm,nes tik toki maziausia zieda turiu...siaip galejo buti aukstesnis  g.gif nes dabar toks pavalges.. tongue.gif


thumbup.gif koki super'iniai plaukai thumbup.gif

dariau 16cm, žiūriu į tai kokio svorio prašo, pagal tai ir sprendžiu kokio diametro jį daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(umedyte @ 2015 07 22, 10:29)
Ir as i kompanija  biggrin.gif  biggrin.gif


Man - tobula thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(umedyte @ 2015 07 22, 10:29)
Ir as i kompanija  biggrin.gif  biggrin.gif



Superinis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fainika @ 2015 07 17, 21:24)


Labai grazus 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aš vis dar su dengimo mase nesusidraugauju blush2.gif
Atsakyti
O jzau pimpackiuku grožis. Net filmuka nprisi paziureti thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal kas galit patarti kur pirkti vestuviniu figureliu ant torto? Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Mielos kepėjėlės,
Gal kuri kepėte, darėte tortą boružę ir galėtumėte pasidalinti receptuku. Kad gautusi gerai 4u.gif Dukrytės 3 gimtadieniui norime ruošti boružių temą ir labai reikėtų Jūsų idėjų. Internete pilna nuotraukų, bet norėčiau tikrų patarimų. Ačiū blush2.gif
Atsakyti