Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

čia daug kas dirba su šlapia beze sakykit aš visada nerimauju šiek tiek dėl sąliginai žalio baltymo,na jis būna kažkiek kaitintas bet abejoju kad pakankamai ar nera buve kad kažkas susirgo dėl salmoneliozės ar dar kažko ?
Atsakyti
QUOTE(zuviukasnemo @ 2015 07 26, 19:01)
čia daug kas dirba su šlapia beze sakykit aš visada nerimauju šiek tiek dėl sąliginai žalio baltymo,na jis būna kažkiek kaitintas bet abejoju kad pakankamai ar nera buve kad kažkas susirgo dėl salmoneliozės ar dar kažko ?




Visada naudoju pasterizuotus kiausiniu baltymus . Kiek zinau lietuvoje jau irgi tokius gamina. Dar vienas pliusas ,kad nereikia sukti galvos kur padeti tiek tryniu.
Atsakyti
QUOTE(zuviukasnemo @ 2015 07 26, 19:01)
čia daug kas dirba su šlapia beze sakykit aš visada nerimauju šiek tiek dėl sąliginai žalio baltymo,na jis būna kažkiek kaitintas bet abejoju kad pakankamai ar nera buve kad kažkas susirgo dėl salmoneliozės ar dar kažko ?

Naudoju paprastus kiaušinių baltymus, kai neturiu ekologiškų kiaušiniu, perku Rido firmos. O šiaip rimi jau yra pirkti baltymų, tik vis galvoju, kur reikėtų dėti likutį, nes ten lyg ir 1kg pakis yra.
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2015 07 27, 08:43)
Naudoju paprastus kiaušinių baltymus, kai neturiu ekologiškų kiaušiniu, perku Rido firmos. O šiaip rimi jau yra pirkti baltymų, tik vis galvoju, kur reikėtų dėti likutį, nes ten lyg ir 1kg pakis yra.



pasidaryti orinuku, morengini torta arba paprasciausiai pasidaryti kiausiniene,maisant su normaliais kiausinais. Labai gera baltymu doze pusryciams
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2015 07 27, 09:34)
pasidaryti orinuku, morengini torta arba paprasciausiai pasidaryti kiausiniene,maisant su normaliais kiausinais. Labai gera baltymu doze pusryciams
4u.gif

O kur tuos orinukus po to dėti? smile.gif torto irgi kaskart nedarysi tik dėl to, kad reikia suvalgyti baltymus smile.gif ir šiaip, aš kiaušiniams alergiška biggrin.gif tai kiaušinienė netinka biggrin.gif aišku idėjos geros, bet manau pardavinėja labai didelį kiekį, nes jei reikia tarkim tik 2 baltymų... Esu kažkur skaičius, kad galima užšaldyti, ar kuri bandėt?
Atsakyti
Sveikos. Gal yra is Panevezio kepejeliu, kurios rugojucio 9 d. turetu galimybe iskepti krikstynu torta?
Atsakyti
Pirmą kartą naudosiu trafaretą, ten tepamas icing'as, kokio tirštumo jis turėtų būti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varona Ivanovna: 30 liepos 2015 - 18:32
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2015 07 30, 19:32)
Pirmą kartą naudosiu trafaretą, ten tepamas icing'as, kokio tirštumo jis turėtų būti?

Kiek galima tirštesnis. Aš taip pat prieš kelias savaites išbandžiau, tai kur jau antrą aukštą dėjau, tai geriau išėjo, nes dar patirštinau. O kai skystesnis buvo, tai "tempėsi" kartu su trafaretu kampai. Gal ant kepimo popieriaus, ar kilimėlio pasibandytkit g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2015 07 24, 16:08)
Bandau Jūsų patarimais naudotis ir naudoju šįkart Klingai želatiną. Bet man taip keistai, jau pusvalandį bringsta, su Dr.Oetker man sustingdavo ir apvertus nė lašas neišbėgtų, o su šita tokia tiršta gavosi, apvertus išbėgtų. Čia taip turi būti ar geriau iš naujo želatiną užpilti? Kiekius naudojau pagal instrukciją 4u.gif

As Klingai zelatina brinkinu ne maziau 1val
Atsakyti
Labas kepejeles,
gal kuri galetu pagelbeti?Drauges dukrai reik padaryti torta klaunu ir balionu tematika.Prase be pastilazo,valgomo, ir dar su mmdensais.Visai galva neverda koki daryt.Gal kuri turit kokia ideja? 4u.gif
mergaitei 8 metai
Aciu
Atsakyti
QUOTE(akula2000 @ 2015 08 02, 21:50)

unsure.gif
Atsakyti
Atsiprašau KLOUNŲ biggrin.gif
Atsakyti