Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojame priemones iki galo!

QUOTE(Prietarai @ 2016 05 21, 20:53)

kuo keisi dabar?

Chanel'io Les beiges kompaktine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2016 05 21, 19:53)
Kuo taip patiko? as kaukiu maniake, neatsisakyciau isbandyt jei jau tokia gera 

labai gerai isvalo biggrin.gif ir tas saldantis jausmas geras. tikrai verta pabandyt, man reta kuri molio kauke tinka smile.gif
Atsakyti
Sunaudojau Vivi plaukų kaukę su argano aliejumi. Pirma iš kairės. Dabar lyg kitokioje pakuotėje prekiauja.
Patiko, plaukus padaro labai švelnius. Kartočiau. Tik laikyti reikia ilgokai: 20-30 min.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 22 gegužės 2016 - 14:23
Kaikurie jau pasibaige senokai,bet vis tingejau aprasyti biggrin.gif

LRP terminis vandenukas - kaip ir visi vandenukai, patiko smulki dulksna.
user posted image

LRP Rosaliac UV Legere veido kremas - turejau lengvesne versija,bet man drekinimo uzteko,apramindavo paraudusia oda,puikiai tiko kaip makiazo baze,bekvapis - zodziu vieni pliusai thumbup.gif
user posted image

LRP Rosaliac micelinis prausimosi gelis - naudojau ji po makiazo valymo su servetelemis likuciams nuvalyti. Svelnus,skalsus,nesausinantis,bekvapis,manau puikia tinka jautriai odai,
user posted image

Freeze 24.7 Icecrystals veido sveitiklis - labai gerai sveite,tik del saldymo efekto reikejo stengtis neatsimerkti kitaip malonumas nekoks biggrin.gif Likuti sunaudojau rankoms,nes atsisakiau sveitikliu su grudelemis ir pamilau rugstinius. Siaip tai niekada nemegau veido bruzinimo o ir kosmetologe pritare,kad man reiketu vengti grudetu sveitikliu.
user posted image

Freeze 24.7 Eyecing paakiu kremas - labai patiko,nuimdavo rytini paburkima,drekino,lengvas ir bekvapis.
user posted image

Freeze 24.7 Anti aging eye serum paakiu serumas - sunaudojau kaklui ir dekolte, nes negalejau pakesti tempimo jausmo doh.gif
user posted image

Garnier Ultimate Beauty Oil aliejus - naudojau kunui po duso,megstu aliejus labiau nei losjonus ar sviestus. Kas nelabai suzavejo tai kvapas, pirkau neuoscius ir tikejausi kazko ''skanesnio''.
user posted image

Dior Diorshow tusas - kazkaip nesuzavejo manes Dior tusai. Is pradziu labai daug koses krauna,o paskui tampa klampus ir po dvieju menesiu tenka mesti lauk, nes negraziai dazo unsure.gif Turiu dar noru sarase Iconic, jei nepatiks ir sis tai uzdesiu bana Dior tusams schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kitty*: 22 gegužės 2016 - 18:26
Planeta organica kūno kremas su mango sviestu: labai patiko. Nepaisant to, kad esu neutralesnių kvapų mėgėja, šio šviežių gaivių mango kvapas tiesiog užbūrė, sutepiau su didžiausiu malonumu. Gėrėsi greitai, mano normaliai odai tiko, sausai įtariu būtų per lengvas. Tiesa, nebuvo ekonomiškas ir tepantis vis atsirasdavo vienas kitas smulkutis (kaip cukraus kruopos dydžio) grūdelis. Mielai pakartočiau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Kitty* @ 2016 05 22, 16:14)

Dior Diorshow tusas - kazkaip nesuzavejo manes Dior tusai. Is pradziu labai daug koses krauna,o paskui tampa klampus ir po dvieju menesiu tenka mesti lauk, nes negraziai dazo unsure.gif Turiu dar noru sarase Iconic, jei nepatiks ir sis tai uzdesiu bana Dior tusams  schmoll.gif



as 2 dioriukus pabandziau ir man uzteko, kad nebeliktu noras pirkti 3cia... doh.gif tusai man ju visai prasti, o vat pudros neblogos. ax.gif
Atsakyti
user posted image
Niekuo neįpatingas kremas. Anksčiau turėtas E.Arden patiko labiau, šis toks, meh...odą drėkino, bet ties nosim, kai turėjau slogą, ir oda šerpetojo nekažką tepadėjo, be to, šiek tiek degino skruostus g.gif

user posted image
Gerai putojo, valė, švelni duškė, tik kvapas nepatiko sintetinės citrinos.

user posted image
Patiko aliejukas, nors kažkokio išskirtinio efekto nepamačiau, drėkino, glotnino plaukus, galiukai mažiau pūtės. Kartočiau jei rasčiau didesnę pakuotę, nei 15ml.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinelez: 23 gegužės 2016 - 10:22
TBS Fuji green tea kūno sviestas, 50 ml.
Patiko, galėčiau sakyt net labai. Konsistencija kažkas tarp sviesto ir kremo. Labai fainai tepasi, galvojau silikoninis, bet mano nuostabai, ne, aliejai sudėties viršuje. Palieka švelnią odą. Šiaip aš jį laikiau prie lovos kojų pėdoms ir rankoms vakarais. Pėdos švelnios net porą dienų. Tikrai labai nustebino fainumu. Kvapas patiko, žalios arbatos, kaip EA Green Tea, tik šiek tiek saldesnis. Spalva graži - švelni mint ax.gif

user posted image
Papildyta:
Lacalut White dantų pasta.
Gerai valo, dantys slidūs, gaiva neišlieka ilgai, neaštri, neužleidžia dantų, t.y. nebalina matomai, bet ir neduoda gelst. Kartojama.

user posted image
Atsakyti
Sanex rutulinis antiperspirantas: labai mėgstu šio gamintojo priemones nuo prakaitavimo, bet kažkodėl šiam su prakaitu kovoti sekėsi sunkokai, tepiau dažniau, nei įprastai. Nors pažastų odai labai patiko, visiškai nedirgino, net sakyčiau drėkino. Pakuotė tobula: ir visuomet paruoštas naudojimui, ir niekad nėra atsidaręs keliaujant. Turiu kitokį iš Sanex, šio greičiausiai nekartočiau.
user posted image
Vivi drėkinamasis losjonas veidui: nerandu foto, ir Vivi puslapyje jo nematau parduodant, gal nebegamina, dedu kosmetikos dnr analizę. Net nežinau, ar vertas dėmesio gaminys, manau eilinis hidrolatas, tinkantis veido odai, yra kur kas geriau. Mano variantas buvo su purkštuku, labai jau netikusiu, nes ne dulksna purškė, o tokiais gana stambiais lašais. Buvau gavus dovanų, pati nepirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 05 22, 14:36)
Chanel'io Les beiges kompaktine  smile.gif



Kokį nr naudosi? Kaip bronzinę pudrą ar kontūravimui?

Aš turiu berods 010, šviesiausią, vasarą nepakeičiama kompaktinė, nes matiškumą prilaiko ir spf šiokį tokį turi.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2016 05 26, 15:50)
Kokį nr naudosi? Kaip bronzinę pudrą ar kontūravimui?

Aš turiu berods 010, šviesiausią, vasarą nepakeičiama kompaktinė, nes matiškumą prilaiko ir spf šiokį tokį turi.

Nr. 40. Kontūravimui kol kas, paskui, jei įrusiu galėsiu visam veidui. Atspalvis kontūravimui sakyč per geltonas ax.gif bet kol kas sueis irnesakyk.gif
Atsakyti
MONU savaiminio įdegio kremas TANWORX, 100 ml.
Veik juodos spalvos, todėl puikiai matos, kur tepta, kur tamsiau, o kur dar reiktų įtrint labiau. Kadangi man įtrint nelabai sekėsi, gaudavaus dėmėm, todėl maišiau jį su įprastu kūno kremu. 1:1 maždaug, priklauso kokio stipriai spalvinimo norisi.
Man jis labai patiko, gaudavosi rudos kojos be dėmių, nereikdavo kasdien tept, dėl kvapo neprisimenu, pradėjau jį praeitą vasarą, dabar išsitraukiau ir pamačiau, jog jis pažaliavo, taigi labai nedidukas likutis keliaus lauk.
Tepė patalynę, nes nelabai laukdama eidavau miegot. Jei atmintis nepaveda, nerekomenduoja iškart išsitepus rengtis.
Aš jį užskaitau thumbup.gif

user posted image
foto

Vat grynai: (kojos ne mano)
user posted image
foto
Atsakyti