Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

Sveiki,

beldziuosi ir as i jusu tema (ankciau tik skaitydavau biggrin.gif ) nes reikia pagalbos... kazkas ne taip mano augalams... nezinau ko truksta ar ko per daug bet sitas augalas pas mane vis juoduoja sad.gif (o ju pas mane akvariume tikrai daug) todel akva labai negrazus del to .. gal galite duoti patarimu kas yra ne taip ? sad.gif
user posted image

o gal kaltos sraiges va tokios? nezinau net kokia cia ju rusis... bet ju ziauriai daug pas mane... maista zuvims riboju nes zinau kad alkana zuvis = sveika zuvis, prie to pacios ir skaires netaip dauginasi kai maisto maziau alia ju pas mane vistiek per daug mano nuomone g.gif (gal cia tos kaip jus jas vadinas KUDRinukes ???? g.gif
user posted image
Atsakyti
Kai telikas gerumo thumbup.gif
Per tel ziuriu, tai galvojau 2 identiski sudeti biggrin.gif

Tabeliukas, man atrodo augalai dumbliais taskiniais apeje, jei neklystu g.gif nors neisiziuriu per tel g.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2015 10 27, 13:19)
Sveiki,

beldziuosi ir as i jusu tema (ankciau tik skaitydavau biggrin.gif ) nes reikia pagalbos... kazkas ne taip mano augalams... nezinau ko truksta ar ko per daug bet sitas augalas pas mane vis juoduoja sad.gif (o ju pas mane akvariume tikrai daug) todel akva labai negrazus del to .. gal galite duoti patarimu kas yra ne taip ? sad.gif


o gal kaltos sraiges va tokios? nezinau net kokia cia ju rusis... bet ju ziauriai daug pas mane... maista zuvims riboju nes zinau kad alkana zuvis = sveika zuvis, prie to pacios ir skaires netaip dauginasi kai maisto maziau alia ju pas mane vistiek per daug mano nuomone  g.gif (gal cia tos kaip jus jas vadinas KUDRinukes ????  g.gif
[

Nelabai matosi potkej. Bet cia gali but didelis Tailando papartis. Pagoglink ir pasakyk augaliuko rusi; tada galesiu talmude paziuret. Siaip jau Tailando paparcio (jeigu pas Tave toks) naturalus vystimasis juoduot (lyg dumbliais apsinesus) ir labai letai augt. Net neuzaugos lapai pasidaro juodi; vos prasikala ir jau doh.gif Nemyliu to augaliuko ir jis manes nemyli schmoll.gif Siaip nereiklus kaip ir visi paparteliai, bet sitas pas Tave gali but persviestas. Daugiau nesugalvoju juodavimo priezasciu.
Sraiges be jokios abejones kudrinukes! thumbup.gif Tik pas Tave sviesesnes. Isgaudyk visas ir kiekviena uz simbolini eura parduok Giegei! Jin labai dziaugsis pigiai zarazu gavus, o pinigus mudu kartu pragersim ir paskui duetu ilgai vemsim drinks_cheers.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinuos su visais akvariumų turėtojais 4u.gif Labai reikia patarimo. Akvą turiu jau senokai, ir plaukiojo pas mane visokios mielos, paprastutės žuvytės. Vakar nusipirkau porelę raudonpilvių papūgėlių( Pelvicachromis Pulcher ). Paskaičiau, kad reikia joms įrengti slėptuvę. Skaitinėjau, bet nelabai konkrečiai ką supratau. Rašo, kad reikia keramikinį vazonėlį dėti, arba kokoso kevalą.
Ar netinka visokios ten dekoracijos, pvz. akmenys su skylėm, kelmai su kiaurymėm, sudaužyti ąsočiai, paskendę laivai ir t.t. ? Kas būtų paprasta ir gerai?

Labai laukiu atsakymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Germina @ 2015 10 27, 14:25)
Sveikinuos su visais akvariumų turėtojais 4u.gif  Labai reikia patarimo. Akvą turiu jau senokai, ir plaukiojo pas mane visokios mielos, paprastutės žuvytės. Vakar nusipirkau porelę raudonpilvių papūgėlių( Pelvicachromis Pulcher ). Paskaičiau, kad reikia joms įrengti slėptuvę. Skaitinėjau, bet nelabai konkrečiai ką supratau. Rašo, kad reikia keramikinį vazonėlį dėti, arba kokoso kevalą.
Ar netinka visokios ten dekoracijos, pvz. akmenys su skylėm, kelmai su kiaurymėm, sudaužyti ąsočiai, paskendę laivai ir t.t. ? Kas būtų paprasta ir gerai?

Labai laukiu atsakymo ax.gif

Ne pats geriausias pirkinys taikioms zuvytems schmoll.gif
Germina, rekomendatoriai/pardavejai is tamstytes tyciojas atviru tekstu, o Tu cia pritarimo ieskai? bigsmile.gif Faktas, kad geriausia pilis!!! thumbup.gif Ir dar princas su balto zirgo daiktu thumbup.gif Dar labai gerai melynas issisketes naras su galimybe pajungt burbuliacija. (Klyne kas nors tilps; nors asmeniskai man nedaug burbuliuojancios curvos irgi labai patinka) wub.gif
Jei jau butina,- kokosas, vazonas arba skyleta plyta! Ir tuos dar reik idet su ismanymu, nes "uolose" nersiancioms zuvytems dazniausiai turi ir siokia tokia srovele but.
P.S. Primygtinai rekomenduociau pries pasiunciant NAX is pradziu sita (nepakenktu ir senesnes) tema nuo pirmo puslapio stropiai perskaityt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2015 10 26, 20:27)
Sveikos, nzn ar cia galima klausti, bet jei negalima gal nukreipsite i tinkama tema 😳 gal kas Klaipedoje parduodate gupijas? Dekui.


sekmadienį buvau turguj , dukra užmatė gupijų gražių, sakau, jei nori - perkam į krevetyną, bet aš paskui mailių išgaudysiu ir skaliarui sušersiu, tai jai pagailo ir nepirkom, pasirodo be reikalo - yra kas jų norėtų smile.gif)) tik kainos nepaklausiau, bet iš tikro buvo gražios net patelės - su žydrom plačiom uodegom, ir viena jau labai labai nėščia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 27, 16:58)
Ne pats geriausias pirkinys taikioms zuvytems  schmoll.gif
Germina, rekomendatoriai/pardavejai is tamstytes tyciojas atviru tekstu, o Tu cia pritarimo ieskai? bigsmile.gif Faktas, kad geriausia pilis!!!  thumbup.gif  Ir dar princas su balto zirgo daiktu  thumbup.gif  Dar labai gerai melynas issisketes naras su galimybe pajungt burbuliacija. (Klyne kas nors tilps; nors asmeniskai man nedaug burbuliuojancios curvos irgi labai patinka)  wub.gif
Jei jau butina,- kokosas, vazonas arba skyleta plyta! Ir tuos dar reik idet su ismanymu, nes "uolose" nersiancioms zuvytems dazniausiai turi ir siokia tokia srovele but.
P.S. Primygtinai rekomenduociau pries pasiunciant NAX is pradziu sita (nepakenktu ir senesnes) tema nuo pirmo puslapio stropiai perskaityt  4u.gif


Na, tikrai nesitikėjau tokio atsakymo. Nežinau net ką pasakyti iš netikėtumo. Nesu kažkokia tupa blondinė, o ir akvą turiu jau 15 metų ir forumuose lankausi ir ir po internetą naršau. Ieškojau draugiškų, geranoriškų žmonių, bet... matyt ne ten pataikiau. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Germina @ 2015 10 27, 17:12)
Na, tikrai nesitikėjau tokio atsakymo. Nežinau net ką pasakyti iš netikėtumo. Nesu kažkokia tupa blondinė, o ir akvą turiu jau 15 metų ir forumuose lankausi ir ir po internetą naršau.  Ieškojau draugiškų, geranoriškų žmonių, bet... matyt ne ten pataikiau. sad.gif


Čia pataikei, tik ant labai pikto prieš visokį KIČĄ akvariumisto. Ir čia daug tokių, kuriems bloga darosi nuo visokios masinės gamybos grožybių: pilių, narų, nuskendusių laivų, kaukolių, plastmasinių augalų... Akvariumas turi būti atkartojantis gamtos kampelį, o ne pasakos dekoraciją.
Ieškant tavo žuvytėms namelių ir reikia vadovautis natūralumo taisykle. Kuo panašiau į tikrovišką aplinką, tuo vertingiau. Galima ir vazoną patalpinti, bet sumaniai apkrovus akmenėliais, pabandyti išgauti natūralios uolos vaizdą. Daug kas deda kokosą-visai neblogai atrodo. Galima ir iš didesnių akmenų sumontuoti olą, tik viskas turi būti suderinta su bendru akvos vaizdu, o ne iškristi iš konteksto.
Nepabėk dar. Jei turėsi problemų-tas piktas Arvydas bus pirmas patarėjas.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 10 27, 19:46)
Čia pataikei, tik  ant labai pikto prieš visokį KIČĄ akvariumisto. Ir čia daug tokių, kuriems bloga darosi nuo visokios masinės gamybos grožybių: pilių, narų, nuskendusių laivų, kaukolių, plastmasinių augalų... Akvariumas turi būti atkartojantis gamtos kampelį, o ne pasakos dekoraciją.
Ieškant tavo žuvytėms namelių ir reikia vadovautis natūralumo taisykle. Kuo panašiau į tikrovišką aplinką, tuo vertingiau. Galima ir vazoną patalpinti, bet sumaniai apkrovus akmenėliais, pabandyti išgauti natūralios uolos vaizdą. Daug kas deda kokosą-visai neblogai atrodo. Galima ir iš didesnių akmenų sumontuoti olą, tik viskas turi būti suderinta su bendru akvos vaizdu, o ne iškristi iš konteksto.
Nepabėk dar. Jei turėsi problemų-tas piktas Arvydas bus pirmas patarėjas.


Ačiū už gerą žodį 4u.gif Mano akvariume nėra ir jaučiu, kad niekad nebus jokio kičo. Mėgstu natūralius akmenis ir šakas. Augalai pas mane tiesiog bujoja. Rašote apie kokosą, bet visur taip rašo, o niekur nerandu kaip jį paruošti. Suprantu, kad reikia perpjauti per pusę,(aišku, kad išgremžus) bet nesuprantu kur išpjauti angą. Apie molinius vazonėlius irgi taip rašo, kad reikia padėti vazoną, bet kaip jį padėti, tai man neaišku. Apversta? O kur skylė? Viršuje ar šone turi būti. Pas rusus radau, kad viršuje padaro didelę skylę, bet ar ne geriau šone? Tūkstantis neaiškumų man kyla ir labai noriu normalaus paaiškinimo, o neišsidirbinėjimo. Dar radau, kad deda ir plačius plastmasinius vamzdukus. Norėčiau sužinoti kas geriausia pasiteisina žuvims. g.gif
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 10 27, 18:46)
Čia pataikei, tik  ant labai pikto prieš visokį KIČĄ akvariumisto. Ir čia daug tokių, kuriems bloga darosi nuo visokios masinės gamybos grožybių: pilių, narų, nuskendusių laivų, kaukolių, plastmasinių augalų... Akvariumas turi būti atkartojantis gamtos kampelį, o ne pasakos dekoraciją.
Ieškant tavo žuvytėms namelių ir reikia vadovautis natūralumo taisykle. Kuo panašiau į tikrovišką aplinką, tuo vertingiau. Galima ir vazoną patalpinti, bet sumaniai apkrovus akmenėliais, pabandyti išgauti natūralios uolos vaizdą. Daug kas deda kokosą-visai neblogai atrodo. Galima ir iš didesnių akmenų sumontuoti olą, tik viskas turi būti suderinta su bendru akvos vaizdu, o ne iškristi iš konteksto.
Nepabėk dar. Jei turėsi problemų-tas piktas Arvydas bus pirmas patarėjas.

SLALIUT, Evora! 4u.gif Kur prapuolus? Negi ir Tu pries mirti studijuot pradejai? bigsmile.gif Kas cia daros!?! Su kuom tada man liks konkuruot del ilgiausio liezuvio titulo? unsure.gif
Kazna sie metai oficialiai tik Ciurlionio ar dar ir nemokanciu skaityt vymru, cholerikiu be jumoro jausmo ir t.t. ir t. pan.? g.gif Juk is esmes surasiai viska kas jai jau buvo surasyta. Tik biski svelniau. Gal po 10-o karto isikirs? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 27, 18:57)
SLALIUT, Evora!  4u.gif  Kur prapuolus? Negi ir Tu pries mirti studijuot pradejai?  bigsmile.gif  Kas cia daros!?! Su kuom tada man liks konkuruot del ilgiausio liezuvio titulo?  unsure.gif
Kazna sie metai oficialiai tik Ciurlionio ar dar ir nemokanciu skaityt vymru, cholerikiu be jumoro jausmo ir t.t. ir t. pan.? g.gif  Juk is esmes surasiai viska kas jai jau buvo surasyta. Tik biski svelniau. Gal po 10-o karto isikirs?  g.gif  biggrin.gif



Neeeeeeeeeeee...nesimokau schmoll.gif
Gana jau marti turi diplomą su pagyrimu ir sėdi be darbo. Atsibodo jai visokius smulkius darbelius už minimumą dirbti, tai vėl neakivaizdiniu pradėjo studijuoti. O man ir vieno diplomo užteks.

Ar girdėjai, kad Fotki.com pataps nuo lapkričio mėn. mokamas? Metams apie 20 doleriukų g.gif
O mano ten nemenkas foto turtelis sukrautas-visa sukulentų kolekcija, akvos, katės, nuosavi meno šedevrai. Štai ir išsikėlinėju viską ką sukaupiau į privačią asmeninę Evorišką erdvę. Prilygsta didžiajam tautų persikraustymui.

Mūsų forumėlio akvukai Fotki. com irgi prapuls-AMEN
Atsakyti
QUOTE(Germina @ 2015 10 27, 19:41)
Ačiū už gerą žodį 4u.gif  Mano akvariume nėra ir jaučiu, kad niekad nebus jokio kičo. Mėgstu natūralius akmenis ir šakas. Augalai pas mane tiesiog bujoja. Rašote apie kokosą, bet visur taip rašo, o niekur nerandu kaip jį paruošti. Suprantu, kad reikia perpjauti per pusę,(aišku, kad išgremžus) bet nesuprantu kur išpjauti angą. Apie molinius vazonėlius irgi taip rašo, kad reikia padėti vazoną, bet kaip jį padėti, tai man neaišku. Apversta? O kur skylė? Viršuje ar šone turi būti. Pas rusus radau, kad viršuje padaro didelę skylę, bet ar ne geriau šone? Tūkstantis neaiškumų man kyla ir labai noriu normalaus paaiškinimo, o neišsidirbinėjimo. Dar radau, kad deda ir plačius plastmasinius vamzdukus. Norėčiau sužinoti kas geriausia pasiteisina žuvims. g.gif

Kokosas ir vazonelis akvui ruosiami vienodai - gerokai nuplikius. Abiem atvejais galima ir pjaut, ir tiesiog sudauzyt, o paskum pasirinkt tinkama dali. Krastelius reiktu pazulint su dilde, kad nebutu labai astrius. Skyles turetu but is sonu ir (kaip minejau) per jas turetu siek tiek cirkuliuot vandens srovele. Skias reik statyt arciau filtro aba burbuliatoriaus ir, kad didesne skyle butu priesingoj posej ir lyg ir auksciau 4u.gif
Nebepyksti? bigsmile.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
---------------------
Albumo gaila, bet su mano kompiuteriniu talentu neperlabiausiai naudojaus, tai ir didziuliu nuostoliu nebus. O kraustytis su visu botanikos sodu... mazdaug primetu kiek buvo darbelio! lotuliukas.gif Bet gerai nors tas, kad sunkiai kilnot nereikejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti