Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumas

QUOTE(arvydas. @ 2015 10 27, 22:18)
Dekui uz TV pagyrima! Daugiau kazkodel nieks negiria  unsure.gif  Turbut smigo, apako arba numire  blink.gif  biggrin.gif

Man tai ypač tie paparčiai iš šonų gražiai atrodo - na ir katė ant TV viršaus thumbup.gif
Šiandien bazėj vieną "kopūstą" dovanų įsiprašiau, tai jei prisiveis galėsiu VĖL dalinti biggrin.gif
Paskutiniu metu kai jų daug turėjau, ėmiau sodinti juos į gruntą, nes po vandeniu jie man gražiau atrodo lotuliukas.gif tik netinkama fauna, kurios jau daugumos nėra (ciklidai), juos nuolat išrausdavo lauk. Tai jei jų vėl bus daug, tai vėl bandysiu po vandeniu nardint.
Na ne "parazitinių " sraigių po simbolinį eurą pirkt nežadu, jei pasiiūlytumėt po simbolinį eurocentą tada gal ir sutikčiau, bet geriausia tokius gyvūnėlius gauti dovanų, arba kaip priedą su augaliukais. cool.gif
Tų Cile's trimitininkų 0.5cm dydžio tai tikrai norėčiau rolleyes.gif dar fizų jei kas turit parašykit, o pas tave Arvydai jokių sraigių (kad galėtum įdėt dovanų prie vieno Kongo paparčio(skirto man)) akve nėra? g.gif
o aisha taip nieko ir neparašė nei čia temoj, nei į až, kaip ji ten su tom neritinom tvarkėsi verysad.gif

QUOTE(tabeliukas @ 2015 10 27, 23:42)
O dievuliau... 😕o taip naiviai tikejausi kad pas mane ne kudrinukes. Dabar vargo turesiu. O del augalo tai muset sitas ir bus tailando papartis nes kiek ju pas mane yra dideliu ir mazu jie visi pajuodave. Dekui uz atsakyma 😉 reikes naikint man jy.nes gadina man akvariumo vaizda. Ir dar man islilo klausimas irgi apie kokoso kevala. As turiu pasidariusi sleptuve ancitrusams. Myslijau veistis prades nes skaiciau kad jiems kad daugintus reikia tamsaus kampo 😀 alia kad nei vienas is ju ten nelenda... tai dabar galvoju gal todel kad antros skyles nera kitoj pusej kokoso kad praejimas kaip sakant butu. Ania ? Nes jus skaitau cia kaip tycia apie kokosus it snekat 😀

man tai atrodo, kad pas tave Arvydo vadinamos kūdrinukės, nes fizos šiek tiek kitaip atrodo. O su šitom labai paprasta - kiek per daug atrodo, aprenku, o kitos lai gyvena, svarbu, kad žuvų maisto pertekliaus nebūtų, tada jos baisiai ir nesidaugins smile.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 10 28, 10:15)
Dar ir fizos tos sraiges gali bur, bet vis tiek blogos  unsure.gif

Atsakyti
Tiurškinausi didžiajam akve pora valandų, kol pecilijų mailių išgaudžiau. Gerai, kad žioplos, nes dar šviežutėliai į pasaulį papuolusios. Buvau pasižadėjusi, kad nebeveisiu, nu...bet pagailo, negi duosi skaliaram suryti ir dar tiek daug -134. Be to labai gražios geltonai-oranžiniai-rausvos spalvos. Tai gi dabar jau 3 akvai namuose-19 ltr., 25 ltr. ir 319 ltr. OHhhh....gaila pinigėlių už elektrą.
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 10 30, 15:23)
Tiurškinausi didžiajam akve pora valandų, kol pecilijų mailių išgaudžiau. Gerai, kad žioplos, nes dar šviežutėliai į pasaulį papuolusios. Buvau pasižadėjusi, kad nebeveisiu, nu...bet pagailo, negi duosi skaliaram suryti ir dar tiek daug -134. Be to labai gražios geltonai-oranžiniai-rausvos spalvos. Tai gi dabar jau 3 akvai namuose-19 ltr., 25 ltr. ir 319 ltr. OHhhh....gaila pinigėlių už elektrą.

Oho derlius thumbup.gif
Isivaizduoju kiek prisuka elekrtos...


Maciau kai poravosi molinezijos, gal isperins kazkada g.gif
Tik tas kardonesis lendantis prie visu erzina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Carma @ 2015 10 30, 19:06)
Oho derlius  thumbup.gif
Isivaizduoju kiek prisuka elekrtos...
Maciau kai poravosi molinezijos, gal isperins kazkada  g.gif
Tik tas kardonesis lendantis prie visu erzina  doh.gif



Nupirk kardonešiui patelką ir lakstys paskui ją. O dar geriau-2 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evora @ 2015 10 30, 19:13)
Nupirk kardonešiui patelką ir lakstys paskui ją. O dar geriau-2 thumbup.gif

Yra kazkokia rausva, bet ar pecilija, ar "kardonese" nesuprantu g.gif ir jis ja kaiptik vaiko salin g.gif
O zuvu jau uzteks, taip jau misraine truputuka ax.gif
Atsakyti
Bloga is manes prognozuotoja. Pasirodo viena moli jau ir gimde doh.gif gaude kitos zuvys mailiu, perkeliau mama i slovika - ir ta pradejo est doh.gif
Palikau viska kartu, kas bus tas...
Ieskosiu ryt "peryklos"
Atsakyti
Pries koki menesi nusipirkau 5 pseudomugil (pamirsau tikslu pavadinima, o is paveiksliuku kazkaip neatrenku - nedidele oranzine su melynom neoninem akytem). Gal panasiausia i tokia: http://www.seriously...-1327315445.jpg
Dziaugiausi, kad drasiai narso akvariume, nebijo stikliniu samu. Salia su jais plaukiojo. Pries kuri laika pastebejau, kad samu usai kazkokie sutrumpeje. Laikymo salygos lyg ir nepasikeite, maistas taip pat (dribsniai, granules, saldytas maistas).
Ir vakar sededama pries akvariuma pastebejau, kad tos mano mazosios zuvytes priplaukia prie samu ir ciumpa uz usu - galvoja, kad maistas. Ar gali buti, kad cia jos apgrauze?
Gal as per mazai duodu maisto zuvims? Kazkaip gaila butu tu zuvyciu atsisakyti, bet nenoriu, kad skriaustu stiklinius samus. Butent juos pamaciusi as ir uzsinorejau akvariumo. Na ir dar del kreveciu.
Gal kas zinot, ar atauga usai samams?

P.S. Atsiprasau, kad be lietuvisku raidziu, bet siame kompiuteryje neturiu ju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giege: 31 spalio 2015 - 13:38
QUOTE(giege @ 2015 10 31, 13:14)
Pries koki menesi nusipirkau 5 pseudomugil (pamirsau tikslu pavadinima, o is paveiksliuku kazkaip neatrenku - nedidele oranzine su melynom neoninem akytem). Dziaugiausi, kad drasiai narso akvariume, nebijo stikliniu samu. Salia su jais plaukiojo. Pries kuri laika pastebejau, kad samu usai kazkokie sutrumpeje. Laikymo salygos lyg ir nepasikeite, maistas taip pat (dribsniai, granules, saldytas maistas).
Ir vakar sededama pries akvariuma pastebejau, kad tos mano mazosios zuvytes priplaukia prie samu ir ciumpa uz usu - galvoja, kad maistas. Ar gali buti, kad cia jos apgrauze?
Gal as per mazai duodu maisto zuvims? Kazkaip gaila butu tu zuvyciu atsisakyti, bet nenoriu, kad skriaustu stiklinius samus. Butent juos pamaciusi as ir uzsinorejau akvariumo. Na ir dar del kreveciu.
Gal kas zinot, ar atauga usai samams?

P.S. Atsiprasau, kad be lietuvisku raidziu, bet siame kompiuteryje neturiu ju.



Dažniausiai, jei jau pradėjo skabyti ūsus ar pelekus ir nieks nesugeba apsiginti, tai ir tęsia savo veiklą. Esu pastebėjusi, kad nulūžusi dalis ūso atauga, bet jei pastoviai taip skabys, tai nėr šansų kada augti.

---------------------------------------------------------

Parsinešiau iš turgaus nedidelių skaliariukų neišgyvenusiems konkurencijos, papildyti. Tai kaip sujudo seniai skaliarai, kaip pradėjo vaikyti po visą akvą. Kažin kaip čia jaunimėliui baigsis? Arba užvaikys, arba patys seniai belakstydami krosiuką padus ir atsibos sportuoti.
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2015 10 29, 18:25)
o pas tave Arvydai jokių sraigių (kad galėtum įdėt dovanų prie vieno Kongo paparčio(skirto man)) akve nėra? g.gif


***, dab jau nieko nebera unsure.gif Net melanijos uzlinko verysad.gif Tuoj atsigaivinsiu ir parasysiu kas prie ko
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 01, 18:42)
***, dab jau nieko nebera  unsure.gif  Net melanijos uzlinko  verysad.gif Tuoj atsigaivinsiu ir parasysiu kas prie ko

Uzsaldem akviuka! verysad.gif Ketvirtadieni isvaziavom kaimon lankyti uosvienes kapo ir tik siandien grizom. Isvaziuodamas nuemiau TV gaubta, kad naturalios sviesos gautu, o brangioji paskutine iseidama vobsce visuotini prailgintuva is rozetes istrauke. Kambariu dar vis nesildom. Pargryzus akvo termometras is viso nieko neberode, o (irgi isjungto) autonominio sildymo aparato +10 celciju. Tai cia po gan siltos dienos (bo neperseniausiai grizom)!! Kas buvo naktim?? blink.gif
Pirmiausia krito i akis, kad kartu su sviesa ir sildytuvas isijunge; paskui, kad melanija ant stiklo (pasirodo mirus, tik tarp lapo ir stiklo uzsispraudus); tada, kad pernelyg daug kirminu islinde is grunto; paskum didziausias gupinas ant nugaros besivoliojantis; o galiausiai... kad is viso jokio judejimo gan gyvam akviuky nebera. Tiesa labai mazas krevetukas ant ekrano krutejo ax.gif Kitos krevetes lyg ir nenudvese, bet tupejo kaip sfinksai. (Patinu dar vis nematau). Mazosios gupkes arba uzstrigusios tarp lapu, arba vartaliojasi be rysio unsure.gif Dugne daug negyvu melaniju kiauteliu. Dar ne viska suziurejau. Tuo dar karta parukysiu, parasysiu ka darau ir pasakysit ar gerai. Per daug vilciu nededu, bet nukentejusiu augalu nesimato, tai ka gali zinot kaip te bus; juo lab, kad kaltininke zada leist pirkt visko ko tik noresiu mirksiukas.gif O as tiksliai zinau ko noriu!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Iki formuliu transliacijos kelsiu temperatura mazkag po 3 laipsnius i valanda; tada prisuksiu sildytuva iki kokiu 21C ir (per reklama) atbeginesiu paziet kas darosis. Kai prades rodyt termometras (pradeda nuo 19-20) - imerksiu leta burbuliatoriu. Po formuliu supilsiu vidutiniska margancofke, uzgesinsiu liustras ir vel isimsiu filtriuka (nuo temperaturinio soko padeda, bet nuo visisko uzsaldymo tai ka as zinau) blush2.gif
Ar mano atveji galima traktuok kaip temperaturini soka? O tada kaip?
Gal ka ne taip darau? (Daugia 22C termoreguliatoriaus kol kas nestatysiu) schmoll.gif
Ar nepanasu, kad uosviene man (VISOM PRASMEM!!) kenkia net mirusi? blink.gif biggrin.gif
Ar ir jus uzaugusios busit tokiom raganom? bigsmile.gif
-----------------------------------
Dab krevetes jau juda ir glaustosi prie sildytuvo. Patinu vis dar nesimato. Gupkes irgi lyg ir juda, bet daugiau ziobcioja tarp lapu pastrigusios negu pelekais maskatuoja unsure.gif
Atsakyti
Krevetes lyg ir atsigavo thumbup.gif Zuvys plaukioja, bet dar LABAI prastai verysad.gif Nors arti maistelio pluduriuoja ax.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Panasu, kad issikapstysiu, tik melaniju jau aiskiai teks is jusu ismelzt mirksiukas.gif
-------------------
Upej non stop plaukia ragalapis! Per minute prisizvejojau puslitri lotuliukas.gif Ryskiai atitruke tipo "seklines sakeles": kur uzklius,- ten ir bus drinks_cheers.gif
Tai sitas geras, o as margancofkes rauginimo proga ji dar ir nukarantinuosiu. Dovanoju uz nestuke.gif dyka.
Ano kur vasara priroviau nieks neemet, tai privaloma tvarka Dzersei su kazkokiais kitais augalais ibrukau. Niu nesiskundzia, bet su manim irgi liovesi snekejus verysad.gif biggrin.gif
Sau irgi 2 punpurelius indejau del ekskremento. Kazkokie rudoki pasidare ir su sidabriniais spygliu galiukais g.gif Bet lyg ir sakojasi. Cia tie vasariniai; o kur dabar turiu tai dar teks biski paplaut kol galima bus paimt i rankas.
P.S. Naaa, mano saldytuve tik ragalapis ir tetinka lotuliukas.gif Pasiimkit kas noresit, bo kitaip piktybiskai atvesiu, numesiu, neisprievartausiu ir dar ant duru kilimelio prikakinsiu rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti