Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos Taro konsultacijos

QUOTE(Džiordžas @ 2015 08 07, 17:28)
Ne.. Tik paskutiniu metu lenda mintys ar nebutu geriau issiskirti ir gal atsirastu kitas, su kuriuo butu geriau.. Su siuo jau nebesitikiu, kad gali kas pasikeisti.. O jis dar dabar isvykes menesiui, tai isvis per daug laiko prisigalvoti visko turiu..

Kad ir ką benuspręstumėte, linkiu sėkmės ir ramybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 17:02)
Kad ir ką benuspręstumėte, linkiu sėkmės ir ramybės 4u.gif

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 08:58)
Labas rytas. Padėliosiu paskui, nors man nuo to karščio taip negera doh.gif Noriu rudens.


As irgi. Bet maciau sermuksniu uogas jau, vadinas mano nuostabiausias auksinis laikas ne uz kalnu wub.gif


O uzmiegu su papildomom priemonem, jei tikrai reik issimiegot kaip nors. Ai, siaip jau neprievartauju saves miegot, jei negaliu, tai veikiu ka nors kita, iki siol paslika ziurejau anarchistus ir klausiau muzikos, per krauja bandziau dirbt, bet atrodo, sitas etapas baigesi ir pfg tas miegas, as galiu keltis kada noriu, uzmigt kada noriu ir t.t. Bet tai tik man, as laisva nuo sociumo prievoliu (neskaitant privato, ka paminesiu veliau).

QUOTE(Andro @ 2015 08 07, 14:54)
lotuliukas.gif eisiu  ten pasižvalgyt, pažiūrėsiu kiek išlaikysiu



Sekmes, ikalk sirdies lasu pries eidama ten biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Siaip jau, nepykit ant tos Andro. Yra klausimu, kur kortu nereikia, viskas kaip ant delno. Bet. Cia, sitoj temoj, as stengiuosi susilaikyti ir neatsakineti tokiais atvejais, arba tiesiog uzsimerkti, kartais uzmesti aki per tris kortas jei jauciu, kad zmogus is protoo eina, nu uzuojauta sudirba, bet nesipledciu, tiesiog del sventos ramybes. Kad nekiltu kipisas. Kipisas yra visa hypermama. Cia sito nenoriu. Bet yra, yra tokiu klausimu. Nera reikalo kazkaip kaltint ta kita moteri, kuri nenutuokia, kokius klausimus Taro atsako, kuriuos - ne. T.y. atsako, bet tai nebus kazkoks stebuklas, jei situacija - akivaizdus sh. Ne tik meiles klausimais, yra daugiau tokiu, as neketinu net pasakot kokiu. Kur ne kortu reik, o galva i vieta atstatyt. Prasau niekieno nepriimti asmeniskai. Tiesiog moterys nezino kortu veikimo principo ir paskirties. Negali atskirti, kur ju reik, o kur akivaizdziai ne. Grubus ir primityvus pavyzdys: man nuolat truksta pinigu (saturnas antrame), nu ka, as vadinas apie juos menkai raukiu, todel man kai pasidaro liudna del pinigu trukumo (nu arba panikos priepuolis istinka vietoj liudesio, ivairiai), tai as einu, nusiperku deze ledu ir visa viena suryju. Paskui galiu klausti kortu, kodel mano pinigine nuolatos tuscia. Cia reikia kortu? Primityvus, bet tobulai iliustruojantis tokio pobudzio klausimus, kuris gal but duos kam tai kokiu adekvaciu minciu. Niekam asmeniskai netaikau. Tokiu beprasmisku klausimu vis pasitaiko, as daugmaz tyliu ir stebiu. Ir gan daznai sitoje temoje, kur ne viena nenori kitos suesti (prasau, telieka taip ir toliau), tokie klausimai issisprendzia per pokalbius. Ner taip jau lengva tas kortas sumesti. Energijos paima, jegu paima, pasijungi prie tos situacijos, to zmogaus. Ir kas is to, jeigu atsakymas savaime aiskus, net paciai klausianciajai. Jeigu toks klausimas, vertetu performuluoti ji i "kodel man taip nutiko/nutinka". Taip, tada sunkiau suziuret, bet tada jau tas tures prasme. O beprasmybem uzsiiminet as asmeniskai neturiu nei sveikatos, nei laiko, nei noro. Bet ir nekaltinu nieko, is kur gi jom zinot...

uf, grizau namo, valysiu namus dabar, prisigere mano darbo per krauja, apatijos periodo, kaltes, kad nedirbu kaip turi but, mano issekimo. Ir tada jau griebsiu.

P. S. Kas is Jusu esate pas mane private, kelkit laiskus, ikyrekit ten man visaip, priesingai nei temoj ir cia AZ, ten tas yra butina. As gi aptikau, kad mano sarasas netvarkingas ir pasto deze irgi turiu susitvarkyti. Ir padarysiu tai. Antras kvepavimas. Negatyvus aspektas, lemes mano krize, praejo. As vel atgavau save ir darbas nebe kruvinas. Da turiu islekt ir ziuresiu paskui kaip cia deliosis viskas, gal ateisiu kam tai padeliot siek tiek.

Buckis visoms mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Amariliai, jūsų žodžiai, tai kaip šiltas rugsėjo vėjas wub.gif Labai iškalbi esate 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 17:13)
Amariliai, jūsų žodžiai, tai kaip šiltas rugsėjo vėjas wub.gif  Labai iškalbi esate 4u.gif  4u.gif



liutas asc biggrin.gif na, ir as mokausi myleti pasauli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 17:02)
Kad ir ką benuspręstumėte, linkiu sėkmės ir ramybės 4u.gif


Beje, o Jus konsultuojate privaciai, placiau ir ne uz aciu? Ar tik temos seimininke?
Atsakyti
Konsultuoju ir plačiau, darau dideles analizes, bet pinigų neimu, nes taro man ne darbas, o malonumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 17:30)
Konsultuoju ir plačiau, darau dideles analizes, bet pinigų neimu, nes taro man ne darbas, o malonumas mirksiukas.gif

O kaip su Jumis susitarti? Ar Jus tiesiog matot/jauciat kada to reik, o kada neverta..
Atsakyti
QUOTE(Džiordžas @ 2015 08 07, 18:32)
O kaip su Jumis susitarti? Ar Jus tiesiog matot/jauciat kada to reik, o kada neverta..

Parašysiu į AŽ jums.
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 17:33)
Parašysiu į AŽ jums.

Aciu, lauksiu..
Atsakyti
QUOTE(Avietinė Delčia. @ 2015 08 07, 18:30)
Konsultuoju ir plačiau, darau dideles analizes, bet pinigų neimu, nes taro man ne darbas, o malonumas mirksiukas.gif

Man atrodo jus veltui cia parasete ta dalyka; nes tuoj az persipildys smile.gif Trinkit lauk lotuliukas.gif O jus pagal gimimo data/laika neziurit tam tikru aspektu?
Einu siandien i susitikima su diedu... jauciu eilini karta nieko gero, bet visvien geresniu planu vakarui neturejau. Net dazytis tingiu, kas liko is rytinio makiazo tas tegul ir lieka, per ta pusvalandi kuri turiu einu geriau paskaitysiu ka priraset smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2015 08 07, 18:40)
Man atrodo jus veltui cia parasete ta dalyka; nes tuoj az persipildys smile.gif Trinkit lauk  lotuliukas.gif O jus pagal gimimo data/laika neziurit tam tikru aspektu?
Einu siandien i susitikima su diedu... jauciu eilini karta nieko gero, bet visvien geresniu planu vakarui neturejau. Net dazytis tingiu, kas liko is rytinio makiazo tas tegul ir lieka, per ta pusvalandi kuri turiu einu geriau paskaitysiu ka priraset smile.gif

Viskas gerai, aš moku atsakyti, kam reikia biggrin.gif
Žiūriu ir pagal gimimo datą, ir pagal kitus dalykus, bet čia jau platesniems klausimams, čia temoje 5 kortas metu dažniausiai tik smile.gif
Atsakyti