Įkraunama...
Įkraunama...

Aeroterminis šildymas 2

Elektrine orkaite. Net nebūtinai gera. biggrin.gif
QUOTE(korida @ 2016 02 01, 18:48)
Geras plauku fenas  biggrin.gif <{POST_SNAPBACK}>
Atsakyti
Pasidalinsiu Sausio rezultatais: 165m2 sildomas plotas, sildymas/karstas vanduo 805kwh (~90 eur) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2016 02 01, 18:48)
Kaip pvz. pateiksiu  145m2(sildomas plotas) namo bendras -visas  sausio men. elekros sanaudas  .Sildymas geoterminis su vertikaliu greziniu .Dienine 170kWh ,naktine 468kWh . Finansiskai - 63,95Eur .
Vandens sunaudojom bendrai apie 7m3/men .



Skaitau ir stebiuosi tokiais skaičiais: mes vien šiaip name sunaudojam 500kWh per mėn be šildymo (tik cirkuliacinis siurbliukas)...

P.S. Bet iš kitos pusės: el.pečius pirtyje, el. kaitlentė, orkaitė, 4 kompai, 2 TV...
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 02 01, 17:30)
Priminkit konkrečiau kas čia per šildymas..? Kokis tai elektrinis šildytuvas ar pan..?
Juk galvoju alternatyvą reik turėt, jei tarkim sugestų ŠS ir išvežtų jį remontui porai savaičių...
Dėkui.

Du tepaliniai radiatoriai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2016 02 01, 18:48)
Geras plauku fenas  biggrin.gif

sitas tai rimtas reikalas - kai moteriske vonioj su juo pamosuoja, tai iejes kaip saunoj jauties smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 01 vasario 2016 - 21:00
QUOTE(mintas @ 2016 02 01, 15:41)
Gal galima šaltinį iš kur imat vidutines temperatūras?


Raspberry pi katilinėje su ds18b20 sensoriumi lauke:)
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2016 02 01, 19:48)
Kaip pvz. pateiksiu  145m2(sildomas plotas) namo bendras -visas  sausio men. elekros sanaudas  .Sildymas geoterminis su vertikaliu greziniu .Dienine 170kWh ,naktine 468kWh . Finansiskai - 63,95Eur .
Vandens sunaudojom bendrai apie 7m3/men .
Papildyta:

Geras plauku fenas  biggrin.gif

Kaip čia taip žmonės sugeba taip taupiai gyventi... Nea nepavydžiu aš nė trupučio 4u.gif Tik šiaip įdomu. Mūsų 4 asmenų šeima (aš + 3 moterys) už sausį elektros apie 70eur (Šildymas atskirai- dujomis). Vandens sunaudojam stabiliai apie 15m3. Sutinku už elektrą daugokai moku. Ieškau, dabar kur kapsi tos kWh. Nuo seno turiu energijos matuoklį "Whitenergy" (lenkiškas, rodo net cos phi), taip pat pat nusipirkau du iš senukų "Vagner SDH" (buvo akcija po 5eur). Tie Vagneriai tai pinigai į balą. Pasitikrinau su Fluke multimetru parodymus. Aktyvinę apkrovą rodo +-gerai (vatus), induktyvinę netiksliai.
Atsakyti
QUOTE(funtikas2999 @ 2016 02 01, 18:30)
Priminkit konkrečiau kas čia per šildymas..? Kokis tai elektrinis šildytuvas ar pan..?
Juk galvoju alternatyvą reik turėt, jei tarkim sugestų ŠS ir išvežtų jį remontui porai savaičių...
Dėkui.


Čia yra 2014m pabaigoje sanukuose pirktas akcijinis kaloriferis už 69.50Lt. Tas pats kuris nuorodoje, tik dabar akcijinių prekių kaina išaugo smile.gif. Šis pas mane yra kaip pagrindinis šildymo prietaisas, tik kai lauke buvo -20C, dar vieną, Ermitaže mažiau nei už 100Lt pirktą radiatorių pasijungiu. Bet šiaip tai man tepalinis tas nepatinka, Galingumas 1.7kW, bet per 6 val išdegina tik 5kWh, nes pastoviai išsijunginėja, kaip supratau suveikinėja apsauga nuo perkaitimo.
Papildyta:
QUOTE(Pupcis @ 2016 02 01, 22:28)
Pasitikrinau su Fluke multimetru parodymus. Aktyvinę apkrovą rodo +-gerai (vatus), induktyvinę netiksliai.


Iš kokių prietaisų galima tikėtis aktyvinės apkrovos, o iš kokių induktyvinės? Aš dabar būtent su jais pagrinde visas savo elektros sąnaudas matuoju, tai įdomu, ar baisiai grybauja.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 02 02, 01:31)
Iš kokių prietaisų galima tikėtis aktyvinės apkrovos, o iš kokių induktyvinės? Aš dabar būtent su jais pagrinde visas savo elektros sąnaudas matuoju, tai įdomu, ar baisiai grybauja.


Reaktyvinė galia pasireiškia ten, kur jungiami elektros įrenginiai su indukcine ir/ar talpine (tipo kondensatoriai) apkrova - visokie galingi varikliai, maitinimo blokai ir t.t. Jei jungiamas tenas, ten bus tik aktyvinė apkrova. Manau, kad kaloriferio ir tepalinio radiatoriaus sąnaudas ir wagneris teisingai suskaičiuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupcis @ 2016 02 02, 00:28)
Kaip čia taip žmonės sugeba taip taupiai gyventi... Nea nepavydžiu aš nė trupučio  4u.gif  Tik šiaip įdomu. Mūsų 4 asmenų šeima (aš + 3 moterys) už sausį elektros apie 70eur (Šildymas atskirai- dujomis). Vandens sunaudojam stabiliai apie 15m3. Sutinku už elektrą daugokai moku. Ieškau, dabar kur kapsi tos kWh. Nuo seno turiu energijos matuoklį "Whitenergy" (lenkiškas, rodo net cos phi), taip pat pat  nusipirkau du iš senukų "Vagner SDH" (buvo akcija po 5eur). Tie Vagneriai tai pinigai į balą. Pasitikrinau su Fluke multimetru parodymus. Aktyvinę apkrovą rodo +-gerai (vatus), induktyvinę netiksliai.

Na visur led arba taupancios lemputes ,buitine technika nauja A+ ar A++ irgi klases, TV irgi srebia isiles 20W-25W 55 coliu ,Jokiu stacionariu kompu ,Maudomes duse (ekonomine duso galvute ) nes dar vonia nepastatyta smile.gif ,nors vaikai jau zyzia kada assa.gif ...
Na ir pratrinu vaikus ,kad be reikalo nepalikinetu sviesu ,ijungto tv ir kito taupumo kaip pvz prausiantis...
Dar stengiames isnaudoti naktine energija skalbimui ,indaplovei su taimeriu ...
P.S. Vakarojam prie silto led perimetrinio lubinio apsvietimo https://www.dropbox....02 11.31.32.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 02 vasario 2016 - 11:39
QUOTE(korida @ 2016 02 02, 11:21)
Na visur led arba taupancios lemputes ,buitine technika  nauja A+ ar A++   irgi klases,  TV irgi srebia isiles 20W-25W 55 coliu   ,Jokiu stacionariu kompu ,Maudomes duse (ekonomine duso galvute )  nes dar vonia nepastatyta  smile.gif ,nors vaikai jau zyzia  kada assa.gif ...
Na ir pratrinu vaikus ,kad be reikalo nepalikinetu sviesu ,ijungto tv ir kito taupumo kaip pvz prausiantis...
Dar stengiames isnaudoti  naktine energija skalbimui ,indaplovei su taimeriu ...
P.S. Vakarojam prie silto led  perimetrinio lubinio apsvietimo https://www.dropbox....02 11.31.32.jpg



kaip vitrininiai langai, ar nerasoja? uztenka vien grindinio? pas jus dar ziuriu lyg uzuolaidu nera, tai oras geriau cirkuliuoja tame plote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsAntonio: 02 vasario 2016 - 14:00
matytas vaizdas smile.gif))
as pasidariau "šalta" perimetrini - kitos spalvos

jei salta -visu langu apacios rasoja. vitrinos - analogiskai

QUOTE(korida @ 2016 02 02, 10:21)
P.S. Vakarojam prie silto led  perimetrinio lubinio apsvietimo https://www.dropbox....02 11.31.32.jpg

Atsakyti