Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

Sveikos bigsmile.gif
oi, leliukų bus šiandien bigsmile.gif thumbup.gif
Aš po paskutinės TA- galvutė vaikučio dar neįsistačius ir kaip gydytoja sakė- dar laisvai plaukioja, pamatavo svorį, tai planuojamas apie 3.5 kg, kaklelis užsicementavęs ir dar net nesiruošia biggrin.gif tai vat, laukiam 24 d. planinio cp ir tą dieną švęsim gimtadienį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 17, 04:00)
Tą patį pagalvojau  biggrin.gif  brunette.gif


Nuuuu kokios naujienos bigsmile.gif

Rasaa123 kaip tu ? ax.gif

Pas mane nieko naujo negimdau ir negimdysiu turbut dar menesi doh.gif ryt nakti pas mus didysis next ispardavimas iki 70 proc tai daba galvoju reik lekt lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aquarel @ 2015 07 17, 09:56)
Sveikos bigsmile.gif
oi, leliukų bus šiandien bigsmile.gif  thumbup.gif
Aš po paskutinės TA- galvutė vaikučio dar neįsistačius ir kaip gydytoja sakė- dar laisvai plaukioja, pamatavo svorį, tai planuojamas apie 3.5 kg, kaklelis užsicementavęs ir dar net nesiruošia  biggrin.gif tai vat, laukiam 24 d. planinio cp ir tą dieną švęsim gimtadienį bigsmile.gif

Nu super turbut kai zinai tikslia data kada jau supuosi leliuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 17 liepos 2015 - 09:14
QUOTE(Lapkritine @ 2015 07 17, 06:16)
jetau koks angeliukas wub.gif  negaliu patiket, kad ir mes siandien toki turesim. Tuatra, na, jo... sekmes, gal nereiks cp 4u.gif  man tai tfu tfu tfu pasitaike visos labai mielos akuseres cia santariskese. Beje, man irgi rado 2 cm, nieko man neskauda, bet miegot irgi neisejo... sedziu dabar issimaudzius ir pasipuosus marskiniais biggrin.gif krauja jau paeme, dar turi ateit toniukus pamatuot. ech kaip noriu gert biggrin.gif vis galvoju kas siandien manes laukia..

Vaje, gražaus pasimatymo su savo stebuklui, wub.gif prisiminiau savo nerimą net:) tik man neramu pasidarė kai i operacine atvežė, pries tai ramu buvo. Tik tiek, kad mane operavo visa valanda anksciau nei planavo, vyras nespejo atvažiuot pafilmuoti pries op ir palydėt , atvažiavo, kai jau buvau operacinėje, tai siek tiek liūdna del to buvo, ech, bet svarbiausia tai tas stebuklėlis, verkiau is laimes, kai sukliko gimusi wub.gif kai sūnus gimė, man rodos neverkiau, per daug įvykiu buvo, buvau išsigandusi ir pasimetusi. Kai planuotas CP, emocijos vis tiek ne tokios stiprios, gali daugiau galvot apie gimimo stebuklą ir jo laukti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal ir pas mus pajudes reikalai,gleives skaidrios pasirode,tai cia tas vadinamas kamstis?! Kiek jis laiko gali iseidineti?!
Atsakyti
As visiskoje ramybeje biggrin.gif vienas kitas paruosiamasis suema ir vsio biggrin.gif jauciu reikia su sluota namie paskraidyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 17, 10:51)
Sveikutes,

Gal ir pas mus pajudes reikalai,gleives skaidrios pasirode,tai cia tas vadinamas kamstis?! Kiek jis laiko gali iseidineti?!

Man su pirmu pries 3d.pries gimdyma pasirode kamstis. Kitoms ir menesi pries jis pradeda eiti smile.gif
Atsakyti
Aisku,dar siandien turiu reikalu...vakar issivaliau langus,issiploviau uzuolaidas,jas pakabinau,pasidarem generaline tvarka,po pietu isvarem pasivaiksciot,nemazai nuejom...vakare griuvau kaip lapas...
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2015 07 17, 00:56)
Snake, man darytas CP.
Aga, kokias žvakutes naudojai?

hemoral pradžioj, jis homeopatinės kaip supratau, paskui pirkau rimtesnių, bet nebeprireikė.
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 10:15)
Nu super turbut kai zinai tikslia data kada jau supuosi leliuka  4u.gif

Aga, super, kai žinau, kad jau tą dieną tikrai bus viskas biggrin.gif bet ir liūdna, kad jau pabaiga biggrin.gif

QUOTE(Vai2te26 @ 2015 07 17, 11:06)
Aisku,dar siandien turiu reikalu...vakar issivaliau langus,issiploviau uzuolaidas,jas pakabinau,pasidarem generaline tvarka,po pietu isvarem pasivaiksciot,nemazai nuejom...vakare griuvau kaip lapas...

Ne nu, moteros, rimtai man įvarysit depresiją doh.gif visos langus ir užuolaidas tik valos, skalbia, visus kampus šveičia...o aš kaip kokia tinginė nepajudu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 07 17, 11:39)

Ne nu, moteros, rimtai man įvarysit depresiją doh.gif  visos langus ir užuolaidas tik valos, skalbia, visus kampus šveičia...o aš kaip kokia tinginė nepajudu doh.gif

Nu tau galima pas tave cp biggrin.gif reik laukt datos ner ko skubintis o va mum reik krapstyti leliukus lauk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 12:15)
Nu tau galima pas tave cp biggrin.gif reik laukt datos ner ko skubintis o va mum reik krapstyti leliukus lauk  lotuliukas.gif

Jei jau taip sakai, tai paklausysiu tavęs ir nusiteiksiu šveitimui po visko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aquarel @ 2015 07 17, 11:39)
Ne nu, moteros, rimtai man įvarysit depresiją doh.gif  visos langus ir užuolaidas tik valos, skalbia, visus kampus šveičia...o aš kaip kokia tinginė nepajudu doh.gif

Zn siaip as ziauri tingine esu, bet del tokio reikalo issijudinu biggrin.gif Noriu bandyti naturaliai gimdyti ir bijau daug uznesioti, kad lasinio vaikis daug neprisiaugintu biggrin.gif biggrin.gif

Na paskraidziau su sluota, taip neblogai po namus ir ziu wc radau biski kamscio smile.gif geras zenklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 17, 14:09)
Zn siaip as ziauri tingine esu, bet del tokio reikalo issijudinu biggrin.gif  Noriu bandyti naturaliai gimdyti ir bijau daug uznesioti, kad lasinio vaikis daug neprisiaugintu biggrin.gif biggrin.gif

Na paskraidziau su sluota, taip neblogai po namus ir ziu wc radau biski kamscio smile.gif geras zenklas biggrin.gif

Nu vot kaip tau gerai thumbup.gif man niekas nepadeda nei ant sluotos nei ant siurblio skraidymas biggrin.gif langai isvalyti balkonai isplauti lotuliukas.gif snd sakiau viskas vaziuosiu i darba ner cia ko namie sedet vistiek negimdau doh.gif
Atsakyti