Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai, 18 tema

QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 14:13)
Nu vot kaip tau gerai  thumbup.gif  man niekas nepadeda nei ant sluotos nei ant siurblio skraidymas biggrin.gif langai isvalyti balkonai isplauti  lotuliukas.gif  snd sakiau viskas vaziuosiu i darba ner cia ko namie sedet vistiek negimdau  doh.gif

O bandei laiptais palaipioti ir vyra prispausti? smile.gif Jei jau neisibeges man niekas, tai vyra bandysiu uzspausti, bet jei kaip vakar baisiniai paruosemieji bus, tai nzn kaip cia gausis su siuo reikalu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labutės, nu tai va, tęsiu istoriją.
6 vėl pas tą bjaurią bobą tonus matavau, tai pasakė, kad minimalūs gimdos susitraukimai. Prašiau pažiūrėt kaklelį, tai aprėkė, kad naktį matavo ir niekas ten taip greitai neatsidarinėja kaip man atrodo.
CP turėjo būti 8:40, bet nukėlė 10-ai. Ačiū Dievui vyras prieš 8 atvažiavo, tai trynė nugarą. Nu man žiauriai skaudėjo, ašaros bėgo, norėjau kuo greičiau tos operacijos. Gydytoja pikta buvo, nes jai niekas nepranešė, kad man veikla prasidėjusi.
9:30 pasakė, kad patikrins kaklelį, nu ir ką - 8 cm. 10 val buvom gimdykloj, ir per 12 stūmimų 11:45 užgimė mano Aronas 3400 gr ir 50 cm. Vyras verkė, gražu buvo žiūrėt biggrin.gif

Viską skauda, truputį kirpo, ant rankų nuospaudos smile.gif
Atsakyti


Tuatra, nerealiai bigsmile.gif thumbup.gif sveikinimai didžiausi, šaunuolė! happybday.gif ploja.gif birthday.gif clap_1.gif
Atsakyti
Tuatra, sveikinimai 4u.gif visgi cp neprireike thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 17, 14:20)
O bandei laiptais palaipioti ir vyra prispausti? smile.gif Jei jau neisibeges man niekas, tai vyra bandysiu uzspausti, bet jei kaip vakar baisiniai paruosemieji bus, tai nzn kaip cia gausis su siuo reikalu biggrin.gif biggrin.gif

Bandziau viska.. tik ne vyra lauzt.. matai man irgi tokios skaidrios snargletos isskyros eina ir skystu isskyru labai daug tai bijau kad jei kaklelis prasiveres ar dar kokie vandenys lasa tai jau lyg negalima g.gif dar vakar puee dienos viduriavau.. snd nuo ryto vel varau tai galvoju arba kazkas vyksta arba reik maziau est visokio sh.. doh.gif

QUOTE(tuatra @ 2015 07 17, 14:23)
Labutės, nu tai va, tęsiu istoriją.
6 vėl pas tą bjaurią bobą tonus matavau, tai pasakė, kad minimalūs gimdos susitraukimai. Prašiau pažiūrėt kaklelį, tai aprėkė, kad naktį matavo ir niekas ten taip greitai neatsidarinėja kaip man atrodo.
CP turėjo būti 8:40, bet nukėlė 10-ai. Ačiū Dievui vyras prieš 8 atvažiavo, tai trynė nugarą. Nu man žiauriai skaudėjo, ašaros bėgo, norėjau kuo greičiau tos operacijos. Gydytoja pikta buvo, nes jai niekas nepranešė, kad man veikla prasidėjusi.
9:30 pasakė,  kad patikrins kaklelį, nu ir ką - 8 cm. 10 val buvom gimdykloj, ir per 12 stūmimų 11:45 užgimė mano Aronas 3400 gr ir 50 cm. Vyras verkė, gražu buvo žiūrėt biggrin.gif

Viską skauda, truputį kirpo, ant rankų nuospaudos smile.gif

Wow nu vaaaa pasiseke net cp nereikejo thumbup.gif dziaugiuosi uz tave! O personala maza susprogdinti doh.gif saldaus pienelio ir ramiu nakteliu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZmoNa_: 17 liepos 2015 - 13:42
QUOTE(tuatra @ 2015 07 17, 14:23)
Labutės, nu tai va, tęsiu istoriją.
6 vėl pas tą bjaurią bobą tonus matavau, tai pasakė, kad minimalūs gimdos susitraukimai. Prašiau pažiūrėt kaklelį, tai aprėkė, kad naktį matavo ir niekas ten taip greitai neatsidarinėja kaip man atrodo.
CP turėjo būti 8:40, bet nukėlė 10-ai. Ačiū Dievui vyras prieš 8 atvažiavo, tai trynė nugarą. Nu man žiauriai skaudėjo, ašaros bėgo, norėjau kuo greičiau tos operacijos. Gydytoja pikta buvo, nes jai niekas nepranešė, kad man veikla prasidėjusi.
9:30 pasakė,  kad patikrins kaklelį, nu ir ką - 8 cm. 10 val buvom gimdykloj, ir per 12 stūmimų 11:45 užgimė mano Aronas 3400 gr ir 50 cm. Vyras verkė, gražu buvo žiūrėt biggrin.gif

Viską skauda, truputį kirpo, ant rankų nuospaudos smile.gif

nu va, nerealu, sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 17, 14:23)
11:45 užgimė mano Aronas 3400 gr ir 50 cm. Vyras verkė, gražu buvo žiūrėt biggrin.gif

didžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Tuatra, sveikinimai!!! wub.gif

O man vyras siandien grįžęs šalmą parnešė, sakau nesuprantu kam man jis reikalingas, gi ne slidinėjimo sezonas, pasirodo vaiku gimimo proga Vespa gavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limi @ 2015 07 17, 15:01)
Tuatra, sveikinimai!!! wub.gif

O man vyras siandien grįžęs šalmą parnešė, sakau nesuprantu kam man jis reikalingas, gi ne slidinėjimo sezonas, pasirodo vaiku gimimo proga Vespa gavau biggrin.gif

Rimtai ? bigsmile.gif o tu norejai tokios dovanos? Bet tai kai cool biggrin.gif as tai nenoreciau bet nerealus vyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2015 07 17, 14:23)
Labutės, nu tai va, tęsiu istoriją.
6 vėl pas tą bjaurią bobą tonus matavau, tai pasakė, kad minimalūs gimdos susitraukimai. Prašiau pažiūrėt kaklelį, tai aprėkė, kad naktį matavo ir niekas ten taip greitai neatsidarinėja kaip man atrodo.
CP turėjo būti 8:40, bet nukėlė 10-ai. Ačiū Dievui vyras prieš 8 atvažiavo, tai trynė nugarą. Nu man žiauriai skaudėjo, ašaros bėgo, norėjau kuo greičiau tos operacijos. Gydytoja pikta buvo, nes jai niekas nepranešė, kad man veikla prasidėjusi.
9:30 pasakė,  kad patikrins kaklelį, nu ir ką - 8 cm. 10 val buvom gimdykloj, ir per 12 stūmimų 11:45 užgimė mano Aronas 3400 gr ir 50 cm. Vyras verkė, gražu buvo žiūrėt biggrin.gif

Viską skauda, truputį kirpo, ant rankų nuospaudos smile.gif


thumbup.gif sveikinimai smile.gif
QUOTE(ZmoNa_ @ 2015 07 17, 14:40)
Bandziau viska.. tik ne vyra lauzt.. matai man irgi tokios skaidrios snargletos isskyros eina ir skystu isskyru labai daug tai bijau kad jei kaklelis prasiveres ar dar kokie vandenys lasa tai jau lyg negalima  g.gif dar vakar puee dienos viduriavau.. snd nuo ryto vel varau tai galvoju arba kazkas vyksta arba reik maziau est visokio sh..  doh.gif
Wow nu vaaaa pasiseke net cp nereikejo thumbup.gif dziaugiuosi uz tave! O personala maza susprogdinti  doh.gif saldaus pienelio ir ramiu nakteliu  wub.gif

Na siaip man ir paciai nera malonu su vyru db... nes jauciuosi kaip banginis i kranta isplautas, o dar visi skausmai, isskyros ir pan... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Limi @ 2015 07 17, 15:01)
Tuatra, sveikinimai!!! wub.gif

O man vyras siandien grįžęs šalmą parnešė, sakau nesuprantu kam man jis reikalingas, gi ne slidinėjimo sezonas, pasirodo vaiku gimimo proga Vespa gavau biggrin.gif

Wow, as visada norejau motociklo, bet mano vyras visada sake, kad cia durnas mano noras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limi @ 2015 07 17, 14:01)


O man vyras siandien grįžęs šalmą parnešė, sakau nesuprantu kam man jis reikalingas, gi ne slidinėjimo sezonas, pasirodo vaiku gimimo proga Vespa gavau biggrin.gif


Šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasaa123 @ 2015 07 17, 15:08)

Na siaip man ir paciai nera malonu su vyru db... nes jauciuosi kaip banginis i kranta isplautas, o dar visi skausmai, isskyros ir pan...  doh.gif


Vat pas mus irgi tuo klausimu sausra jau gal 3 4 men biggrin.gif nenoriu net pagalvot apie tai schmoll.gif jau geriau vibratorius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti