Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2013m. Tema nr.60

Mes keliausim i lopseli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ITMA @ 2015 08 11, 14:38)
Sveikinimia!  drinks_cheers.gif

kaio sesutes prieme broliuka? ax.gif


4u.gif
Puikiai thumbup.gif Kai tik pradeda verkti, tai iskart prasosi ar gali nueiti pakalbinti, nuolat glosto, buciuoja kojytes. Ant ranku palaikymas, tai didziausias atrakcija.

QUOTE(Ledime @ 2015 08 11, 15:20)
Sirduk dar karta sveikinu wub.gif  Vyras isivaizduoju labai laimingas wub.gif

Daug balandinuku besiruosianciu i darzelius rugseji? smile.gif
Ar daug dar liks namuciuose? smile.gif


4u.gif Tikrai laimingas ir to neslepia biggrin.gif

Mes ir keliausim i lopsiuka.
Atsakyti
EZYTE melyniausi sveikinimai!!!
Atsakyti
Prisidedu prie sveikinimu Ezytei 4u.gif

Mergaites is kur perkat rudenines striukes vaikuciams? g.gif Ateina ruduo,visko reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2015 08 18, 08:59)
Mergaites is kur perkat rudenines striukes vaikuciams? g.gif Ateina ruduo,visko reikia g.gif


Zinok labai ivairiai. As prasieinu pro Akropolio tas parduotuves, kuriose yra vaiku skyriai. Visad kazka atrandu. Vakar buvom Kaune, paneles darzeliui apipirkti. Supratau tai, kad apsipirkti su trimis vaikais - issukis. Todel dabar atrandu internetines vaiku drabuziu parduotuves lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sirduk as ir su vienu bandau internetu pirktis arba viena einu,o tu su trim biggrin.gif
Atsakyti
Labukas, tikiuosi laikotės gerai smile.gif
Norėjau pasiteirauti apie vaikučių kalbą, ar daug kalba ar mažai? Maniškis pradėjo angliškai, nuo filmukų tikriausiai. Biški pergyvenu, bet gal viskas bus gerai ir lietuviškai pradės, nes yra porą žodžių.
Kaip su ožiais reikalai?
Pas Stepuką dabar tikriausiai terrible two periodas, bet gal po mažu iškeliauja. Muša mane, kandžiojasi, bet jam atrodo, kad čia labai smagu. Eiti gatve labai sunku, nes visada bėga.
Ar dar miegat pietų miegelio? Kada vakarais einate gulti?
Noriu labai palyginti kaip kiti auga smile.gif)

Atsakyti
nuosta - kiek zinau reikia tave pasveikinti su dvigubu dziaugsmeliu 4u.gif Kantrybes, istvermes ir dar +dvigubai daugiau laimes ir meiles 4u.gif


QUOTE(Blackout @ 2015 08 26, 16:54)
Labukas, tikiuosi laikotės gerai smile.gif
Norėjau pasiteirauti apie vaikučių kalbą, ar daug kalba ar mažai? Maniškis pradėjo angliškai, nuo filmukų tikriausiai. Biški pergyvenu, bet gal viskas bus gerai ir lietuviškai pradės, nes yra porą žodžių.
Kaip su ožiais reikalai?
Pas Stepuką dabar tikriausiai terrible two periodas, bet gal po mažu iškeliauja. Muša mane, kandžiojasi, bet jam atrodo, kad čia labai smagu. Eiti gatve labai sunku, nes visada bėga.
Ar dar miegat pietų miegelio? Kada vakarais einate gulti?
Noriu labai palyginti kaip kiti auga smile.gif)


Oi, dar viena prazuvele pasirode 4u.gif Sveika 4u.gif
Maniske kalba daug, bet labiau sava kalba. Mes susigaudom ka ji nori pasakyti, parodyti, bet svetimiems, tai ji nesuprantama sneka. Keliausim i darziuka, tai tikiuosi prasilaus ax.gif
Oziuku turim daug, sociai, bet viskas "pareina" nuo didziosios seses doh.gif Viskas copy paste. Kartais labai pavargstu, kartais tiesiog nebekreipi demesio.
Miegelio vis dar miegam. Bet cia ir vel didzioji sese koja kisa: kalbina, lipa pas ja i lova ir kartais to miegelio visai nelieka, tai db sedziu. t.y. atsigulu prie mazosios ir taip migdau blush2.gif Vakarais gulames labai ivairiai, bet pradejus anksciau temti einam ir anksciau gultis. Paskutinius kartus 22val jau miegodavo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Maniskis tai kalba daug ir sakinukais,mazus pasakojimus pasakoja, praktiskai viska suprantam,nors ne visas raides taria, pvz r smile.gif

"oziuku" matyt kiekvienam vaikuciui buna, bet kazkaip nesureiksminu, nors tikrai buna dienu kaip tycia,kai kantrybes ne prudai ir kaip tik tuomet "oziukai" ateina. Jie dazniausiai pasireiskia nenoru rengtis ar pan,kai bega ir reikia ji gaudyti,kad aprengtum ar basutes uzdetum ar isdykauja ka Nesikandzioja, nesimusa, per gatve nebega - megsta begti priesais mus kai kur einam, bet pasakau "atsargiai gatve,dabar duok ranka" visada graziai pereinam ir kur saugu vel bega kaip jam patinka.
Pietu miegelio miega darzelyje,o savaitgaliais visaip buna,bet jei aktyviai laika leidziam iki pietu tai pietu miego 3 val pramiega.Vakare 21-22 einame miegoti,nes ryte i darzeli.
Cia taip yra siai diena ryt gali buti kitaip,nes viskas keiciasi smile.gif

Siaip toki pastebejima padariau,kad kai pasireiskia oziukai, zyzimai kokie nors,tai tereiskia,jog vaikui reikia skirti daugiau asmeninio demesio, cia pamenu kelias dienas zyzaliojo,tai kita diena grizusi i darba,nejau kaip visada ruosti vakarienes/skalbti/tvarkytis - ejom abu zaisti,skaityti ir pan, ir ka ta vakara buvo labai gerai viskas (aisku ne visa vakara zaidem,isleido mane ir darbu daryti, bet noriu pasakyti,kad ta vakara pirmenybe teikiau pabuvimui su juo,o buiciai liko tai kas liko) smile.gif Arba jei pradeda mandravoti is kart pasiulai,kad gal nori ka nors nuveikti kartu ir daznai tai padeda, nes savo blogu elgesiu vaikai tiesiog siekia atkreipti musu demesi ir gauti jo,nes juk visada atkreipiam demesi jei daro ka ne taip biggrin.gif Nu cia tiek is patirties smile.gif

Sirduk kaip augate?smile.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus, ledo širdis 4u.gif jūsų šeimynėlėi taip pats nuoširdžiausi sveikinimai susilaukus mažylio broliuko mergaitėms wub.gif mūsų dvynukai gimė rugpjūčio 14 d. buvo planinis cp, nes jau cp esu turėjus,o pilvas buvo milžiniškas,tai bijojo gydytojai, kad neatlaikys randas smile.gif Vincentas gimė 2626g ir 48 cm, Patrikas 3170 g ir 50 cm smile.gif sesės apakę iš meilės jiems smile.gif pieno abiem pakanka, naktim blūdijam, dienom miegam, bet įsivažiuosim bigsmile.gif

O mažoji mūsų balandinukė tarška gerai abiem kalbom (anglų ir lietuvių), ant tualeto visus reikalus daro senai jau, labai švelni ir gera mergaitė, nebent su sese susimuša, tada tai jau nepasiduoda iki paskutiniųjų ir verkia ne ji paskutinė doh.gif biggrin.gif

Taip pat sveikinu Ežytę 4u.gif aš jus rugpjūtinukuose skaitau, nes man jau kaip ir ten priklauso būti, bet įsijungt į diskusijas be šansų smile.gif)
Atsakyti
nuosta - kokie dickiai tavo dvynukai 4u.gif Mano Paulyte 39sav. tesvere 2620g, uz tavaji Vincenta mazesne buvo biggrin.gif Bet tai ir skirtumas tarp broliuku svorio atzvilgiu. As isivaizduoju, kad pilvelis didelis turejo buti. Bet tikiuosi, kad viskas vyko sklandziai. O kaip pati jautiesi? Tik nesakyk, kad pati juos maitini? Ar nusitraukineji pienuka ir per buteliuka sugirdai? Nes mano sesuo dvynukes pati maitino tik ligonineje, o gryzusi namo nusitraukinedavo ir taip ismaitino iki 11men. Seses kaip suprantu labai myli broliukus wub.gif Beje, turbut vienai su visais keturiais iseiti pasivaikscioti, tai "misija neimanoma"? Man mano triju uztenka. Nors del maziausio rami bunu, o va Paulyte, tai butinai nukris, nusibalnos alkunes, kelius, o galiausiai dar ir su kakta i grindini duosis doh.gif Tokia ji pas mane, griuvinetoja.

Ledime - isivaziuojam po truputi. Nors kas paklausia kaip gyvenu, tai visad atsakau, kad spalvotai lotuliukas.gif Viena diena geriau, kita prasciau. O naktu ir nenuspesi, svarbiausia, kad pirmasis miegelis butu ilgesnis, jei ji kartu numingam, paskui kelimaisi ne tokie ir baisus biggrin.gif
O Jokubas visas vyrukas. Jis man is isvaizdos, tai jau kaip keliu menesiu kudikis. Dziaugiuosi, kad pienuko yra. Na, bent tiek, kad kol kas alkanas nebuna. Pilvukas kol kas nekamuoja ikyriai, bet duoda retsykiais zinia ax.gif O siaip kaip ir visoms mamoms, labai mielas ir geras vaikas blush2.gif
Taciau atvirai snekant laukiu rudens kada merginos iseis i darziuka ir mudu galesim namuose karaliauti, eiti pasivaikscioti ilgesnius atstumus. O ir nebusiu prirista prie maisto gaminimo istisa diena ax.gif Na, bus mano tokios mini atostogos blush2.gif

O taviskis saunuolis, kad sitaip sneka. Su apranga, tai isaugs ir pats mielai rengsis. Kaip darziukyje sekasi?
Atsakyti
sveikos mamukai 4u.gif nuosta sveikinimai su seimos pagausejimu dvigubu wub.gif matukas kalba angliskai bet graziai pradeda ir lietuviskai.pietu miegam butinai valgom dar naktim.prasidejo bedos stiprus sinusitas matukui tai verkem naktim ir tempe iki 39 keturios dienos sad.gif
Atsakyti