Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinui esu per stora

QUOTE(Monteverte @ 2015 07 23, 11:09)
Neturite tam visiškai jokių įrodymų, nes net akimirką nematėte to vaikino, nekalbėjote su juo. Tai tik jūsų vaizduotė ir jūsų siaubo scenarijus. Matyt iš savos patirties. Bet nebūtinai pas visus patirtis vienoda, gyvenimas vienodas smile.gif


biggrin.gif Man užteko tokių siaubo istorijų iš šono matyti.

Mano vyras turbūt labai neišrankus, nes jis niekada man nenurodinėjo nei kaip man rengtis, nei kaip plaukus kirptis, nei kiek svorio numesti, ar priaugti. Dar daugiau, aš iš jo labai dažnai girdžiu komplimentus. Taip, mano manymu, taip ir turi elgtis vyras: palaikyti savo moterį, o ne ją žlugdyti.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 11:12)
Ir jeigu jūsų vyras paprašytų sulieknėt, nes jam patinka LIEKNOS. Kitaip - nebemylės. Ir zaunytų kasdien, kad jam patinka dailutės gazelės, o ne tokios, kaip jūs, vidutinio sudėjimo (nes tikrai ne gazelė juk), kaskart jums valgant prikištų, kad neėstumėt, kiek gi galima, jam NE-PA-TIN-KA.

Ką darytumėt? Klausytumėt ir dėtumėt maistą atgal, kad tik numest iki jo trokštamų bent kokių 53 kg?

Nesupratau? Tai kas yra liekna? Nuo kada aš neliekna? biggrin.gif Jūs gal mane permatote per kompą? Būtent, kad maniškis yra protingas žmogus ir jis niekada manęs neprašytų patapti šakališka, nes aš ir taip liekna. Taip kad mano pavyzdys čia netinka, ne aš gi 72 kg svėriau. 61 nuo 72 yra labai toli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 11:11)
taip, jis tokią (72 kg)pamilo, todėl keista, kad ėmė priekaištaut. Bet ji jau 82 sveria. Tai vyras gali irgi galvoti-o kur riba? 100 kg? Ir tada jis turės jos geisti už nuostabų būdą?
Juk augantis svoris signalas. Signalas psichologinių problemų, tingėjimo, neveiklumo, ryžto stokos. Tai ne tik kilogramų klausimas.
Aš nenorėčiau, kad mano vyras priaugtų svorio. man negražu pilvoti vyrai. Senatvės ženklai-ok, jie neišvengiami abiems. tačiau svoris yra keičiamas dalykas ir labiau susijęs ne su amžiumi, o su kitais dalykais.


Kai jie susipažino, ji svėrė 72 kg. Tada jis ėmė jai lesti smegenis. Ji greičiausiai pasijuto nesaugi ir puolė nerimą "suvalgyti", taip priaugo tie papildomi 10 kg. Atsižvelgiant į šitą dinamiką, kaip jums atrodo, tas jos vaikinas padeda jai susitvarkyti su svoriu ir jaustis ramiai ir laimingai, ar veda ją link neurozės su didėjančiu svoriu?
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 07 23, 10:17)
Kai jie susipažino, ji svėrė 72 kg. Tada jis ėmė jai lesti smegenis. Ji greičiausiai pasijuto nesaugi ir puolė nerimą "suvalgyti", taip priaugo tie papildomi 10 kg. Atsižvelgiant į šitą dinamiką, kaip jums atrodo, tas jos vaikinas padeda jai susitvarkyti su svoriu ir jaustis ramiai ir laimingai, ar veda ją link neurozės su didėjančiu svoriu?

žinoma, kad ne. Bet joks vyras neturėtų šitaip veikti moters, tai jau signalas, akd ir su moterim kažkas... mest jį ir mest svorį. Nenori mest svorio - gal ras tokį, kuriam patinka apvalios. Visaip būna.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 07 23, 11:15)
Nesupratau? Tai kas yra liekna? Nuo kada aš neliekna? biggrin.gif Jūs gal mane permatote per kompą? Būtent, kad maniškis yra protingas žmogus ir jis niekada manęs neprašytų patapti šakališka, nes aš ir taip liekna. Taip kad mano pavyzdys čia netinka, ne aš gi 72 kg svėriau. 61 nuo 72 yra labai toli cool.gif


Nu nesvarbu. Tarkim jūsų vyras iš kažkur išgirdo, kad tikra moteris turi sverti 50 kg, nes tokią patogiausia ant rankų nešioti. jei sveria daugiau - galima stuburo išvaržą gauti benešiojant. Ir reikalauja jūsų susikūdinti iki to 50 kg.
Ką darot? wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 07 23, 11:15)
Nesupratau? Tai kas yra liekna? Nuo kada aš neliekna? biggrin.gif Jūs gal mane permatote per kompą? Būtent, kad maniškis yra protingas žmogus ir jis niekada manęs neprašytų patapti šakališka, nes aš ir taip liekna. Taip kad mano pavyzdys čia netinka, ne aš gi 72 kg svėriau. 61 nuo 72 yra labai toli cool.gif

Tai JŪS jaučiatės gerai su savo svoriu, bet jei jūsų vyrui nepatiktumėt, norėtų dailutės lieknutės, o jūs - normalaus vidutinio svorio, praktiškai tokio pat, kaip aš.
Ir jis zaunytų, kad jam gražu manekenės, modeliai. Va kaip šita, kuriai tobulas svoris 168cm /50kg.
http://www.15min.lt/...pvalus-3-498774


Arba kūdinatės, arba nemylės.
Atsakyti
na, tokių hipotetinių situacijų galima prigalvoti n plius1.
Autorei linkiu ramiai išsiskirti ir ramiai imti rūpintis savimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 07 23, 11:20)
Nu nesvarbu. Tarkim jūsų vyras iš kažkur išgirdo, kad tikra moteris turi sverti 50 kg, nes tokią patogiausia ant rankų nešioti. jei sveria daugiau - galima stuburo išvaržą gauti benešiojant. Ir reikalauja jūsų susikūdinti iki to 50 kg.
Ką darot? wink.gif  biggrin.gif

Čia neadekvatus pavyzdys. Tokiu atveju reikia imti argumentus ir žmogui išaiškinti. O autorė kodėl neturėjo jokių argumentų saviškiui? Matyt širdy pati žinojo, kad yra problemų. Tik ne visi žmonės moka jas pripažinti ir spręsti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 07 23, 11:23)
Čia neadekvatus pavyzdys. Tokiu atveju reikia imti argumentus ir žmogui išaiškinti. O autorė kodėl neturėjo jokių argumentų saviškiui? Matyt širdy pati žinojo, kad yra problemų. Tik ne visi žmonės moka jas pripažinti ir spręsti.


Autorė gali būti priklausoma nuo santykių. Kai kurios moterys kabinasi į bile kokius santykius, bile kokį vyrą, kad jis tik būtų. Tai susiję su žema saviverte. O žema savivertė susijusi nebūtinai su svoriu, dažniausiai jos šaknys slypi vaikystėje. Moteris su normalia saviverte tiesiog nesileistų, kad jai kas nors nurodinėtų, kokia ji turi/privalo būti. Nes ji pati pakankamai gerai žino ar jaučia, kokia nori būti ir to siekia.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 07 23, 10:26)
Autorė gali būti priklausoma nuo santykių. Kai kurios moterys kabinasi į bile kokius santykius, bile kokį vyrą, kad jis tik būtų. Tai susiję su žema saviverte. O žema savivertė susijusi nebūtinai su svoriu, dažniausiai jos šaknys slypi vaikystėje. Moteris su normalia saviverte tiesiog nesileistų, kad jai kas nors nurodinėtų, kokia ji turi/privalo būti. Nes ji pati pakankamai gerai žino ar jaučia, kokia nori būti ir to siekia.

įtariu, kad moteris su normalia saviverte vertina save kaip visumą ir nenumoja ranka į viršsvorį. Juolab ji nevalgo savo jausmų.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 11:21)
Tai JŪS jaučiatės gerai su savo svoriu, bet jei jūsų vyrui nepatiktumėt, norėtų dailutės lieknutės, o jūs - normalaus vidutinio svorio, praktiškai tokio pat, kaip aš.
Ir jis zaunytų, kad jam gražu manekenės, modeliai. Va kaip šita, kuriai tobulas svoris 168cm /50kg.
http://www.15min.lt/...pvalus-3-498774
Arba kūdinatės, arba nemylės.

Visų pirma pavyzdys netikęs. Nes ji net nėra tokio ūgio, iki šiol visur buvo rašomas mažesnis ūgis ax.gif
Bet gerai, ne esmė. Aš mintį supratau. Atsižvelgiant į tai kokia dabar esu, aš pateikčiau jam argumentus. Aš - ne modelis, aš atitinkamą sporto šaką sportuojanti moteris. Pas mane pirmiausia vyrauja raumenys, pas mane kaulai yra stambesni. Aš ir taip valgau taisyklingiausiai kaip tinka mano organizmui pagal kraujo grupę ir savijautą, skrandžio veiklą. Aš nebadausiu, nes nusilpsiu. Metant svorį, nuo tokio koks yra dabar, man mažės ir krūtinė (tikriausiai 100 proc.) Tikri vyrai vertina krūtines. Juk žinojai, kai susipažinome, kad aš ne į modelius taikausi, taigi?

Tai čia apie mane. O ką atsakė autorė? Kokie buvo jos argumentai? Kodėl vietoje argumentų prasidėjo kimšimas ir disbalansas? Pas ją yra problemų, ne tik svorio ir tai liūdna, juk jaunas žmogus...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 07 23, 11:30)
Visų pirma pavyzdys netikęs. Nes ji net nėra tokio ūgio, iki šiol visur buvo rašomas mažesnis ūgis ax.gif
Bet gerai, ne esmė. Aš mintį supratau. Atsižvelgiant į tai kokia dabar esu, aš pateikčiau jam argumentus. Aš - ne modelis, aš atitinkamą sporto šaką sportuojanti moteris. Pas mane pirmiausia vyrauja raumenys, pas mane kaulai yra stambesni. Aš ir taip valgau taisyklingiausiai kaip tinka mano organizmui pagal kraujo grupę ir savijautą, skrandžio veiklą. Aš nebadausiu, nes nusilpsiu. Metant svorį, nuo tokio koks yra dabar, man mažės ir krūtinė (tikriausiai 100 proc.) Tikri vyrai vertina krūtines. Juk žinojai, kai susipažinome, kad aš ne į modelius taikausi, taigi?

Tai čia apie mane. O ką atsakė autorė? Kokie buvo jos argumentai? Kodėl vietoje argumentų prasidėjo kimšimas ir disbalansas? Pas ją yra problemų, ne tik svorio ir tai liūdna, juk jaunas žmogus...

Supratau.
Pasirinktumėte likti tokia, kokia esate ir kokia patinkate SAU. smile.gif
Atsakyti