Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinui esu per stora

QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2015 07 23, 08:41)
Aišku, kad nervikė, ir pikta ir bjauraus būdo biggrin.gif  Gal todėl dar nei vienas vyras neišdrįso komentuoti mano kilogramų. Ir šiaip, sveiki žmonių santykiai remiasi pagarba, tiek sau, tiek kitam mirksiukas.gif

Menas yra ne atbaidyti vyrus, o juos pritraukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 10:00)
Kad ir neviršyta (BUVO, dabar jau viršyta), kas iš to? Turim faktą-vaikinas myli lieknas. Taip, jis neturi jos ėsti už svorį, žadėt būt geras (absurdas), taip, greičiausiai jis jai netinkamas. bet ar dėl savęs nesinorėtų nebūt išplerusiai? Pamažu keistis dėl savęs. Jei nesinori-ok, bet nepyk, kad sėdėsi viena. nes yra kaip yra, daugumai vyrų patinka lieknos. Arba prisitaikai, arba lieki su savimi. Čia jau kaip laimingą save suvoki.

O kas siūlė būti išplerusiai ir kimšti bulkutes vakarais?
Absoliuti dauguma, kiek pastebėjau, tame tarpe ir aš, siūlėme mesti abu - ir vyrą, ir svorį. Svorį - dėl savęs, vyrą - irgi dėl savęs. Nes abu šie komponentai trukdo jaustis gerai.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 09:43)
ne apie grožį kalba, o apie antsvorį ir jo įtaką sveikatai - o anstvorio čia nėra.

O jei antra pusė renkamasi TIK pagal grožį - tai man nereikėtų vyro, kuris mane pasirinkęs būtų tik dėl to, kad einamuoju momentu aš buvau graži.

Šeimyniniam gyvenimui reikia patikimo žmogaus, kuris mylės ir kai būsi stora nuo nėštumo. Ir su strijomis, ir su raukšlelėmis po akimis. Ir jei nutiks kokia nelaimė ir "pagadins" išvaizdą.

Moters grožis - pats laikiniausias dalykas. Kiek juo džiugina aplinkinius? 35 metų reta kuri beatrodo žaviai kaip 20. O santuoka po 35 ar 40m dar turi tęstis oi kiek ilgai... Kokia jis bus, jei vyras bus žmoną rinkęsis TIK pagal jaunystės grožį?  g.gif Arba. žinoma, atvirkščiai - moteris vyrą tik pagal fizinį grožį.

Keistos ir nepamatuotos šnekos. Juk senstame visi kartu, ar tik mes moterys? Dažniausiai, moterys net 5 vaikus pagimdžiusios vistiek geriau atrodo už savo vyrus, tai ko čia baimintis? Baimintis reikia diedo, kuris kvailys ir nieko nesupranta apie mitybą, sveikatą, sportą, kilogramus ir iškreiptai viską matantis. Tokiam tai daug procentų duodu gali susisukti galvelė nuo 40-ies ir jis užnorės 20-etės cool.gif Normalus vyras supranta, kad sensta ir pats. Pamato savo pokyčius ir irgi stengiasi sustabdyti laiką, keik tai įmanoma. O sueiti dviems drambloms, įlysti į pižamas ir treningus pastoviai ir aiškinti kaip tai natūralu, kaip mes jau nebe dvidešimties ir galime atrodyti baisiai yra negerbimas nei savęs, nei antros pusės.
Aš pvz. nuo dvidešimties nė kiek nepasikeičiau. Ta pati figūra ir tik veido bruožai brandesni. Bet jokių raukšlių ar kažko nėra jau daug daug metų nuo dvedešimties tongue.gif Ir jokių priemonių tam, kaip tik natūralios ir visiems prieinamos!
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 09:25)
O kas siūlė būti išplerusiai ir kimšti bulkutes vakarais?
Absoliuti dauguma, kiek pastebėjau, tame tarpe ir aš, siūlėme mesti abu - ir vyrą, ir svorį. Svorį - dėl savęs, vyrą - irgi dėl savęs. Nes abu šie komponentai trukdo jaustis gerai.

tai ir gerai, tegu meta biggrin.gif bet man panašu, kad nenori ji mest, jai ir taip gerai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 07 23, 10:25)
Keistos ir nepamatuotos šnekos. Juk senstame visi kartu, ar tik mes moterys? Dažniausiai, moterys net 5 vaikus pagimdžiusios vistiek geriau atrodo už savo vyrus, tai ko čia baimintis? Baimintis reikia diedo, kuris kvailys ir nieko nesupranta apie mitybą, sveikatą, sportą, kilogramus ir iškreiptai viską matantis. Tokiam tai daug procentų duodu gali susisukti galvelė nuo 40-ies ir jis užnorės 20-etės cool.gif Normalus vyras supranta, kad sensta ir pats. Pamato savo pokyčius ir irgi stengiasi sustabdyti laiką, keik tai įmanoma. O sueiti dviems drambloms, įlysti į pižamas ir treningus pastoviai ir aiškinti kaip tai natūralu, kaip mes jau nebe dvidešimties ir galime atrodyti baisiai yra negerbimas nei savęs, nei antros pusės.
Aš pvz. nuo dvidešimties nė kiek nepasikeičiau. Ta pati figūra ir tik veido bruožai brandesni. Bet jokių raukšlių ar kažko nėra jau daug daug metų nuo dvedešimties tongue.gif Ir jokių priemonių tam, kaip tik natūralios ir visiems prieinamos!

Nežinant, kiek jums metų sunku objektyviai vertinti, ar didelis pasiekimas nepasikeisti nuo 20 smile.gif

Figūros atžvilgiu aš principe nepasikeičiau, turbūt, nuo paauglystės (neskaitant trumpo periodo, kai dėl medikamentų buvo drastiškai nukritęs svoris). Bet esu realistė ir puikiai žinau, kad dar po 10 - 15 metų tikrai neatrodysiu taip pat gerai, kaip atrodžiau, kai su vyru pradėjome draugauti. Va, tuoj gimdymas ant nosies - nieks nežino, ar po to nepasikeis kūno sudėjimas, ar krūtinė tebeišliks tokia pat, ar neatsiras strijų, etc.

Gyventi visąlaik baiminantis, kad oi, manęs tuoj nebemylės, nes jam nebegraži pasidarysiu - nu ir nafik toks bendras gyvenimas? g.gif
Niekas nesiūlė temos autorei įsilipti į flanelinę pižamą ir sukimšti tortą. Moterys tik konstatuoja, kad jei dabar nemyli, nepamils net jei taps gazelė.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 07 23, 09:29)
170 moteris, sverianti 72, neturi jokio antsvorio. JOKIO. Tai yra jūsų įvardijamas normalus, sveikas svoris. Ne manekeniškas sudėjimas, bet normali moteris.
Būtent ties tokiu svoriu vaikinas ją ir pradėjo ėsti.

0 likę kg užaugo vėliau, nuo sukelto streso dėl įtampos ir nervų santykiuose.


Tai aš ne apie vyrą gi kalbėjau, apie ją. Kažkur jau rašiau - jei blogai jai su tuo vyru, lai siunčia jį savo keliu ir tiek žinių. Svoris ir vyras šiuo atveju man skirtingos temos. Vyrą išvarius svoris nenukris, o ir augti nenustos. Aš tai čia matau problemą. Tuose + 10 kg per sąlyginai trumpą laiką.

Likę kg užaugo dėl to, kad mergina nusprendė santykių problemas suvalgyti. Ji galėjo pasirinkti n+k būdų, kaip reaguoti į vaikino durnas pretenzijas. Pasirinko jas suvalgyt. Nu durna, nu...
Atsakyti
Velniop jį ! Pirmiausiai tą bjaurybę, kuris bala žino ko jūsų laiką trukdo ir dar jus emociškai žaloja, o tada kai nebeliks šito bjauraus žmogaus, meskit ir svorį ! Bet tik ne dėl bernų, apkalbų ar dar bala žino ko jį reikia mest, reikia mest tik dėl savęs, pati jausiesi 100 kart geriau tiek sveikatos atžvilgiu, tiek emociškai ir atsiras vaikinas, kuris mylės ne už liekną figūrą, o už gerumą, švelnumą ir jūsų asmenybę. Bet ką žmonės sau leidžia, sunku suvokt man... Kas jis toks jaučiasi, mat tu turi būt tokia ir tokia, o jei nebūsi, tai man nepatiksi... Dieeeve koks lopas biggrin.gif Kai susipažinau su saviškiu, svėriau 80kg ūgis 168. Buvau gana apvali tikrai ir vis jo klausiau ar aš tau ne per stora, visgi turiu antsvorio, o jis visada kartojo kad esu graži tokia kokia esu. Nors puikiai ir pati mačiau kad atrodau negražiai, tas svoris toks stovėjo 1 metus draugystės mūsų ir nusprendžiau jį numest, bet tikrai ne dėl to, jog jaučiau kažkokius priekaištus ar kad jis mažiau mane myli, stebėjausi, kad jam tai tinka, susiėmiau, nes norėjau atrodyt gražiai, bet pirmiausia sau, o tada jau ir visiem kitiem, pakeičiau valgymo įpročius, daug ko atsisakiau, šiandien po 2,5 metų svoris 55kg. Linkiu sėkmės ir tau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 09:30)
tai ir gerai, tegu meta biggrin.gif bet man panašu, kad nenori ji mest, jai ir taip gerai.

jei jai ir taip gerai, tai juolab neturi būti tavo nosies reikalas aiškinti reikia ar nereikia jai mesti svorį.
O vaikiną reikia mesti - meilė ir kilogramai neturi nieko bendro. Visiškai.
Myli vaikinas lieknas - tegul myli, o prie nelieknų - nelenda.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 07 23, 09:35)
jei jai ir taip gerai, tai juolab neturi būti tavo nosies reikalas aiškinti reikia ar nereikia jai mesti svorį.
O vaikiną reikia mesti - meilė ir kilogramai neturi nieko bendro. Visiškai.
Myli vaikinas lieknas - tegul myli, o prie nelieknų - nelenda.

ko pati nosį kiši? biggrin.gif aiškini ką reikia mesti, ko ne biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(BurmeSS @ 2015 07 23, 09:37)
na, toks ūgio ir svorio santykis grožio nepriduoda... gerai, jei ras tokį, kuriam patinka apkūnios. Bet kiek tokių???  ir ką, sėdės visa tokia nuostabi asmenybė, bet viena...


Moterys, ar jūs savam prote, rašydamos, kad 170 cm ūgio mergina, sverianti 70 kg yra apkūni?

Tai ir yra nomalus ūgio ir svorio santykis. Beje, pasaulyje jau ateinama į suvokimą, kad normali moteris yra ten kr reikia- apvali moteris, t.y. su natūraliais klubais, natūraliomis krūtimis. Anoreksikės jau nebemadinga, tai netgi pavojinga, neskaitėt apie mirčių atvejus?
Be to, kiekvienos fizinė konstitucija yra skirtinga. T.y. ne kiekviena liesa karvė yra stirna.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 07 23, 10:46)
Moterys, ar jūs savam prote, rašydamos, kad 170 cm ūgio mergina, sverianti 70 kg yra apkūni?

Tai ir yra nomalus ūgio ir svorio santykis. Beje, pasaulyje jau ateinama į suvokimą, kad normali moteris yra ten kr reikia- apvali moteris, t.y. su natūraliais klubais, natūraliomis krūtimis. Anoreksikės jau nebemadinga, tai netgi pavojinga,  neskaitėt apie mirčių atvejus?
Be to,  kiekvienos fizinė konstitucija yra skirtinga. T.y. ne kiekviena liesa karvė yra stirna.

170 ūgio moteriai normalu sverti 60kg - ne 70 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė. @ 2015 07 23, 10:46)
Moterys, ar jūs savam prote, rašydamos, kad 170 cm ūgio mergina, sverianti 70 kg yra apkūni?


Nu dabar ji jau kuris laikas kaip nebe 70...
Atsakyti