Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 93 laida

Pamenat Dmitry Glukhovsky "Metro 2033"? Manot, nieko kraupesnio sugalvoti negalima? Paskaitykit Dmitry Glukhovsky, FUTU.RE / Ateitis. Labai reali pasirodė ta ateitis, momentais šiurpau tikrąja to žodžio prasme. Tiesa, klausiau audio. Rusai moka įgarsint, kad vaizduotė įjungtų visus pojūčius.
Atsakyti
Kol kas neklausysiu siurpybiu biggrin.gif mano senas nesiojamas kompas nuluzo, tai dabar grindis plaudama tempiu ausi i kambari, kur eina Leonardo braizas biggrin.gif
Atsakyti
Kaunietės, gal norim meet`o? mirksiukas.gif
Atsakyti
Va kodel patinka man istorines knygos...zinojau seniai, bet nebuvau suvedusi galu, dabar gavau fakta, kad Bonos Sforcos motina Izabele Aragoniete (Ispanikos karalienes Izabeles dukra), tapusi nasle, susituoke slapta su Leonardu da Vinciu ir turejo net 5 vaikus. Tiesa Bona nebuvo vienu is ju
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 03, 11:32)
Kaunietės, gal norim meet`o?  mirksiukas.gif

labai norim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 08 03, 17:58)
Va kodel patinka man istorines knygos...zinojau seniai, bet nebuvau suvedusi galu, dabar gavau fakta, kad Bonos Sforcos motina Izabele Aragoniete (Ispanikos karalienes Izabeles dukra), tapusi nasle, susituoke slapta su Leonardu da Vinciu ir turejo net 5 vaikus. Tiesa Bona nebuvo vienu is ju

Oho, kas per faktas. Niekad nebuvau tokio girdėjus. Jis pagrįstas istoriškai?
Atsakyti
Taip. Bonos Sforcos mama tapo nasle, kai Bonai buvo vos 10 menesiu, tada ji isikele gyventi i Bari, nes miusio vyro dede Liudvikas Juodasis pasiskelbe Milano kunigaiksciu. Jis beje buvo Leonardo globejas. Jie susituoke slaptai, ir jau turejo vaiku, kai Bona iskeliavo teketi uz Zygimanto Senojo i Krokuva.
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2015 08 03, 10:32)
Kaunietės, gal norim meet`o?  mirksiukas.gif

norim, bet man būtų geriausia truputį vėliau - tą savaitę nuo rugpjūčio 17d, nes norėtųsi į meetą be "uodegėlių" atvažiuoti blush2.gif
Atsakyti
Nu ka, visai maloniai perskaiciau Karaliene Bona. Patiko, kad skyriai trumpi, aiskus, dienorascio forma su istoriniu faktu ir aplinkos paaiskinimais.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 08 03, 17:58)
Va kodel patinka man istorines knygos...zinojau seniai, bet nebuvau suvedusi galu, dabar gavau fakta, kad Bonos Sforcos motina Izabele Aragoniete (Ispanikos karalienes Izabeles dukra), tapusi nasle, susituoke slapta su Leonardu da Vinciu ir turejo net 5 vaikus. Tiesa Bona nebuvo vienu is ju

Iš kur ištraukei blink.gif ?Jei iš šitos knygos https://www.knygos.l...karaliene-bona/ ,tai tikrai neimčiau už gryną pinigą istorinio,bet romano teorijų cool.gif Romanas ir yra romanas.
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2015 07 31, 14:22)
Baigiau tą G. Musso "Rytoj" - vis dėlto patiko. Net labai. Gerai sukaltas, truputis fantastikos, bet saikingai.

g.gif Sudominai su tuo Musso ką jis ten gerai galėjo sukalt .Jo tik Angelo kvietimas skaičiau .Ir spjaudžiausi.Siužetas bilekoks,stilius ir vertimas bilekažkoks,charakteriai -blanki paviršutiniška bilebirda doh.gif Iš serijos Jie pamatė vienas kitą ir suprato,jog jų sielos dvynės ...Nu,bėk ir rėk unsure.gif
Atsakyti
Kadangi mano mama istorike (reformacijos Lietuvoje ir kulturos istorike, jos laikotarpis yra susijes su Radvilu Juoduoju ir kitais Radvilomis ) ir augau as su Zygimanto Augusto ir Barboros istorija, vietoj pasaku apie karalaites biggrin.gif turiu saltini, kuris man gali patikslinti, kiek tai patikima, kiek ne 4u.gif
Atsakyti