Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew tema

QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 15, 13:19)
P.S. Čia mes kaip ir tu mokomės biggrin.gif  viena kitai sakyt, bet man tas jūs- irgi - taip įaugęs į kraują, aš kievieną syk komentuodama pagrįžtu pataisyti tekstą žinutėj atsiminus, kad tuoj kokia Enura pastebės  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai, reiskias sistema veikia biggrin.gif
as irgi vis blaskausi tarp Tu ir Jus doh.gif irgi parasau paskui taisau biggrin.gif nors naujokems samoningai Jus rasau, nes maza ka dar isizeis kokia, kad istujinsiu unsure.gif biggrin.gif



QUOTE(Lin1 @ 2015 08 15, 17:52)
https://www.jcrew.co...o...e&hash=row2 kokio dydzio vans reiketu su 23 cm peda, 6H gal ?  gal turi kuri  tokius pasiulyti  4u.gif


as nesioju 8-8,5 dydi (su 25,5cm peda) ir situos unisexinius Vansus perku 6H dydi 4u.gif

Papildyta:
Tema kaip atsigavo thumbup.gif Kiek pirkiniu pas visas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 15)

Ir dar vieną sijoną gavau  doh.gif  Šis Zip pencil skirt kiek kitoks nei įsivaizdavau, bet fainas. Berods Ms.Blonde buvo jau apie jį rašiusi - storo, labai tvirto audinio, man patiko ir gauta melsva spalva


As apie si sijonuka perskaiciau amerikoniu komentarus.
Su 98 paemiau melsvo 4tall dydi ir oranzinio 4 dydi.
Pirkta per skirtingas tarpininkes tai kol kas pasiemiau melsva 4tall su 175 ugiu. Tai noretusi ciut trumpesnio. Lauksiu regular ir matysiu.
Sijona ir as isivaizdavau kitoki. Bet labai patiko kaip atrodo apsivilkus. Audinys labai storas ir tvirtas. Toks nepigiai atrodantis. Guglej su baltu siuo sijonu blogeriu deriniu yra geruliu smile.gif as dar dvejojau imt balta. Bet gerai kad ir neemiau. Audinys kiek storokas vasarai. O pavasariui ar rudeniui musu orams balta spalva nelabai praktiska.
Visumoj labai patiko.
Atsakyti
merginos, o kelinta valanda buna papildymas?
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 08 15, 12:39)
Dar siu laukiu, labai man jos krito i aki wub.gif
user posted image


kokios grazios bigsmile.gif mergaites, gal kas turite ir galit pakomentuoti , kaip su dydziu ar atitinka ..tinkamos siauresnei ar platesnei pedutei ..jei nesioju 36-36.5 ,koki reiktu jamt ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caribian @ 2015 08 17, 10:53)
merginos, o kelinta valanda buna papildymas?


Paprastai apie 12/12.30 mūsų laiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2015 08 17, 11:16)
Paprastai apie 12/12.30 mūsų laiku  smile.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2015 08 17, 11:16)
Paprastai apie 12/12.30 mūsų laiku  smile.gif


Tikrai?
Aš tai esu pastebėjusi, kad vėliau. 13.30 - 14.00 val. Bent jau visą vasarą taip esu 'užsekus'.
O kai kada dar ir vėliau popiet, než tiksliai, apie 15.30 - 16.00 val. papildydavo; ai, ir dar apie 22.00 val.!
Bet nežinau, ar ir dabar taip pat daro. Čia gal tik kai 'super-duper' seilai biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2015 08 17, 11:13)
kokios grazios  bigsmile.gif  mergaites, gal kas turite ir  galit pakomentuoti , kaip  su dydziu ar atitinka ..tinkamos siauresnei ar platesnei pedutei ..jei nesioju  36-36.5 ,koki reiktu jamt ? g.gif


tos be papuosimu tai i mazesne puse. Reikia imti dydziu didesnes. Nesioju 38-38.5 tai emiau 9 dydi ir thumbup.gif mano peda vidutine, tai viskas ok, placiai gal nelabai butu g.gif

QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 17, 12:50)
Tikrai?
Aš tai esu pastebėjusi, kad vėliau. 13.30 - 14.00 val. Bent jau visą vasarą taip esu 'užsekus'.
O kai kada dar ir vėliau popiet, než tiksliai, apie 15.30 - 16.00 val. papildydavo; ai, ir dar apie 22.00 val.!
Bet nežinau, ar ir dabar taip pat daro. Čia gal tik kai 'super-duper' seilai  biggrin.gif ?


drinks_cheers.gif as kasdien nebeseku, bet per didyji ispardavima tai tikrai nebe 12.00-12.30 pildydavo. Veliau. Ir keliais etapais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 08 17, 13:06)
tos be papuosimu tai i mazesne puse. Reikia imti dydziu didesnes. Nesioju 38-38.5 tai emiau 9 dydi ir  thumbup.gif mano peda vidutine, tai viskas ok, placiai gal nelabai butu  g.gif

tai man tada 7 reiketu rolleyes.gif ...aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2015 08 17, 11:13)
kokios grazios  bigsmile.gif  mergaites, gal kas turite ir  galit pakomentuoti , kaip  su dydziu ar atitinka ..tinkamos siauresnei ar platesnei pedutei ..jei nesioju  36-36.5 ,koki reiktu jamt ? g.gif


As pasiemiau savo dydi, 37, laukiu dar, tai negaliu pakomentuoti 4u.gif

QUOTE(enura @ 2015 08 17, 13:06)
tos be papuosimu tai i mazesne puse. Reikia imti dydziu didesnes. Nesioju 38-38.5 tai emiau 9 dydi ir  thumbup.gif mano peda vidutine, tai viskas ok, placiai gal nelabai butu  g.gif



Tai negi mazos jos man bus doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 14:01)
As pasiemiau savo dydi, 37, laukiu dar, tai negaliu pakomentuoti 4u.gif
Tai negi mazos jos man bus doh.gif  unsure.gif

Pakomentuokit kkai gausit,nerealaus grozio wub.gif i d&g vasaros kolekcija nesa..
Kokia kaina ju?
Atsakyti
Įmeskit nuorodą, tų gražuolių tapkyčių 4u.gif

aš vakar pasiėmiau keletą papigiai daiktelių nukautų. Tai šie džinsai labai patiko thumbup.gif nerealiai smagūs, spalva graži, man pasirodė didinti. Šiaip aš tokių aukštesniu liemeniu ir dar ne plėšytų, tai nelabai nešioju, bet šiuos įtariu prisijaukinsiu biggrin.gif ir dar lyg niekas nekomentavo šiosmaikytės, tai irgi didinta ir iškirptė labai gili, tokia jau ant padorumo ribos smile.gif bet trikotažas smagus, kaip 10 dol kainavus, tai sunešiosiu smile.gif na ir ši jau komentuota kažkieno, tai tokia man naminė pasirodė, nors trikotažas smagus, storesnis, irgi didinta, ilgesnė, tai tinkama aukštaūgėms smile.gif
Atsakyti