Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew tema

QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 14:01)
As pasiemiau savo dydi, 37, laukiu dar, tai negaliu pakomentuoti 4u.gif
Tai negi mazos jos man bus doh.gif   unsure.gif



nuuu bijau kad gali buti... unsure.gif nors gal tos su papuosimais kitaip g.gif nerase prie ju jokiu komentaru? prie paprastu tai rase "half sizes order up"

pas mane tokios https://www.jcrew.co...p;bmUID=kQeFSpv

tik neon flamingo spalvos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 17 rugpjūčio 2015 - 14:33
Sveikos,
Sakykit, o netikusius rubus, avalyne tai tik parduot bandot, nedarot grazinimu? blush2.gif o tai nusipirkau per dideles balerinas ir nezinau kur jas deti doh.gif pasiuliau i isparduotuve uz mazesne kaina nei pati mokejau, bet.... neturiu kantrybes istisus desimtmecius pardavinet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 08 17, 14:14)
Pakomentuokit kkai gausit,nerealaus grozio wub.gif i d&g vasaros kolekcija nesa..
Kokia kaina ju?


Pakomentuosiu smile.gif buvo viena diena 7 ir 10 dydziai, nusiunciau tarpininkei, bet neleido jai apmoket ju, tai susinervinau ir ebay atradus nusiunciau biggrin.gif uz slepkes 70$suplojau, pabandytu netikt cool.gif

QUOTE(Girl. @ 2015 08 17, 14:25)
Įmeskit nuorodą, tų gražuolių tapkyčių 4u.gif



https://www.jcrew.co...cCode=PINT00003

QUOTE(enura @ 2015 08 17, 14:30)
nuuu bijau kad gali buti...  unsure.gif nors gal tos su papuosimais kitaip  g.gif nerase prie ju jokiu komentaru? prie paprastu tai rase "half sizes order up"

pas mane tokios https://www.jcrew.co...p;bmUID=kQeFSpv

tik neon flamingo spalvos


yra nemazai komentaru, tai keliuose raso, kad kiek mazintos, bet daugumoj true to size, tai gal tiks.. flamingo labai grazi spalva wub.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirisama: 17 rugpjūčio 2015 - 14:46
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 14:39)
Pakomentuosiu smile.gif  buvo viena diena 7 ir 10 dydziai, nusiunciau tarpininkei, bet neleido jai apmoket ju, tai susinervinau ir ebay atradus nusiunciau biggrin.gif  uz slepkes 70$suplojau, pabandytu netikt cool.gif
https://www.jcrew.co...cCode=PINT00003
yra nemazai komentaru, tai keliuose raso, kad kiek mazintos, bet daugumoj true to size, tai gal tiks.. flamingo labai grazi spalva wub.gif


blink.gif nu jo , tikiuosi tiks biggrin.gif

ir tikrai prie siu net neraso, kad imti didesnes, tai gal sitos atitinka drinks_cheers.gif Bet man jau geriau truputi i didesne puse, nei kad kulnas kabetu... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2015 08 17, 14:39)
Sveikos,
Sakykit, o netikusius rubus, avalyne tai tik parduot bandot, nedarot grazinimu?  blush2.gif o tai nusipirkau per dideles balerinas ir nezinau kur jas deti  doh.gif pasiuliau i isparduotuve uz mazesne kaina nei pati mokejau, bet.... neturiu kantrybes istisus desimtmecius pardavinet  blush2.gif


o kam jus grazintumet? tarpininkei?

jeigu butu brangus daiktas pirktas be nuolaidos tai gal ir imanoma tartis su tarpininke del grazinimo, apmokant visas grazinimo islaidas, bet gi mes dazniausiai perkam per ispardavimus, kur buna "final sale" ir grazinimas negalimas apskritai ... o ir kitiems daiktams, kiek zinau, yra kazkoks terminas per kuri galima grazinti, o paskui jau nebe

taip jau yra su tu netikusiu daiktu pardavinejimu. As esu uz 1/3 kainos pardavus gera daikta, nes kitaip nieks nepirko doh.gif

o siaip labai per dideles? nebandet vidpadzio isidet? buna padeda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enura: 17 rugpjūčio 2015 - 14:58
QUOTE(enura @ 2015 08 17, 14:57)
blink.gif nu jo , tikiuosi tiks  biggrin.gif

ir tikrai prie siu net neraso, kad imti didesnes, tai gal sitos atitinka  drinks_cheers.gif Bet man jau geriau truputi i didesne puse, nei kad kulnas kabetu...  unsure.gif



Cia kaina doleriais, o as paprasiau tarpininkes, kad siustu ir su maiseliu ir deze, kad tie deimantai nenusibruzintu, tai eurais kainele stipriai isaugo.. doh.gif man batai turi buti tip top, nei didesni, nei mazesni, erzina mane kai lieka vietos ir kai spaudzia, zodziu netiks tobulai, teks atsisveikint.. dar jos kaip supratau kiek platokos yra, o mano koja siaura, tai jei pasididinus dar buciau ir placios, nepaeiciau niekaip unsure.gif

O dar ir zip sukneles xxxsmall laukiu su nerimu, zodziu vieni stresai per ta jcrew doh.gif lotuliukas.gif ai dar tigro maike jauciu per didele bus, s dydis, karocia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimsy: 17 rugpjūčio 2015 - 15:03
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 15:02)
Cia kaina doleriais, o as paprasiau tarpininkes, kad siustu ir su maiseliu ir deze, kad tie deimantai nenusibruzintu, tai eurais kainele stipriai isaugo..  doh.gif man batai turi buti tip top, nei didesni, nei mazesni, erzina mane kai lieka vietos ir kai spaudzia, zodziu netiks tobulai, teks atsisveikint.. dar jos kaip supratau kiek platokos yra, o mano koja siaura, tai jei pasididinus dar buciau ir placios, nepaeiciau niekaip unsure.gif

O dar ir zip sukneles xxxsmall laukiu su nerimu, zodziu vieni stresai per ta jcrew doh.gif  lotuliukas.gif ai dar tigro maike jauciu per didele bus, s dydis, karocia biggrin.gif


tai gal tiks tos tapkes drinks_cheers.gif tigra as priglausciau jeigu ka mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 15:02)
[...]
O dar ir zip sukneles xxxsmall laukiu su nerimu, zodziu vieni stresai per ta jcrew doh.gif  lotuliukas.gif ai dar tigro maike jauciu per didele bus, s dydis, karocia biggrin.gif


biggrin.gif drinks_cheers.gif
Ką jau čia ir bepridursi, 100% biggrin.gif !

Aš jau kaupiu krūvelę pas siuvėja nešt, konsultuotis, kas gausis. Žodžiu, ir smagumas, ir nerimastingas laukimas, ir ... nežinomybė biggrin.gif eina koja kojon lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 15:02)
[..] karocia biggrin.gif


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 08 17, 15:10)
tai gal tiks tos tapkes  drinks_cheers.gif  tigra as priglausciau jeigu ka  mirksiukas.gif  4u.gif


Tau tigra perleidziu, camejai slepkes ir tiek bedos biggrin.gif tongue.gif

Rastafarinas, nepamirsk pasirodyt su pataisytais rubais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 15:23)
Tau tigra perleidziu, camejai slepkes ir tiek bedos  biggrin.gif  tongue.gif

Rastafarinas, nepamirsk pasirodyt su pataisytais rubais  bigsmile.gif


Kad jau dabar yra paprašyta... biggrin.gif - OK, bet dar tik už geros savaitės nešiu, tai žėsim.
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 08 17, 15:23)
Tau tigra perleidziu, camejai slepkes ir tiek bedos  biggrin.gif  tongue.gif


nu va ir tiek to streso biggrin.gif as tai pasvajoju kartais kokia butu laime nueit i crew parduotuve ir ten apsipirkti TAI KAS TIKRAI TINKA bigsmile.gif
Atsakyti
Man atrodo, pardėj ne taip azartas pagautų, nei online tykant...
Aš jau kaupiuos nebelandžiot nei į Kriu, nei į SM išparduotuvę, nu nes kažkokia manija! Vaikštau tais pačiais 3 rūbais apsirengus, ale dar kokių nesąmonių vis perku, pvz. laisvalaikio megztinių žiemai (nes gi šalta bus) ar dar ko biggrin.gif
Atsakyti