Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew tema

QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 15, 16:08)


Taip pat kiek netikėtai labai patiko nebrangiai per didįjį išpardavimą pagauta suknelė Tall ladder-stitch dress in bi-stretch cotton. Vietoj įprastinio 2 Regular surizikavau pasiimti 0 Tall ir ką - dydis puikiai, ilgis idealiai, juosmuo vietoje, tik su krūtinės įsiuvais kažkas šiek tiek ne taip, bet dar pamėginsiu išlygintą pasimatuoti, o jei reiks nešiu siuvėjai minimaliai pataisyti, nes laaaaabai gerai atrodo. Pas mane koralinės spalvos  wub.gif



Man si suknute grazi, maciau per ispardavima , bet tik Tall, tai su savo 163ugiu nerizikavau. Gal galit parasyti ismatavimus turimos suknutes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 08 17, 16:43)


Super, ir pakankamai reta, sakyčiau, kad taip puikiai tinka viskas thumbup.gif
- Ir Midnight Floral nereikia siaurint?! bigsmile.gif

Nes tai jau imu baltai pavydėt figūros biggrin.gif [juokauju, ką turiu tuom džiaugiuos, nu bet vis tiek! biggrin.gif ]

Visi rūbai taip gražiai, ir ta ruby suknutė, o jau ta ilgoji... Kaip deivė su ja, ką jau čia ir kalbėt.

O paskutinė foto tai super, vainikavo visas tas išdykėles šonines lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 08 17, 16:00)
Daugelio isgirtos GARDEN PANT IN MIDNIGHT FLORAL JACQUARD. Prie pagyru prisidedu, ir man labai  wub.gif  2 dydis. Tiesa, turetus Vincuko smailianosius spalviskai priderinau tobulai.  biggrin.gif

Visi pirkinukai puikus. 4u.gif
Giriat visos sias kelnes, jau ir as labai uzsinorejau, nors kiek matavausi, mano figurai netinka jcrew kelnes. Gal galetumet parasyti ismatavimus, kiek cm per liemeni, vienos klesnes slauni ir blauzda ax.gif Aciukas 4u.gif
O del suknuciu vestuvems, tai priklauso nuo vestuviu, kur vyksta, nes raudona labai graziai atrodo, vakarine tokia suknute, pilka paprastesne, ir daug kur tinkama eiti ax.gif
As turiu bliuskute , kaip jusu kelnes is praeitu metu kolekcijos, tai siais metais mano ji nesiojamiausia. Labai gerai dera ir prie sijono, ir prie kelniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 17 rugpjūčio 2015 - 19:37
QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 17, 19:28)

O paskutinė foto tai super, vainikavo visas tas išdykėles šonines lotuliukas.gif

thumbup.gif

Nedraugavo siandien su manim photobucketas. doh.gif Kaip norejo, taip cia mane isvarte. lotuliukas.gif

Regal, tos kelnes nera kazkokio kitokio pasiuvimo, tiesiog pati medziaga, jos faktura (tas gobeleniskumas)ir storis (stovejimas) labai grazus. Siaip jos truputeli, tikrai nezymiai mazesnes uz kitas kokio tipo kelnes. Per klubus jau man tip top, juosmuo galetu buti ir mazesnis. 2 dydzio ismatavimai: juosmuo 38cm.
Klubai 48cm
Klesne ties kisenes apacia 27cm, ties blauzdos viduriu 18cm.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 08 17, 16:55)
Gretux super atrodo smile.gif

Aš ir pasiėmiau silkine suknele Serena dress in silk chiffon,

o šitos suknelės liemuo vietoj ar aukščiau ?
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 08 17, 20:07)
Nedraugavo siandien su manim photobucketas.  doh.gif  Kaip norejo, taip cia mane isvartelotuliukas.gif

Regal, tos kelnes nera kazkokio kitokio pasiuvimo, tiesiog pati medziaga, jos faktura (tas gobeleniskumas)ir storis (stovejimas) labai grazus. Siaip jos truputeli, tikrai nezymiai mazesnes uz kitas kokio tipo kelnes. Per klubus jau man tip top, juosmuo galetu buti ir mazesnis. 2 dydzio ismatavimai: juosmuo 38cm.
Klubai 48cm
Klesne ties kisenes apacia 27cm, ties blauzdos viduriu 18cm.

aciu uz ismatavimus. Gaila, bet sios kelnes ne man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2015 08 17, 22:43)
o šitos suknelės liemuo vietoj ar aukščiau ?

Vietoj.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Gal kas galetu parasyti pixie snap front kelniu 2 dydzio ismatavimus 4u.gif Turiu 4 dydi, ir noretusi mazesniu, butu gerai palyginti ismatavimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2015 08 17, 22:43)
o šitos suknelės liemuo vietoj ar aukščiau ?


Na kaip ir vietoje man :)
Papildyta:
Gal kas galėtų įkelti J. Crew išparduotuvę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 18 rugpjūčio 2015 - 08:59
Siandien nemokamas siuntimas ir duoda daliai seilo -50%. smile.gif Nusiunciau pedkelnes sau, patiko kokybe, jau gavau tas pigiai sugaudytas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 08 18, 10:05)
Siandien nemokamas siuntimas ir duoda daliai seilo -50%.  smile.gif Nusiunciau pedkelnes sau, patiko kokybe, jau gavau tas pigiai sugaudytas.  biggrin.gif


o kaip ju dydis?
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2015 08 18, 09:10)
o kaip ju dydis?

Gavau ir XS, ir S. Abejos tinka. biggrin.gif Control Top Tights sakyciau kiek padidintos, nes ju XS tokio pat dydzio, kaip S Semi opaque Tights.

Beje, jos Made in Italy, o ne cainiku darbo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretuxxx: 18 rugpjūčio 2015 - 09:20