Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai Antakalnyje

Maniškė mažiausioji lanko Abadėlę, tiesa, kitoje Vilniaus pusėje, bet jai labai labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 07 29, 19:42)
Maniškė mažiausioji lanko Abadėlę, tiesa, kitoje Vilniaus pusėje, bet jai labai labai patinka.


O kaip lavinimas? Ar skatina vaiką kalbėti?
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 07 29, 20:02)
Kaip manote, viena auklėtoja (be padėjėjų, auklyčių ir pan) 7-10 vaikų yra normalu?  rolleyes.gif


Na gal mažoka. Nors valstybiniuose darželiuose viena auklėtoja +auklytė, kuri tik tvarko viską aplinkui ir su 19 susivtarko mažiukų...smile.gif Bet geriau dvi, ypač, jei yra galimybė rinktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo !AM: 29 liepos 2015 - 20:12
Sveikos,o gal ka nors girdejote apie "Isminciuka" nemencines pl?ji tik siemet atidare,bet lazdyneliuose jau metus ar du veikia..
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 07 29, 19:52)
O kaip lavinimas? Ar skatina vaiką kalbėti?

lavina tiek, kiek įmanoma lavinti metinuką, čiauška maniškė, pradėjus eit į darželį ir ant puodo jau įprato daryt, ir su šaukštu valgo (aišku, ne tiek į burną, kiek ant pilvo). Vyksta muzikos pamokėlės. Vasarą labiau žaidimai, buvimas lauke, rudenį prasidės daugiau visokių pamokėlių - lipdyba, piešimas ir t.t.
Man kol kas nėra itin aktualus grynasis lavinimas (maniškei tik 1 m 2 mėn), labiau svarbu, kad vaikas būtų mokomas kasdieninių įgūdžių, socializuotųsi, mokytųsi komunikuoti su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(jarda88 @ 2015 07 29, 21:46)
Sveikos,o gal ka nors girdejote apie "Isminciuka" nemencines pl?ji tik siemet atidare,bet lazdyneliuose jau metus ar du veikia..


Man iš foto labai patiko jų aplinka...Tik kaina - nelabai. Nemenčinės pl. filialo kainos: "Visos dienos (7:30 – 19:00 val.) lankymo kaina - 340 Eur./mėn.", plius maistas dar bus apie 100 eur, jei ne daugiau. Tai jau 450 eur .

Dar buvau radusi "Skruzdėlytes" FIlaretų g., bet mažiausių grupėje vietos nėra bent jau iki gruodžio. sad.gif Kainos labai draugiškos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FLight: 30 liepos 2015 - 07:16
QUOTE(FLight @ 2015 07 30, 07:16)
Man iš foto labai patiko jų aplinka...Tik kaina - nelabai. Nemenčinės pl. filialo kainos: "Visos dienos (7:30 – 19:00 val.) lankymo kaina - 340 Eur./mėn.", plius maistas dar bus apie 100 eur, jei ne daugiau. Tai jau 450 eur .

Dar buvau radusi "Skruzdėlytes" FIlaretų g., bet mažiausių grupėje vietos nėra bent jau iki gruodžio. sad.gif Kainos labai draugiškos.

As buvau ten nuvaziavus,viskas nauja,grazu,vaiku zaidimu aikstele i pusyna,tik idomu kaip su ugdymu ir kokios aukletojos.. Bet kadangi toks "nesenas" darzelis,tai ir atsiliepimu niekur nerandu sad.gif
Atsakyti
Gal jau kas lankėtes Karlsono darželyje Kairėnuose?
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 07 28, 12:48)
Aplankėme "Baltų šalelę" Antakalnio g. , ten nusprendėme vaiko neleisti.

Sveiki, aš kaip tik apie šį galvoju, bet man pasirodė mažoka erdvės kieme g.gif Visa kita kaip ir ok. O kas Jums užkliuvo?
Beje, kaip "DIemedis"? Ten irgi privatus, bet kaina gal kiek didesnė. Kol kas dar nebuvome apžiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dansu: 09 rugpjūčio 2015 - 14:29
QUOTE(dansu @ 2015 08 09, 15:28)
Sveiki, aš kaip tik apie šį galvoju, bet man pasirodė mažoka erdvės kieme g.gif Visa kita kaip ir ok. O kas Jums užkliuvo?
Beje, kaip "DIemedis"? Ten irgi privatus, bet kaina gal kiek didesnė. Kol kas dar nebuvome apžiūrėti.


labai daznai lankausi name, kuris yra salia Baltu saleles, pro langa matosi, kas ten vyksta, kai vaikai buna lauke - na pasakyt galiu tiek, kad neleisciau ten savo vaiko
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 08 09, 17:13)
labai daznai lankausi name, kuris yra salia Baltu saleles, pro langa matosi, kas ten vyksta, kai vaikai buna lauke - na pasakyt galiu tiek, kad neleisciau ten savo vaiko

Na va, pasakėt a, tai pasakykit ir b smile.gif Kodėl neleistumėt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2015 08 09, 17:19)
Na va, pasakėt a, tai pasakykit ir b smile.gif Kodėl neleistumėt? 4u.gif

nenoriu nieko smeizti, gal cia vienetinis atvejis, taciau viena syk maciau kaip paliktas mazylis verke gal 30 minuciu (pagal laikrodi sekiau), kuomet aukletojos ir kiti vaikai buvo uz kampo kazkur nueje... vis ateidavau pro langa paziuret - o jis dar verke, na dar nepatinka, kad jiems maista atveza (suprantu, kad ne kiekvienas darzas savo virtuve sugeba islaikyti), bet nepasitikiu atveztiniu, na ir siaip ten kazkaip keistai visada vaikai prie tvoros prilipe stovi, siaip geriausia nuvaziuot ten ir paziuret kelias dienas po pora val. kas ir kaip vyksta, kai jie lauke - na ir bendrai paemus - nekoks ispudis ir tiek, sunku paaiskint smile.gif sakau savo vaiku nevesciau, bet juk kiti veda ir tikriausiai patenkinti, skirtingi tevai turi skirtingus reikalavimus, todel neskubu nieko smerkt
Atsakyti