Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai Antakalnyje

Dėkui. Dėl maisto tai turbūt beveik visi privatūs darželiai maistą užsako iš tiekėjų, vienetai, kurie gamina patys rolleyes.gif
Atsakyti
Maisto gamybos patalpoms keliami nemenki higienos reikalavimai - kad nebūtų kryžminės taršos, ventiliavimo, saugumo ir pan. O tai, kad maistas atvežamas nematau bėdos.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 08 10, 12:20)
Maisto gamybos patalpoms keliami nemenki higienos reikalavimai - kad nebūtų kryžminės taršos, ventiliavimo, saugumo ir pan. O tai, kad maistas atvežamas nematau bėdos.

ar tikrai? o jus garantuota, kad gamybai naudoja kokybiskus produktus? visos tos imones, kaip ir kavines bei restoranai naudoja belenkoki alieju, natrio glutamata, taupo visur, nieko ten gero, as jau seniai nebevalgau netgi restoranuose, o jau tie pigus isveziotojai man visiskai pasitikejimo nekelia
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 08 10, 11:34)
ar tikrai? o jus garantuota, kad gamybai naudoja kokybiskus produktus? visos tos imones, kaip ir kavines bei restoranai naudoja belenkoki alieju, natrio glutamata, taupo visur, nieko ten gero, as jau seniai nebevalgau netgi restoranuose, o jau tie pigus isveziotojai man visiskai pasitikejimo nekelia

taip, tikrai, paranoja manęs nekankina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2015 08 10, 12:34)
ar tikrai? o jus garantuota, kad gamybai naudoja kokybiskus produktus? visos tos imones, kaip ir kavines bei restoranai naudoja belenkoki alieju, natrio glutamata, taupo visur, nieko ten gero, as jau seniai nebevalgau netgi restoranuose, o jau tie pigus isveziotojai man visiskai pasitikejimo nekelia

Kad valstybiniuose maistas būtų geresnis, girdėti neteko. Bet taip, prieš užsirašant į darželį, galima pasidomėti ne tik meniu, bet ir jo tiekėjais.
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2015 08 10, 14:24)
Kad valstybiniuose maistas būtų geresnis, girdėti neteko. Bet taip, prieš užsirašant į darželį, galima pasidomėti ne tik meniu, bet ir jo tiekėjais.

maistas priklauso nuo darzelio, pvz. ten ,ku mano vyresnioji lanko - maistas labai geras, nors ir valdiskas, aisku turiu priekaistu paciam meniu, taciau rinktis nera is ko, bet tikrai zinau, kad is kokybisku produktu gamina ir skaniai

o kas liecia paranojas - as ju irgi neturiu, ir ka deda i maista viesojo maitinimo istaigos labai gerai zinau
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2015 08 09, 14:28)
Sveiki, aš kaip tik apie šį galvoju, bet man pasirodė mažoka erdvės kieme g.gif Visa kita kaip ir ok. O kas Jums užkliuvo?


Labai nedaug erdves kieme , ten faktiskai tik vienerios supynes ir lipyne, na ir dar mazas gabaliukas vietos, ir visa tai- trisdesimciai (!) vaiku. Mazi ir kambareliai viduje, kiek lankemes, tokios ankstybes dar neteko matyti. Nepatiko, kad salia pat judrios gatves- buvome uzsuke vakare, po darbo, ir tai triuksmas kieme, masinos. Kas ten darosi darbo laiky, zinant Antakalnio g apkrovas, ir kuo vaikai kvepuoja- nesinori ne galvoti. A, dar parkavimas itin problematiskas.
Atsakyti
Mes apžiūrėjom kelis darželius ir visur ta pati bėda, kad itin ankštos patalpos. Kiemai taip pat. Bet jie visi sako, kad teritorijoje būna retai, o eina į aplinkinius miškus, parkus. Nežinau, kiek tame tiesos. FLight, o kuris darželis Jums patiko? 4u.gif Tikrai labai sunku apsispręsti.
Atsakyti
Taip jau yra - pats Antakalnis ankštas sad.gif
Mes irgi neišsirenkame. Auklėtoja valstybiniame darželyje labai rekomandavo Abadėlę, nes pati ten dirbo, o mums ši auklėtoja labai patiko, tik perėjo į kitą grupę.
Atsakyti
jo, eina jie i parkus... gal ir eina, taciau ne karta maciau kaip zaidzia gyvenamo namo vaiku aikstelej, budavo ir tokiu atveju, kai vaikas uzmiega tiesiog ant zoles, kiti toliau zaidzia, na vienu zodziu man labai nepatinka tokia privaciu darzeliu veikla
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2015 08 14, 13:59)
s. FLight, o kuris darželis Jums patiko? 4u.gif Tikrai labai sunku apsispręsti.


Mums patiko Karlsonas Kairenuose. Vietos viduje pakanka, turi savo kiema, vieta rami, oras svarus. O del to ejimo i parkus, tai vasara gal ir eina, bet kai lyja, slabdriba, salta ir kt- tikriausiai viduje sedi...
Atsakyti
Pono Karlsono darželyje (antakalnyje) buvome pasibandyti ir labai nusivyliau. Nežinau ar dabar jie pasitaisę, bet nerekomenduoju visiškai. Einame į kitą privatų darželį tai karlsonui dar toli gražu iki jo.
Atsakyti