Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2015

Labas rytas 4u.gif . Rastafarinai , gal galit nufotografuoti kada. Labai įdomus reiškinys, nežinau ar esu mačiusi. Aš tik mačiau miške ant žemės daug baltų mažų dėmių, galvoju, gal grybiena formuojasi. bet ar mačiau tai, ką vadinate žyminčia žeme, nežinau.
Atsakyti
Sveikos, Vėtai už naujus namus 4u.gif Mano mylimiausiuose Bedančiuose nieko gero arba nieko nematau, iš po pernai matau tik kur šernai šviežiai knisa biggrin.gif
QUOTE(Valentina31 @ 2015 07 30, 20:40)
Sveikos mergaitės smile.gif


Oho kaip smagu bigsmile.gif

QUOTE(Teoleda @ 2015 07 30, 21:02)
Oho,čia jau super  duper! :-).Aš kalbinu savo brangiausią iki Tauragės ar Jurbarko palėkt,nes jau baisiai niežti :-).Tik vargu,ar pasirašys :-)...


Aš ryt važiuosiu link Jurbarko mirksiukas.gif

QUOTE(rastafarinas @ 2015 07 30, 22:11)
Beje, daug kur mačiau, žemė žydi. Bet čia gal tik pagal senolių tradicijas taip sako, kad grybus (gal net baravykus? smile.gif) tai pranašauja..


Pas mus ir taip sako drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2015 07 31, 07:18)
Labas rytas 4u.gif . Rastafarinai , gal galit nufotografuoti kada. Labai įdomus reiškinys, nežinau ar esu mačiusi. Aš tik mačiau miške ant žemės daug baltų mažų dėmių, galvoju, gal grybiena formuojasi. bet ar mačiau tai, ką vadinate žyminčia žeme, nežinau.


Aš taip nujaučiu, kad ten, kur jūs galvojat, kad grybiena formuojasi, ir yra ta 'žydinti' žemė. Einu gal googlas turės ką nors biggrin.gif
Nu sunku su tuo googlu. Tai nufotografuosiu. Bet, taip nujaučiu, kad nenustebinsiu labai biggrin.gif

Gal tik mūsuose čia taip poetiškai vadina biggrin.gif , tai nežinia ką ten gali įsivaizduot, kaip ta "žemė žydi" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ErikaN @ 2015 07 31, 07:33)
Sveikos, Vėtai už naujus namus  4u.gif Mano mylimiausiuose Bedančiuose nieko gero arba nieko nematau, iš po pernai matau tik kur šernai šviežiai knisa  biggrin.gif
Oho kaip smagu  bigsmile.gif
Aš ryt važiuosiu link Jurbarko  mirksiukas.gif
Pas mus ir taip sako  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif

Lauksim žinių nuo Jurbarko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 31 liepos 2015 - 07:50
ErikaN,lauksiu baisiai ataskaitos ir į kurią maždaug pusę patraukėt 4u.gif Pas mus miške žemė dar "nežydi",nors po tokiomis krūvomis lapų nelabai ir pastebėsi.Jau kelinti metai miškuose baisiai daug pernykščių lapų,bet jau šiemet-kažkas tokio schmoll.gif ...Kol sprindinis baravykas nebus,nelabai ir pastebėsi tongue.gif Lietaus nėra,apniukę,vėsu,o naudos jokios...
Atsakyti
Ačiū, rastafarinai. Vis tiek įdomu būtų pamatyti. Google ieškojau, bet neradau.
ErikaN, Facebooke rašė, kad daug baravykų dygsta apie Šimkaičius. Bet kurioje pusėje nežinau. Ten daug miškų. Netoli Šimkaičių mano tėviškė, tik Raseinių pusėje.
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 07 31, 09:21)
ErikaN,lauksiu baisiai ataskaitos ir į kurią maždaug pusę patraukėt 4u.gif


Važiuosiu iki Šimkaičių 4u.gif

QUOTE(Vėta @ 2015 07 31, 10:04)
Ačiū, rastafarinai. Vis tiek įdomu būtų pamatyti. Google ieškojau, bet neradau.
ErikaN, Facebooke rašė, kad daug baravykų dygsta apie Šimkaičius. Bet kurioje pusėje nežinau. Ten daug miškų. Netoli Šimkaičių mano tėviškė, tik Raseinių pusėje.


Ten ir važiuosiu, turiu kelias vietas mirksiukas.gif , bet pasiruošusi pablūdinti, gal dar ir į Šapališkę suksiu, bus matyt. Nors sako, kad labai sukirmiję, vyras sakė, kad kažkas parsivežė 2 krepšus, tai vos sriubai liko.
Atsakyti
`Sveikos grybautojos 4u.gif senokai besilankiau jau čia blush2.gif kuri grybauja aplink Jonava ,kaip reikalai ten ? ar jau dygsta?
Atsakyti
Aš grybauju.Jau rašiau,jog nieko doro,neauga visškai,sausa labai,iš pėdutės atsigerti reikėtų labai smarkiai paieškot tongue.gif
Atsakyti
Rytoj važiuojam i Jurbarko raj. Vietų nežinom, važiuojam aklai. Grižus parasysiu kaip sekėsi, kur buvom tiksliau.
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 07 31, 14:06)
Aš grybauju.Jau rašiau,jog nieko doro,neauga visškai,sausa labai,iš pėdutės atsigerti reikėtų labai smarkiai paieškot tongue.gif


Kurioj pusej grybauji? Aš link kedainiu vaziuodavau ,nebepamenu kaip vadinas miškas blush2.gif idomu ten ir ner? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidastep @ 2015 07 31, 17:20)
Kurioj pusej grybauji? Aš link kedainiu vaziuodavau ,nebepamenu kaip vadinas miškas  blush2.gif idomu ten ir ner? g.gif

Nėra,kaip tik ten ir buvau vakar,Naujasodis vadinasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėta @ 2015 07 31, 09:04)
Ačiū, rastafarinai. Vis tiek įdomu būtų pamatyti. Google ieškojau, bet neradau.
[...]


OK, Pafotkysiu smile.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(Vėta @ 2015 07 31, 09:04)
[...] Facebooke rašė, [...]


O gal galėtumėte tą FB grupės link'ą vėl įdėti? [sensenės temos nerandu, menu, ten buvo, bet iki šiol nesugebėjau prisijungt doh.gif ] 4u.gif
Atsakyti