Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2015

ErikaN,o aš taip tikėjausi ir jau galandau batus rytdienai vos ne iki tėviškės trenktis schmoll.gif ...Žinios iš Viešvilės pusės buvo tokios,jog mašinų-masė,rado 4 baravykus ir 2 raudonikius,kai savaitės viduryje tempė kibirais.Sako irgi,jog dygimas sustojo.Mano MB po naktinės pamainos,tai išsiruošėme tik 7 val.Apvažiavome Naujasodį-2 raudonikiukai ir 2 baravykučiai biggrin.gif .Totalus košmaras.Paskui į kitą pusę-Gegužinę.Ten apie 2 ltr voveruškų ir vienas paliegėlis baravykas.Toliau-Neprėkštos pradžia-nulis biggrin.gif .Geriausiu atveju dabar antradienį prazonduosiu,nes tikrai judesio nėra.Žemė jau "žydi",bet nesimato "viliokų",tai ir baravykams ne laikas dar 4u.gif .
Atsakyti
Mano vyras taip pat po naktinės biggrin.gif . Na šiek tiek radome, bet ne prūdai. Vienoje vietoje apie kibirą baravykų, dideli ir keletas mažiukų, daug supelijusių (kažkokia liga užsikrėtę) - tų aišku neėmėm, daug sukirmijusių. Kitoje vietoje apie dešimt raudonikių, tiek pat baravykų ir keletas lepšių, keletas voveruškų, guočių ir rudmėsių. Sočiai privalgėm keptų, puodą išviriau ir lentynėlė baravykų kotų orkaitėje džiūsta.
Atsakyti
Vėta,kibiras baravykų tau ne prūdai??? biggrin.gif Palauk palauk,kokiam rugsėjy keli baravykai bus prūdai biggrin.gif Jei gyventum Jonavoje,pamanyčiau,kad vyrai vienoje pamainoje dirba thumbup.gif
Atsakyti
Tarp kitko kur buvau, tai zeme nezydi, bet vilioku ir musmiriu priauge, bet jau seni. Kaimyne buvo savaites pradzioj ten pat tai rrisiveze daug, o ketvirtadieni jau nelabai. Lauksiu dygimo savo vietose.
Veta, nu nieko sau, kibiras jai mazai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Mergaitės, kibiras kibirui nelygu. Jei mažiukai, sveiki, tai daug. O jei vidutiniai ir dideli? O jei , grįžus, dar pusę išmeti? Mes nešamės namo visus, daugmaž imamus. Nes paskui išpjausčius, dalis lieka. Va dabar džiūsta baravykų koteliai išskobti kaip valtelės.
Atsakyti
O man ne į temą klausimas tongue.gif mūsų Lerikytė šiandien ,ko gero,vienam laimingajam ištarė "TAIP".Labai gaila,kad neišeina kitaip pasveikinti,kaip tik čia.Tad linkime visos ILGAI IR LAIMINGAI thumbup.gif.Viskas super,tik kažin,ką be jos veikia Prienų baravykai?Įtariu,jiems baisiai liūdna biggrin.gif biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 08 01, 16:22)
O man ne į temą klausimas  tongue.gif mūsų Lerikytė šiandien ,ko gero,vienam laimingajam ištarė "TAIP".Labai gaila,kad neišeina kitaip pasveikinti,kaip tik čia.Tad linkime visos ILGAI IR LAIMINGAI thumbup.gif.Viskas super,tik kažin,ką be jos veikia Prienų baravykai?Įtariu,jiems baisiai liūdna biggrin.gif  biggrin.gif ...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,grybautojos, jei ką domina, tai nuo Jurbarko link Tauragės dygimas sustojęs. Baravykai sukirmiję dideli ir mažiukai. raudonvirsiai sveiki, nemažai yra voveruskų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2015 08 01, 16:22)
O man ne į temą klausimas  tongue.gif mūsų Lerikytė šiandien ,ko gero,vienam laimingajam ištarė "TAIP".Labai gaila,kad neišeina kitaip pasveikinti,kaip tik čia.Tad linkime visos ILGAI IR LAIMINGAI thumbup.gif.Viskas super,tik kažin,ką be jos veikia Prienų baravykai?Įtariu,jiems baisiai liūdna biggrin.gif  biggrin.gif ...

tą padariau truputį anksčiau 07-29 smile.gif ačiūūūū didžiausias biggrin.gif


jau suku ratus po miškus biggrin.gif sausa. radom apie 25 raudonikius, nedidelius, 20 kokia lepšiukų ir kokia 35-40 baravykų, nors sausa, bet dar gražiai nuaugę. grybautojų nesutikom, visumoj grybų mažai, tik gerai žinomose vietose
Atsakyti
Ech,pavėlavome truputį,bet visviena dideliausi sveikinimai clap.gif clap.gif clap.gif .Tai kiek suprantu,medaus mėnuo tėviškės miškuose thumbup.gif thumbup.gif .Bandysiu dar rytoj palėkti,o gal kas pasikeitė...Šeštadienį normaliai šlapia buvo,bet kai tokie karščiai šiomis dienomis schmoll.gif ...
Atsakyti
Lerikyte, dar kartą šilčiausi sveikinimai 4u.gif
Nežinau, mergai, važiuot šiandien į Bedančius po darbo ar ne, nes galvoju, kad po to tai jau tikrai nebus ko važiuoti, kad užkepins tai užkepins. Nu, išlindo savaitgalis geras prie jūros nulėkti, kad tik nepasikeistų ta prognozė biggrin.gif
Atsakyti
Erika N,kiek ten tų kilų iki Bedančių,nulėk,a vdrug tiltai gražuolių prištabeliuota tongue.gif Paskui gailėsies nepatikrinus 4u.gif
Atsakyti