Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2015

Mano pastebėjimai:
Reglamentuojami tik voveiraičių ir baravykų dydžiai;
Mažesnių baravykų ir voveraičių GALI būti, tačiau nuo viso bendro kiekio neturi būti daugiau nei 10 proc.
Tad jei kas užpuls su protokolu - nepasimeskit.
Atsakyti
[quote=Lerikyte,2016 07 21, 11:59]
uzvakar 360 berods

blink.gif thumbup.gif prisipazinkit kiek is to kiekio sukirmijusiu ? As nedideli kašiuka pririnkau tokie kaip nulieti ,tvirti, kieti o puse išmest reikejo nes siaubingai sukirmija doh.gif
Atsakyti
[quote=vaidastep,2016 07 21, 16:01]
[quote=Lerikyte,2016 07 21, 11:59]
uzvakar 360 berods

blink.gif thumbup.gif prisipazinkit kiek is to kiekio sukirmijusiu ? As nedideli kašiuka pririnkau tokie kaip nulieti ,tvirti, kieti o puse išmest reikejo nes siaubingai sukirmija doh.gif
[/quote]
Didzioji dalis sukirmijusi bet as pjaustau dziovinimui. Is kiekvienp grybo kazkas issipjauna.
Atsakyti
negrybaujaT?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 23, 18:50)
negrybaujaT?

jau nebe...ranką nusilaužiau miške schmoll.gif ...
dabar tik kitų gėriais džiaugiuosi ir pavydžiu...
o kaip jums sekasi?dygsta dar vis,ar jau prie pabaigos?
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2016 07 23, 19:09)
jau nebe...ranką nusilaužiau miške schmoll.gif ...
dabar tik kitų gėriais džiaugiuosi ir pavydžiu...
o kaip jums sekasi?dygsta dar vis,ar jau prie pabaigos?

oho užuojata g.gif kaip čia taip "pasisekė" verysad.gif , mes tik erkiu pasirinkom, o šuo dar ir susirgo, teko vežiot vaistus leist, n u žodžiu kišenė nukentejo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2016 07 23, 19:09)
jau nebe...ranką nusilaužiau miške schmoll.gif ...
dabar tik kitų gėriais džiaugiuosi ir pavydžiu...
o kaip jums sekasi?dygsta dar vis,ar jau prie pabaigos?

ohooooooo.. ar labai rimta?

baravykų dygimas baigėsi. Dabar dygsta lepšiai labai.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 23, 22:25)
ohooooooo.. ar labai rimta?

baravykų dygimas baigėsi. Dabar dygsta lepšiai labai.

Ir raudonikiai.
Iš sodybos važiavome,mama zyzė,kad į mišką nori,užvežiau...........Šeštadieni pusė šešių vakaro jau per dieną nugrybauta,bet raudonikiai jau spėjo sudygti naujai,pusantro kibiro per abi ir ruduokių. ax.gif Sau pasiėmiau ruduokes ir mažiausius raudonikius,bandysiu pamarinuoti cielus.
Vakar tai super nuo penkių iki devynių ryte,krepšys ir kibiras baravykų ir kibiras baravykai su raudonikiais.Tai jau soti grybais,bet ta nensukamoma liga-GRYBAUTI. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 07 23, 20:18)
oho užuojata  g.gif  kaip čia taip "pasisekė"  verysad.gif , mes tik erkiu pasirinkom, o šuo dar ir susirgo, teko vežiot vaistus leist, n u žodžiu kišenė nukentejo  cool.gif

tingėjau per griovį lipti,tai tilteliu galvojau bus poniškiau smile.gif ,o jis po lietaus kaip muilas-koja slyst,aš tik tįst ir va,gipse...erkių parsinešiau ir aš,nors iš karto į dušą,apsižiūriu,nėra,o vakare jau yra.kaip galvojate,po mėnesio dar rudeninių bus?grybaut galėčiau ir dabar,tik trys pirštai nutirpę nejaučiu,tad nebus kam sutvarkyt grybų g.gif ...

Papildyta:
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 23, 22:25)
ohooooooo.. ar labai rimta?

baravykų dygimas baigėsi. Dabar dygsta lepšiai labai.

blogai,kad per riešą ir užspaudė nervą,nejaučiu 3 pirštų,tai nervina smile.gif .antradienį pas plastikos neurochirurgus siuntimas,žiūrėsime,kaip toliau..
Viliuosi iki rudeninių bent grįžti į rikiuotę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2016 07 23, 22:33)

Tai jau soti grybais,bet ta nensukamoma liga-GRYBAUTI. doh.gif


man tas pats........





QUOTE(Teoleda @ 2016 07 24, 09:11)
tingėjau per griovį lipti,tai tilteliu galvojau bus poniškiau smile.gif ,o jis po lietaus kaip muilas-koja slyst,aš tik tįst ir va,gipse...erkių parsinešiau ir aš,nors iš karto į dušą,apsižiūriu,nėra,o vakare jau yra.kaip galvojate,po mėnesio dar rudeninių bus?grybaut galėčiau ir dabar,tik trys pirštai nutirpę nejaučiu,tad nebus kam sutvarkyt grybų g.gif ...

Papildyta:

blogai,kad per riešą ir užspaudė nervą,nejaučiu 3 pirštų,tai nervina smile.gif .antradienį pas plastikos neurochirurgus siuntimas,žiūrėsime,kaip toliau..
Viliuosi iki rudeninių bent grįžti į rikiuotę 4u.gif



man isisiurbė i tąrpupirštį... kol pamačiau.......





Linkiu pasveikti greičiau ir sugrįžti į medžioklę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teoleda @ 2016 07 23, 18:09)
jau nebe...ranką nusilaužiau miške schmoll.gif ...
dabar tik kitų gėriais džiaugiuosi ir pavydžiu...
o kaip jums sekasi?dygsta dar vis,ar jau prie pabaigos?


užuojauta del rankos verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2016 07 19, 16:38)
Valgant zalias ar tik ta pati pati viduriuka reikia valgyt ar ir ta zele mase, kuri gaubia ji? blush2.gif

aš visą supjaustau ir su grietine ir duona. Dar pomidoro ar agurko. Man skanu smile.gif

QUOTE(Teoleda @ 2016 07 24, 09:11)
tingėjau per griovį lipti,tai tilteliu galvojau bus poniškiau smile.gif ,o jis po lietaus kaip muilas-koja slyst,aš tik tįst ir va,gipse...erkių parsinešiau ir aš,nors iš karto į dušą,apsižiūriu,nėra,o vakare jau yra.kaip galvojate,po mėnesio dar rudeninių bus?grybaut galėčiau ir dabar,tik trys pirštai nutirpę nejaučiu,tad nebus kam sutvarkyt grybų g.gif ...



Teoleda, linkiu kuo greičiau pasveikti smile.gif
Atsakyti