Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojai 2015

QUOTE(Pou @ 2016 07 25, 14:19)
Ir keista, bet radom nemažai rudmėsų gerų, nes paprastai jas pirmas "sučečkavoja".
Skroblinukai ir tie pakirmyję kaip reikalas.


pas mus šiuo metu kitų grybų praktiškai nėr. Per tris dienas be baravykų radau tik vieną makavyką, du šilbaravykius, septynis mažus raudonikius ir pora saujų voveruškų. Ir peraugusių kazlėkų daug.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 07 25, 15:41)
pas mus šiuo metu kitų grybų praktiškai nėr. Per tris dienas be baravykų radau tik vieną makavyką, du šilbaravykius, septynis mažus raudonikius ir pora saujų voveruškų. Ir peraugusių kazlėkų daug.

Aš aną savaitę tai grybavau netoli Vandžiogalos, netoli Raudondvario - čia Kauno rajone ir dar Trakų raj. Visur vyravo raudonviršiai, lepšiokai, kazlėkai, baravykai. Šalia Raudondvario rudmėsių labai daug. Šilbaravykiai dar keli tik pasirodė. Šiek tiek vėliau palėksim į Braziukus kalpokų ir pakaks. Na dar kelmučių gal. Tik tiek, kad smagu grybaut net jei nereikia grybų. O kam jau išdalinti, visuomet atsiras.
Bet jau didžioji banga praėjo, dygsta tik raudonikučiai, visi kiti tik pernokę senieji. Grybautojų minios.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2016 07 25, 08:25)
O tai čia jūs visos ligotos kažkuom  g.gif  ar  juos valgot šiaip profilaktiškai, kad skanu  g.gif

Sveikos  bigsmile.gif


profilaktikai smile.gif
QUOTE(saintlina @ 2016 07 25, 15:41)
pas mus šiuo metu kitų grybų praktiškai nėr. Per tris dienas be baravykų radau tik vieną makavyką, du šilbaravykius, septynis mažus raudonikius ir pora saujų voveruškų. Ir peraugusių kazlėkų daug.

poto reiškias bus pas tave raudfonikių kaip pas mus dabar - baravykų jau beveik nėra, bet raudonikų...


šiandien vėl pilnos pintinės
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 25, 16:21)

poto reiškias bus pas tave raudfonikių kaip pas mus dabar - baravykų jau beveik nėra, bet raudonikų...
šiandien vėl pilnos pintinės


pas mus raudonikių aplamai nedaug būna. Miškai ne tie. Aš labai retai jų randu, ir daugiausia kiek esu mačiusi vienoj vietoj - du smile.gif Tai man taip gražu, kai kas nors įmeta nuotrauką, kur jų daug wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 07 25, 16:36)
pas mus raudonikių aplamai nedaug būna. Miškai ne tie. Aš labai retai jų randu, ir daugiausia kiek esu mačiusi vienoj vietoj - du smile.gif Tai man taip gražu, kai kas nors įmeta nuotrauką, kur jų daug  wub.gif

šiek tiek vėliau įmesiu specia for you šiandieninę foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 25, 16:39)
šiek tiek vėliau įmesiu specia for you šiandieninę foto smile.gif


lauksiu wub.gif

Atsakyti
Pintinė ruduokių ir pintinė raudonikių.Daugiau jokių grybų. schmoll.gif schmoll.gif
Ai dar paąžuolių pilna,visi sukirmyję. doh.gif
Atsakyti
user posted image




pas mus padygę rudmėsių, labai sveikos, kai palyginus būna visos negyvos
ir žvynabūdės sveikos šiemet
Atsakyti
kaip žiauriai gražu,Lerikyte thumbup.gif .turėjau ir aš tokį raudonikyną,deja,iškirto...
Atsakyti
Grazu kaip. Tikri raudonvirsiai. Kepures normalios. As Traku raj. tokiu pripjoviau. O salia Vandziogalos storuliai. Uzpernai buvo keli nuostabus egz.,buvau idejus cia foto. Veliau nepavyko tokiu rast. Siemet isgrybauja,nespeja uzaugt. Tuntai grybautoju.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 07 25, 18:40)


fantastika bigsmile.gif Jatau, kaip gražu man tiek raudonikių wub.gif wub.gif wub.gif
čia vienoj vietoj krepšį prirenki turbūt?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 07 25, 21:58)
fantastika  bigsmile.gif  Jatau, kaip gražu man tiek raudonikių  wub.gif  wub.gif  wub.gif
čia vienoj vietoj krepšį prirenki turbūt?

Čia gal 20 jų buvo,lb derlingi krūmai.
Atsakyti