Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(Atenyte @ 2015 10 09, 20:11)
kvieskis meistra ir stebek jo darba. Jei problema nedidele (uzsikimso pukais, ikrito kokia moneta), tai kita karta ir pati mokesi atsidaryti, issileisti vandeni, isvalyti filtra. Jei problema sudetingesne, tai vistiek kazka naujo suzinosi apie skalbiankes mechanizma biggrin.gif


Jo jo. Tai kad as ryt isvaziuoju. Apatinius reiks rankom pabaigti plauti doh.gif . Kol grisim, isdzius nestuke.gif
Vandeni isleisti, filtrus issivalyti moku pati. Bet va zaraza neskalbia ir sustojo ties skalavimu. Skalbiniai buvo karsti. O dabar jau net neskalbia. Tik leidzia vandeni ir ispumpuoja. Vo tau ir Miele. Galvoju kiek jai metu. Kazkur apie 6. Pertrumpai dirbo be gedimu schmoll.gif
Einu pasiskaityti internete.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 10 08, 09:53)
Bet kaimynam, gal kazkaip atsargiai nekaltinant reiktu pasakyti? Nes, kad kita karta pries uzdarant garaza paziuretu, ar nera kokiu gyvunu. Kad vel nepasikartotu. Deja su tais garazais tokia problema. Net du tokius atvejus pas mus gatvej zinau.  unsure.gif  Dabar bent tikrinasi pries uzdarant vartus.

aciu 4u.gif jo, drauges kate irgi amzinai pas kaimynus i garaza ilenda ir jie ja ten uzdaro. bet pas juos nera langu. tai gal ne taip pavojinga. o kate vistiek eina, nepasimoko....o kaimynai jos nepamato, nes ji po masina palenda, pasislepia.

QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2015 10 08, 10:08)
Ir tada su vaiku tik pas ji gali, ar gali pas abu eit - seimos ir vaiku gydytojus?
Orkinta,  4u.gif  Man rodo kaimynams pasakykit, nes gali koks kitas katiniukas lygiai taip paciai pakliuti, gal uztaisys ta skyle.

gali eit pas abu.

ten nera jokios skyles, kad ja uztaisyt. nesupratai 4u.gif tai tiesiog i virsu pravertas langas. ir kate sokdama sonu, i ta praverta susiformavusi trikampi papuole...
tarkim musu namuose ji niekaip ten neuzstrigtu, nes langas viduje. t.y prie lauko isorines dalies. ileistas i siena. ir praverus ji i virsu, jis neislenda toliau, negu sonines sienos. taigi ir tarpo nera. o kadangi pas kaimynus garazas, plonos sienos, tai atvertas i virsu langas islenda per toli i vidu. ir kate uztad ten bande prasokti i lauka....
*****
su tais kaimynais dar nekalbejom. zinokit, atvirai, nezinom ar sakyt ar ne. kaip moocho sako, lyg yra viduj toks noras pasakyti. juk vistik patys ryte vyrui pasake, kad is vakaro ji ju kieme sukosi. atrodo, lyg ir galejo zvilgtelt ir susiprast, kad ji ten galejo ilysti. bet is kitos puses, as bent asmeniskai, visiskai ju nekaltinu. as nezinau ar man paciai ''daeitu'' tikrint savo garaza ar jame nera svetimu kaciu...kai pats neaugini, tai ir to inkstinkto kas karta patikrinti - neturi. ir apie tuos langus nesusimastai...
as tik mastau, kad jeigu jie zinos, o mums su jais galbut visa gyvenima gyvent salia reikes, tai jie gali visa laika jaustis nejaukiai. namie sugryze kalbes, aptarines, kad kokia nemaloni situacija ivyko, ar mes ant ju nepykstam ir t.t.. ir netgi man tarkim jiems nenusisypsojus, ar greitu zingsniu nuejus, garantuotai jie kas kart galvos, kad mes pykstam....nors ir nepyksim. juk buna ir skubi kur nors, ir nuotaikos plepet neturi. o jie jau visad ''prisigalvos'', kad cia del to....
kita kaimyne tik klausinejo ar radom kate. pasakiau, kad masina nutrenke. nes jie ten visi bendrauja. pasakyk vienam, zinos visi. tai nesakysim niekam tiesos.

kitas klausimas. mano vyra darbe gasdina, kad kadangi kate turejo cipa, ir mes neirodom, kad ji pati mire, tai galim gauti 5000e baudos. sako, o jei kokia lape ja iskas, ar dar ka....ar reikia man informuoti veterinarijos klinika, apie kates mirti? ir ar jie gali reikalauti irodymo? negi visi taip ir nesa negyvas kates? o jei kate dingo? o jei tikrai kazkur masina nutrenkia, bet tu nerandi? man cia kazkokia nesamone....ir galu gale negyva kate tai joks neirodymas,kad cia ne tu pats ja uzdusinai.
Atsakyti
Orkinta, as stoju i ta puse, kad reikia pasakyti kaimynams kas nutiko. Jie gi nemazi vaikai, kad reiktu ''pasaugoti'' nuo sielvarto, sazines priekaistu.
Nors ir skaudi patirtis, bet tai vistiek patirtis. Gal kaimynai kazkiek pasimokys buti atidesni. O gal pasidalins istorija su savo pazystamais, giminemis ir visi bus kazkiek daugiau samoningesni 4u.gif
Atsakyti
Orkinta, o kas cia tokie jum taip pasakoja, vokieciai kurie cia simta metu gyvena ir patys gyvunus laidojo? ar kokie rusai? pirmakart girdziu. Kur jus ja uzkaset? jei pas save namie tai viskas ok.
http://www.tierimrec...en_haustier.php

o cia gali uzpildyti online del to chipo. Jus turbut irgi gavot TASSO numeri su juo. https://www.tasso.ne...=TierVerstorben
Atsakyti
issisaugojau ir as tuos bambukines sluostes ateiciai, bet dar kolkas nepirksiu g.gif

siandien ejom i miesta mb striukes ieskot, tai grizau as su striuke biggrin.gif ir su geox batais bigsmile.gif na einu dar online glamour procentais pasinaudoti blush2.gif
mb kazkaip kiek matavos, kas jam patinka, tai buvo rankoves per ilgos g.gif jau kai pernai odines striukes ieskojom, ta pati problema buvo.
Atsakyti
Na, panos, pavarem mes siandien grybu! Apie 100 baravyku per valanda. Jau tokia vieta radom. Pavalgem vakarienei, dvi rinkes ilgiausias dziovinti suveriau ir dar tris puodus uzstaciau pravirti.
Gal kas turit recepta, kaip man juos uzvakuoti?
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(RasaZFR @ 2015 10 10, 20:38)
Na, panos, pavarem mes siandien grybu! Apie 100 baravyku per valanda. Jau tokia vieta radom. Pavalgem vakarienei, dvi rinkes ilgiausias dziovinti suveriau ir dar tris puodus uzstaciau pravirti.
Gal kas turit recepta, kaip man juos uzvakuoti?


Dabar ir tau pavydziu. O kiokioj vietoj radot? Ta prasme zolese daugiau, ar miske? Ir po kokiais medziais? Klausiu, nes kiekvienais metais nuo oro salygu vis kitaip auga. Mano dziedulis susinervines klausia kur tu gyveni lotuliukas.gif nes nori suzinoti ar panasios vletoves ir pas mus. Siaip jis vakar ir rumunisku parduotuvej "pagrybavo" lotuliukas.gif

Nezinau ar jau pervelu del recepto. As darau pagal sutuos http://www.grybai.ne...ti_baravykai_01. Ten pasiskaityk kas tau skaniau atrodo ir daryk. Kazkuris receptas net puslapio autoriu buvo rekomenduotas. Zodziu, pasiskaitynek.

Persiprasau dek klaidu, nes paprasciausiai neiziuriu, o pasididnti negaliu(kazkokia nesamone naujis versijos), akiniai namie, o mes restorane laukuam zuvies. Oras nuostabus Olandijoj thumbup.gif Bet jau vakarais ir salta. Ir grybu cia as dar nekarto neradau. Net sungrybiu nera g.gif nieko. Uztat geldeliu pavalgysim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 11 spalio 2015 - 16:54
As paprasciausiai isverdu ir i stiklainius ir stovi jie man kuo puikiausiai smile.gif Dariau su actu marinata,bet man nepatiko schmoll.gif
Dabar irgi va dziovinu pora bleku ir kitus verduos,namai kvepia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 11 spalio 2015 - 20:53
QUOTE(jblmami @ 2015 10 11, 16:49)
Sveikos
Dabar ir tau pavydziu. O kiokioj vietoj radot? Ta prasme zolese daugiau, ar miske? Ir po kokiais medziais? Klausiu, nes kiekvienais metais nuo oro salygu vis kitaip auga. Mano dziedulis susinervines klausia kur tu gyveni lotuliukas.gif nes nori suzinoti ar panasios vletoves ir pas mus.

"Uzvakavau" grybus smile.gif
Mes rinkom tokiam miske, kur daug tokiu apacioj sausu egliu, azuolu yra, zeme spygliais nukrota. Siaip ideali vieta rudmesem. Kitais metais birzeli-liepa jas ir patikrinsim. Siaip grybam jau pamazu saltoka. Naktys darosi saltos.

Tiesa, gaminau ta sokoladini vysniu pyraga. Tu buvai recepta idejus. Skanus buvo smile.gif

Ir aciu labai visoms uz info apie kremine varske. Radau du variantus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2015 10 11, 20:53)
As paprasciausiai isverdu ir i stiklainius ir stovi jie man kuo puikiausiai smile.gif Dariau su actu marinata,bet man nepatiko schmoll.gif
Dabar irgi va dziovinu pora bleku ir kitus verduos,namai kvepia wub.gif


Man neskanu be rugsteles schmoll.gif Bet neperrusciai turi buti. Tk va nemegstu naujos mados-saldziarugsciu schmoll.gif Geriausiai megstu apvirtus ir saldytus. Nors marinuotu ir turi buti ant kuciu stalo.

QUOTE(RasaZFR @ 2015 10 11, 20:55)
"Uzvakavau" grybus smile.gif
Mes rinkom tokiam miske, kur daug tokiu apacioj sausu egliu, azuolu yra, zeme spygliais nukrota. Siaip ideali vieta rudmesem. Kitais metais birzeli-liepa  jas ir patikrinsim. Siaip grybam jau pamazu saltoka. Naktys darosi saltos.

Tiesa, gaminau ta sokoladini vysniu pyraga. Tu buvai recepta  idejus. Skanus buvo smile.gif

Ir aciu labai visoms uz info apie  kremine varske. Radau du variantus smile.gif


Nu va pavelavau su receptais.
Vat vat pas mus bukai do bukai doh.gif Kur ne kur azuolas, o egles retenybe. Nu reikia dar gal grizus Neandertalio miskeli. Gal ten pasisektu.

Jo tas pyragas skanus. Kita karta neturejau vysniu, tai padariau su saldytom misko uogom thumbup.gif Bet jis man sekancia diena skanesnis. Turi kazkaip susiguleti.

Na tai koks atitikmuo tos kremines varskes? Buciau emusi paprasciausia varske. Ji netinka?

Ziurim nusikalusios shopping Queen.
Jetau kokios skanios tos geldeles. Nu bet kodel jas tiekia su bulvem?! Ir prancuzijoj ir cia taip pat schmoll.gif Esu bulviu fane, bet prie geldeliu nu niekaip. Siandien prie svogunu sriubos gavom skanios bagetes, tai as ja pasilikau prie geldeliu nestuke.gif
Atsakyti
moocho, didelis dekuj. 4u.gif

noooriu ir as grybu. tik laiko per mazai. savaitgali kol sulakstem iki pardziu, reikejo man spintele prie lovos nupirkt, dar kelis daiktus. kol gryzom, ir vel vakaras! sestadieni vaiko kambario baldus pabaiginejom sukti. vakar irgi tai ta tai ana. ir vel liko nepabaigtu darbu. o ir pagrybaut taip norejau... jauciu viskas, taip ir liks.

dar sestadieni intensyviai ieskojom tos dziovykles, bet pardese nebuvo jokio gero pasiulymo. as online viena nusiziurejau. 7kg, A+++, Siemens. ir kaina padori. o pardese uz tokia kaina geriausiu atveju A+ ar A++ gausi, ir dar kokios prastesnes firmos.... nors as nelabai susigaudau tose firmose, bet labiausiai noriu Siemens. kazkaip visos musu skalbenkes sitos firmos buvo/yra ir pokolkas tfu tfu tfu visos iki dabar veikia, kai tuo tarpu aplinkiniai vis keicia ir keicia savas. tai jauciu uzsisakinesiu online. ir namo atvez.

dar isigyjau moteriska skustuva. buvau cia kazkada klausinejus, gal kuri turit, ar naudojat. nieks neatsiliepe. nu bet susigundziau. nusipirkau. truputi pabruzint reikia, keleta kartu ta pacia vieta prasieit, norint, kad svariai nuskustu. bet siaip neblogas daiktas. variau ant sausuju biggrin.gif na isbandyt labai norejau. bet kojos liko svarios.
su bikini zona, deje, sudetinga... ax.gif pries plauka nelabai pabruzinsi. man supese kelis kartus. o palei plauka, tai beabejo nera taip trumpai.
Atsakyti
QUOTE(jblmami @ 2015 10 11, 21:21)
Man neskanu be rugsteles schmoll.gif   Bet neperrusciai turi buti. Tk va nemegstu naujos mados-saldziarugsciu schmoll.gif   Geriausiai megstu apvirtus ir saldytus. Nors marinuotu ir turi buti ant kuciu stalo.
Nu va pavelavau su receptais.
Vat vat pas mus bukai do bukai doh.gif   Kur ne kur azuolas, o egles retenybe. Nu reikia dar gal grizus Neandertalio miskeli. Gal ten pasisektu.

Jo tas pyragas skanus. Kita karta neturejau vysniu, tai padariau su saldytom misko uogom thumbup.gif   Bet jis man sekancia diena skanesnis. Turi kazkaip susiguleti.

Na tai koks atitikmuo tos kremines varskes? Buciau emusi paprasciausia varske. Ji netinka?


Cha, o as ir pagaminau su tuo saldziarugsciu... Ai, kokia savaite dabar grybu nevalgysim, nes savaitgali juos valgem.
Zinok cia prie musu irgi tik buku miskai. Mes apie 50 km vaziavom. Mano vienas mokinius ten gyvena ir patare, kad miskai geri. Bet ir tai, per 8 metus pirma karta grybavom. Mano vyras bijo, kad nesamoniu prisirinksim. Jo sesuo irgi reaguoja taip: "Tikiuosi, rytoj jus dar gyvi busit". Ai, zodziu. Bet man patinka, vaikui irgi baisiai patiko, grybai jam skanu, taigi turbut kitais metais dviese grybauti vaziuosim (jei diedas isleis, nes bijo smile.gif)

Su tuo pyragu man biski nesigavo. Kepiau valanda, paskui atsaldziau ir pasirode, kad apatinis sluoksnis - kose. "Dakepinejau". Gavosi visai gerai, bet kita karta reiks Umluft ijungti (nepagalvojau ji karta).
As radau Quark Creme, ja ir emiau tortui, bet buvo per skysta. O paskui radau cremige Quark. Tai ta kaip tik. Siaip tai eiline varske.
Lietuviskuose receptuose daznai raso "desertine varske". As nezinau, ar ji tik siaip kremine (istrinta, be gabaliuku), ar saldi jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasaZFR: 12 spalio 2015 - 13:40