Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos pleputės

QUOTE(moocho @ 2015 10 14, 19:19)
Tybuka, o registravai siuntini? kodel manai kad dingo? g.gif


Tai va, kad neregistravau, nes man dar niekad nera dinge, daug siuntus taip. Na jau savaite praejo nuo issiuntimo, negi tiek ilgai eina? ne Kaledos gi dar..

RutaT, cia tavo asmenines baimes tokios ar cia visi taip masto pas jus? ax.gif maniskio kaime net nesimato tu pabegeliu, bevedziojant suni sutikom viena, tai pasisveikino ir tiek ziniu..

Beje, norim pirkt suni, tik maniskis dar biski spyriojasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 14, 19:28)
RutaT, cia tavo asmenines baimes tokios ar cia visi taip masto pas jus?  ax.gif maniskio kaime net nesimato tu pabegeliu, bevedziojant suni sutikom viena, tai pasisveikino ir tiek ziniu..
g.gif Kitų baimės didesnės, aš diedui pasakiau, kad niekur mes nesikraustysim, nebent antras patalpas nusisamdysim jei pamatysim, kad čia dirbt neįmanoma, o taip stebėsim ir dokumetuosim. Esmė tame, kad, tas pastatas nėra labai didelis, vienas liftas per vidurį ir laiptai, tai nebus kaip griežtai atriboti erdves. Ir pirma statybos darbai girdėsis, o paskui gi tie pabėgėliai be darbo trinsis. Tai kaži ar bus tyla ir ramybė... unsure.gif
Atsakyti
Labai daili striukyte 4u.gif
As noreciau versto kailio (lietuviskai butu dublionke), tokius ir cia nesioja. Kazkas tokio.
Atsakyti
oo..zirne, supratau, - grazu, ir as dabar noriu biggrin.gif
Atsakyti
Kaina irgi grazi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 14, 19:28)
Beje, norim pirkt suni, tik maniskis dar biski spyriojasi biggrin.gif

4u.gif smile.gif
Atsakyti
viska gerai cia Tybuka parase lotuliukas.gif jis dar nesuprato, kad jis irgi nori lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jis irgi nori, bet prasideda visokie apmastymai, o kas bus jeigu bus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 14 spalio 2015 - 21:05
QUOTE(Tybuka @ 2015 10 14, 20:55)
Kaina irgi grazi  biggrin.gif

Uztai vis dar tebenoriu biggrin.gif Dabar dar Moocho i kompanija. Gal dviese smagiau noreti bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2015 10 14, 19:44)
Labai daili striukyte 4u.gif
As noreciau versto kailio (lietuviskai butu dublionke), tokius ir cia nesioja. Kazkas tokio.

Labai fainas ir as tokio noriu, tik bijau, kad susalsiu. Kokia pati silciausia striuke butu? gagos puku ar vatine, ar kokia kita gal zinot?
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2015 10 14, 20:44)
Labai daili striukyte 4u.gif
As noreciau versto kailio (lietuviskai butu dublionke), tokius ir cia nesioja. Kazkas tokio.

Vjeeergau, kaip grazu! Ir man reikia smile.gif
As turiu grazius karakulio kailinukus. Nesioju cia. Labai graziai su siaurais dzinsais ir ilgais batais ziurisi, bet trumpi... Vos shiknyte uzdengia. O ziema man su tokiais per salta... Gal reiks vyrui sita grozi parodyti smile.gif ir pasiraivyti, kaip kazkuri cia sake smile.gif

Ka tik parodziau. Labai jau grazu maniskiui pasirode, tai net ilgai ir nesvarste. Juhuuuu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasaZFR: 14 spalio 2015 - 21:52
QUOTE(RasaZFR @ 2015 10 14, 21:48)
Ka tik parodziau. Labai jau grazu maniskiui pasirode, tai net ilgai ir nesvarste. Juhuuuu!


Oho thumbup.gif nu gerai tu cia thumbup.gif
Atsakyti