Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 66 tema

QUOTE(Kisulita @ 2016 11 19, 15:48)
Aš pasirinkau beligatūrius ne dėl grožio, o dėl patogumo žiūrint į ateitį... Kadangi planuoju nėštumą, tai pasitarusi su gydytoja išsirinkau beligatūrius dėl to, kad keičiant lanką ar juos paveržiant užtruksiu daug trumpiau kėdėje, nei su paprastais metaliniais smile.gif Ir turint didelį pilvą, man nesinorės gulėti ilgai kėdėje. Ir paveržimams/lanko keitimams turėsiu atsiprašinėti iš darbo, taip pat norėsis kuo trumpiau užtrukti smile.gif Ir dar beligatūrių privalumas tas, kad kai nėra tų gumyčių ar vielučių, tai bus lengviau išsivalyti dantis, kas man irgi svarbu, nes dantis greit genda verysad.gif Na ir ortodontė sakė, kad beligatūriuose mažiau maisto užstringa, tai bus matyti smile.gif

Dėl breketų veikimo principo, tai jų visų veikimo principas tas pats - laikyti lanką smile.gif Juk patys breketai nieko nedaro, visa esmė yra lankas smile.gif

Neapsigaukit, išgirskit ir kitą nuomonę ;) Viskas ten lengvai išsivalo, o vizitai su vielutėm tikrai neužtrunka, pirmadienį specialiai nuimsiu laiką, nes man atrodo aš užtrunku iki 10 min. nuėmima-uždėjimas. Aš nenorėjau išleist daug pinigų tik tam, kad kiti matytų, kad jau mano breketai tai beligatūrinai, nors pati po pirmos konsultacijos igi buvau tokius pasirinkus, bet persigalvojau, o skirtumą pinigų(600€) tikrai dar turėsiu kur į dantukus investuoti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 19 lapkričio 2016 - 17:22
Svarbiausia, aisku, kad savo darba padarytu, nesvarbu, kokie. Su paprastais lankus kiekviena kart keicia, taip? Man keite tik po karta karta, tiek apaciai, tiek virsuj. Tai labai pradziugino, nes vienas lankas 200e.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 19 lapkričio 2016 - 17:26
QUOTE(baggio @ 2016 11 19, 18:20)
Neapsigaukit, išgirskit ir kitą nuomonę ;) Viskas ten lengvai išsivalo, o vizitai su vielutėm tikrai neužtrunka, pirmadienį specialiai nuimsiu laiką, nes man atrodo aš užtrunku iki 10 min. nuėmima-uždėjimas. Aš nenorėjau išleist daug pinigų tik tam, kad kiti matytų, kad jau mano breketai tai beligatūrinai, nors pati po pirmos konsultacijos igi buvau tokius pasirinkus, bet persigalvojau, o skirtumą pinigų(600€) tikrai dar turėsiu kur į dantukus investuoti. 4u.gif


Na aš dar gruodžio pradžioje eisiu į Pilenę pasikonsultuoti, ta klinika man ir arčiau darbo būtų, tai būtų patogiau, bet žiūrėsiu ar patiks ten man... Nes Evelina man tikrai patiko, o ir kaip sakėte, ilgai teks gydytis, tai norisi gydytojo, kuris pasitikėjimą keltų smile.gif
Aš irgi iš pradžių glvojau apie paprasčiausius metalinius, bet aš visgi išsirinkau beligatūrius rolleyes.gif Davė man savo kontaktus gydytoja, tai reikės dar pabendrauti dėl to, kiek laiko užtruktų vizitai, jeigu būtų paprasti metaliniai hmm.gif Nes jei sakote, kad tik 10 min., tai visai neilgai čia smile.gif

O Jums dėjo tuos metalinius žiedus ant galinių dantų? Nes skaičiau, kad su paprastais metaliniais uždeda juos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 19 lapkričio 2016 - 21:09
QUOTE(tute28 @ 2016 11 19, 18:25)
Svarbiausia, aisku, kad savo darba padarytu, nesvarbu, kokie. Su paprastais lankus kiekviena kart keicia, taip? Man keite tik po karta karta, tiek apaciai, tiek virsuj. Tai labai pradziugino, nes vienas lankas 200e.


O kokios firmos Jums beligatūrius buvo uždėję? smile.gif Jums reikėjo sąkandį koreguoti, ar tik dantis išlyginti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2016 11 19, 19:54)
O kokios firmos Jums beligatūrius buvo uždėję? smile.gif Jums reikėjo sąkandį koreguoti, ar tik dantis išlyginti? smile.gif

Damon. ir sakandi ir dantis lygint, bet jie nebuvo labai kreivi. Apacioj pirmukai vos vos vienas ant kito uzlipes, virsuj buvo 4 priekiniai i prieki iseje ir nedideli tarpai tarp dantu. Kai uzdejo, sake reiks 2 kartus lanka keisti, bet neprireike, uzteko viena ir planavo 2m, ar virs, o uzteko 1.8m. Gal gerai pasidave stumdymui, tai neprireike. Tik man nebuvo imanoma padaryti idealiai, nes reikia operacijos, kad butu 100proc idealu.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2016 11 19, 23:27)
Damon. ir sakandi ir dantis lygint, bet jie nebuvo labai kreivi. Apacioj pirmukai vos vos vienas ant kito uzlipes, virsuj buvo 4 priekiniai i prieki iseje ir nedideli tarpai tarp dantu. Kai uzdejo, sake reiks 2 kartus lanka keisti, bet neprireike, uzteko viena ir planavo 2m, ar virs, o uzteko 1.8m. Gal gerai pasidave stumdymui, tai neprireike. Tik man nebuvo imanoma padaryti idealiai, nes reikia operacijos, kad butu 100proc idealu.


Hmm, tai gal ir man neprireiks 2 m. smile.gif Dantys taip pat nėra labai kreivi, bet kai sukandu tuos nelabai kreivus dantis, tai vaizdelis baisus, nes sąkandis tai ne kažką unsure.gif
Na, bet aišku kiekvienam gydymas labai individualus dalykas...

O kiek maždaug laiko užtrukdavo vienas vizitas, kai reikdavo pavežti ir kai lanką keitė? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 19 lapkričio 2016 - 22:40
QUOTE(Kisulita @ 2016 11 19, 20:39)
Hmm, tai gal ir man neprireiks 2 m. smile.gif Dantys taip pat nėra labai kreivi, bet kai sukandu tuos nelabai kreivus dantis, tai vaizdelis baisus, nes sąkandis tai ne kažką unsure.gif
Na, bet aišku kiekvienam gydymas labai individualus dalykas...

O kiek maždaug laiko užtrukdavo vienas vizitas, kai reikdavo pavežti ir kai lanką keitė? smile.gif

Gal kokiu 10min, neilgiau, tikrai greitai. Pati lanka pakeisdavo ir dar vistiek apziuri, kaip juda. Del laiko neuzsiprogramuokit, tikrai niekas tiksliai negali pasakyt, kiek truks, nebent po kokio pusmecio jau gali daug maz numatyt pabaiga. Kai kam ir tai nezino... O laikas tikrai greit prabega, maniau bus baisiau ir labai ilgu. Sunkesnis pirmas gal menuo, po to pripranti ir susigyveni. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 19 lapkričio 2016 - 23:43
QUOTE(tute28 @ 2016 11 20, 00:43)
Gal kokiu 10min, neilgiau, tikrai greitai. Pati lanka pakeisdavo ir dar vistiek apziuri, kaip juda. Del laiko neuzsiprogramuokit, tikrai niekas tiksliai negali pasakyt, kiek truks, nebent po kokio pusmecio jau gali daug maz numatyt pabaiga. Kai kam ir tai nezino...  O laikas tikrai greit prabega, maniau bus baisiau ir labai ilgu. Sunkesnis pirmas gal menuo, po to pripranti ir susigyveni.  mirksiukas.gif


Na kai aš daugiau nei 10 metų kankinausi su naktinėm plokštelėm ir treineriais, tai manau, kad laikas su breketais tikrai greit prabėgs, o ir rezultatai bus matyti, priešingai nei su plokštelėm biggrin.gif
Dabar tik labai labai laukiu kol man juos uždės, o tik sausį man numatytas dėjimas verysad.gif Tikėjausi, kad jau pavyks iki kalėdų pasipuošti breketais biggrin.gif Nežinau kaip išlaukti, po dantų šalinimo negaliu patogiai sukąsti, kramtymas iš vis nuolatinis mąstymas ir kontrolė unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jungiuosi i breketų būrį. Sudėti šešta diena, nu bet omg nesitikejau, kad taip neis valgyti. Jaučiasi veržimas, bet tai menkniekis palyginus kai reikia valgyti, as labai tikiuos, kad tas skausmas kramtant praeis, ar ne? unsure.gif einu parduotuvej matau maista, verkt noris kaip noriu visko, o negaliu 😁
Atsakyti
QUOTE(jurgiuksx @ 2016 11 20, 20:11)
Sveikos 4u.gif jungiuosi i breketų būrį. Sudėti šešta diena, nu bet omg nesitikejau, kad taip neis valgyti. Jaučiasi veržimas, bet tai menkniekis palyginus kai reikia valgyti, as labai tikiuos, kad tas skausmas kramtant praeis, ar ne?   unsure.gif   einu parduotuvej matau maista, verkt noris kaip noriu visko, o negaliu 😁

Praeis, bet negaliu paguosti, nes keis lanka, ar ka suvers, vel savaite sunku kramtyt 4u.gif 4u.gif 4u.gif Baisiausia, kai uzdejo apacia ir ant virsutiniu kruminiu is apacios priklijavo plombas, pakelt sakandziui. Bet isgyvenama, as ir morka grauziau, ir riesutus, ir kepta duona biggrin.gif Negerai aisku, galima ka nulauzti, bet pasiseke, atsargiai ir nieko nenulauziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 20 lapkričio 2016 - 22:34
QUOTE(tute28 @ 2016 11 20, 23:33)
Praeis, bet negaliu paguosti, nes keis lanka, ar ka suvers, vel savaite sunku kramtyt  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Baisiausia, kai uzdejo apacia ir ant virsutiniu kruminiu is apacios priklijavo plombas, pakelt sakandziui. Bet isgyvenama, as ir morka grauziau, ir riesutus, ir kepta duona biggrin.gif Negerai aisku, galima ka nulauzti, bet pasiseke, atsargiai ir nieko nenulauziau.

Oj ačiū.😁 nors tiek, kad ne visa nešiojimo laika taip, o tai jau panika mane ima smile.gif man irgi klijavo plombas, nepatogu, bet geriau nei kad neina sukąsti galiniu dantu. Morka? Riesutus? Kosmiškai skamba, nes siandien net blynu pusryciams nesugebėjau sukramtyt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiuksx: 20 lapkričio 2016 - 23:03
QUOTE(jurgiuksx @ 2016 11 20, 22:11)
Sveikos 4u.gif jungiuosi i breketų būrį. Sudėti šešta diena, nu bet omg nesitikejau, kad taip neis valgyti. Jaučiasi veržimas, bet tai menkniekis palyginus kai reikia valgyti, as labai tikiuos, kad tas skausmas kramtant praeis, ar ne?  unsure.gif  einu parduotuvej matau maista, verkt noris kaip noriu visko, o negaliu 😁

na jau turi praeit skausmas, belieka tik apsiprast 4u.gif man labai ledu valgymas padejo,paskui tinka koses, kokteiliai, kugelis, sriubos, jogurtai....

QUOTE(tute28 @ 2016 11 20, 22:33)
Baisiausia, kai uzdejo apacia ir ant virsutiniu kruminiu is apacios priklijavo plombas, pakelt sakandziui.

va cia tai man buvo gyvenimo kosmaras, reikejo mokytis ne tik valgyti, bet ir kalbet ir taip kokius 7men. reikejo kentet, pradejau vengt zmoniu, kompleksuot ir t.t. kiek buvo laimes kai nueme bigsmile.gif
Atsakyti