Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos...(56 tema)

Aš čia su tokiu klausimu, gal žinote kas gerą logopedą Vilniuje, kuris mokina kakbėti po gerklės vežio operacijos?
Atsakyti
Sakykit,o kai jums ar jusu artimiesiems skyre chemija prednizolonas ar deksametazonas buvo skiriamas visa laika ar tik po kelias dienas? Vyrui skyre prednizolona 10 dienu. per ta laika gavo tris chemijas,jautesi gerai,gulejo stacionare. dabar jau 2dienos be prednizolono ir savijauta zenkliai prasteja. Rytoj turi i dienos stac vaziuoti lasintis,kazkaip neramu kaip jis ten nuvaz. Idomu kaip cia su tuo prednizolonu buna.
Atsakyti
Dvyne, labai palaikau mintimis jus, linkiu geriausio, siunčiu stiprybę ištvert šį sunkų laiką. Sunku kažką pasakyt, gal užsibrėžt tikslus ir statistikas leist pro akis. Noriu daug pasakyt, sustiprint palaikymu...

Skorpe, laukimas neramina, stiprybės jums ir palankių rezultatų.

Ause makaliause, reabilitacijoj vyras turėjo užsiėmimus po trachiostomos, kontaktų neturiu, matyt specializuotis tame turi.

Zemec, reakcija į chemiją gal labiau, prednizolonas ir deksametazonas geriamas periodais šalia ar tarp chemijų sumažint reakcijai. Gali būti silpnumas bendras, raumenų, polineuropatijos atsiranda. Kokią chemiją lašino?

Kastuveli, sklandžių tyrimų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angele: 06 gruodžio 2015 - 21:39
Angele, kur buvo Jūsų vyras? kaip po užsiėmimų sekėsi kalbėt?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2015 12 06, 22:56)
Angele, kur buvo Jūsų vyras? kaip po užsiėmimų sekėsi kalbėt?

Santariškėse stacionare reabilitacina, po trachiostomos kalba buvo šnabždesys net užgijus žaizdai. Tai būdavo užsiėmimai, ir pats pratimus darydavo. Jam nelengva buvo dėl labai sumažėjusio plaučių tūrio. Jūsų atveju gal gydytojai ką rekomenduotų. Reiktų pažiūrėt gal turi lapus su pratimais, bet parodyt specas geriau.
Atsakyti
Lasino rituximaba,cyclophosphamida,gemcitabina. Tur but nuo ju visi negerumai. na matysim,kaip rytoj seksis. Angele,o kaip tavo vyras laikosi? Dvyne,tikejimo ir vilties. Kam tyrimai,tikekimes geru rezultatu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2015 12 06, 23:52)
Santariškėse stacionare reabilitacina, po trachiostomos kalba buvo šnabždesys net užgijus žaizdai. Tai būdavo užsiėmimai, ir pats pratimus darydavo. Jam nelengva buvo dėl labai sumažėjusio plaučių tūrio. Jūsų atveju gal gydytojai ką rekomenduotų. Reiktų pažiūrėt gal turi lapus su pratimais, bet parodyt specas geriau.


Aišku reikės reiškia, į Santariškės kreiptis. Vat mums kolkas nesigauna net šnabždesys, na kol kas jis ligoninėje guli. Bet žiauriai nervuojasi, kad kalbėt negali, ašaros pastoviai. Tai ieškau kažkokios pagalbos.
Atsakyti
duokit lapa ir tusinuka, ar laptopa...tegul raso...gal psichologiskai lengviau bus....


QUOTE(ause makaliause @ 2015 12 07, 10:31)
Aišku reikės reiškia, į Santariškės kreiptis. Vat mums kolkas nesigauna net šnabždesys, na kol kas jis ligoninėje guli. Bet žiauriai nervuojasi, kad kalbėt negali, ašaros pastoviai. Tai ieškau kažkokios pagalbos.

Atsakyti
Jis turi ir tušinuką ir lapą, na turi tas visas priemones, bet jam labai psichologiškai sunku, kad negali kalbėti ir toks nusistatymas, kad daugiau niekada ir nekalbės
Atsakyti
Gavau atsakymus.Nera to brudo.Diagnoze sekrecinis endometriumas ir funkciniai polipai , mioma.
Gal ,kuri smulkiau man paaiskins.
Dabar vaziuosiu pas ginekologe,minejo ,kad gydymas bus.Koks -nezinau .
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2015 12 07, 20:52)
Gavau atsakymus.Nera to brudo.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2015 12 07, 21:52)
Gavau atsakymus.Nera to brudo.Diagnoze sekrecinis endometriumas  ir funkciniai polipai , mioma.
Gal ,kuri smulkiau man paaiskins.
Dabar vaziuosiu pas ginekologe,minejo ,kad gydymas bus.Koks  -nezinau .


thumbup.gif o tiek čia mumis prigąsdinai, o endometriumas, kartais ne endometriozė, aš čia bički paskaičiau, tai kažkaip sutapatina tuos pavadinimus, šiaip ar taip bus harmoninis mano nuomone gydymas, būtinai parašyk ką gydytoją patars 4u.gif
Atsakyti