Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos...(56 tema)

QUOTE(Deganti @ 2015 12 13, 08:33)
Taigi Kastuvėlį įkvepiam, iškvepiam ir pirmyn, pamatysi, nieko ten neras  4u.gif

drinks_cheers.gif
Visoms-iems sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Kastuveli,linkim tik geru rezultatu 4u.gif . Angele, issiaiskinau,kad vyrui temperatura nuo to neupen vaisto. Skamb gyd i Vilniu klausti. tai antibiotiku sake negert nors ir virs 38 temp buvo. Bet jau dabar suleidus nebekyla temp tik siaip visokie negerumai buna. Bet jau tuoj baigsim leist tai gal nors kiek pageres,nes po savaites vel chemija leis. O jei temp infekcines kilmes tai irgi israsyti antibiotikai gerti. Tai kaip supratau vyras jusu ta pirmokeli is mokyklos parveda. Tai jau vis tiek zingsnis po zingsnio i prieki keliaujat ir jis truputi prasiblasko. Tik gal tu jegu dar nera tiek kiek noretusi. Bet vis tiek i prieki. Stiprybes jums ir visiems ligoniukams 4u.gif
Atsakyti
Aš jau po patikrų. Ultragarse nieko nematė, markeris vos vos pakilęs (nuo 8 iki 9), prieš chemoterapiją buvo 10, tai nežinau ir ką galvot... Kol kas po 3 mėnesių vėl reiks ateiti tikrintis. Tai nežinau, džiaugtis gal reik, bet aš tiek įsibaiminus, kad mane markeris vienu balu pakilęs šiurpina :>
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2015 12 14, 17:10)
Aš jau po patikrų. Ultragarse nieko nematė, markeris vos vos pakilęs (nuo 8 iki 9), prieš chemoterapiją buvo 10, tai nežinau ir ką galvot... Kol kas po 3 mėnesių vėl reiks ateiti tikrintis. Tai nežinau, džiaugtis gal reik, bet aš tiek įsibaiminus, kad mane markeris vienu balu pakilęs šiurpina :>


Man va idomu, ar tas markeris neturi ribų, kokį čia darė? Gi yra normos, ar ne?

Kaip tik po patikrų reikia atsikvėpti ir sau ramiai gyventi.
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2015 12 14, 16:22)
Man va idomu, ar tas markeris neturi ribų, kokį čia darė? Gi yra normos, ar ne?

Kaip tik po patikrų reikia atsikvėpti ir sau ramiai gyventi.


Kilt jis ir iki 10000 gali, bet norma yra iki 35. Ale čia subjektyvu vis tiek labai, yra moterų, kuriems recidyvai ir su mažesnėm, nei norma, vertėm pasitaiko. Man neramu, nes skauda pilvo apačią. Jei gerai jausčiaus - nepanikuočiau.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2015 12 14, 17:10)
Aš jau po patikrų. Ultragarse nieko nematė, markeris vos vos pakilęs (nuo 8 iki 9), prieš chemoterapiją buvo 10, tai nežinau ir ką galvot... Kol kas po 3 mėnesių vėl reiks ateiti tikrintis. Tai nežinau, džiaugtis gal reik, bet aš tiek įsibaiminus, kad mane markeris vienu balu pakilęs šiurpina :>

Nu baik... Markeris ar 8, ar 9, ar 10 - nieko tai nereiškia, viskas tvarkoj, tai nereiškia padidėjimo. Mano niekada nebuvo vienodas, irgi po 1-2 skaičiukus šokinėja į vieną ar kitą pusę. Beje, markeris mano atveju visai neinformatyvus. Net kai buvo ligos pikas, ir kai recidyvas - markeris visada geras. Taip kad vien juo nepasikliauk. Daktarės kažkada klausiau, kodėl markeris nerodė niekada ligos, tai atsakė, kad "todėl, kad niekada nebuvo tolimųjų mts".

Vat dėl baimių, tai tave suprantu. Aš irgi vis murkteliu į baimės liūną (dažnai sakyčiau), ir nieko negaliu padaryti - pagauna baimės ir nerimo srovė ir neša neša... Tada einu pas daktarus, kokį echo pasidarau privačiai... nežinau kaip daugiau sekt ligą...

Apkabinu, kastuvėli... Nusiramink šiai dienai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 14 gruodžio 2015 - 17:38
QUOTE(kastuvas @ 2015 12 14, 18:18)
Kilt jis ir iki 10000 gali, bet norma yra iki 35. Ale čia subjektyvu vis tiek labai, yra moterų, kuriems recidyvai ir su mažesnėm, nei norma, vertėm pasitaiko. Man neramu, nes skauda pilvo apačią. Jei gerai jausčiaus - nepanikuočiau.


Na va gi sakau yra norma, o taviškis ribos viršutinės net nesiekia, net ne prie vidurio ax.gif Kartais tiesiog iš baimės mums skauda ten kur mums atrodo, kad turėtų skaudėt, jei atsipalaiduotum ir sau sakytum, kad va echo padaryta, markeris ok, gal ir tas skausmas išnyktų, man tai labai pažįstama, kartą ir vos gydytojos iš proto neišvedžiau, nes man gi skauda, o visi tyrimai ok, tai ir liepė apsiramint 4u.gif viskas patikrinta ir tas skausmas gali būt grynai neuralginis, nu ir praėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Skorpe, kastuveli džiaugiuosi už jus 4u.gif

Arune, deganti dėkui už palaikymą, sveikatos jums mergaitės!
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2015 12 14, 18:18)
Kilt jis ir iki 10000 gali, bet norma yra iki 35. Ale čia subjektyvu vis tiek labai, yra moterų, kuriems recidyvai ir su mažesnėm, nei norma, vertėm pasitaiko. Man neramu, nes skauda pilvo apačią. Jei gerai jausčiaus - nepanikuočiau.

Esate operuota, gal susidare saaugos, tai ir skauda. Del saaugu buna dideli skausmai net.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2015 12 14, 17:10)
Aš jau po patikrų. Ultragarse nieko nematė, markeris vos vos pakilęs (nuo 8 iki 9), prieš chemoterapiją buvo 10, tai nežinau ir ką galvot... Kol kas po 3 mėnesių vėl reiks ateiti tikrintis. Tai nežinau, džiaugtis gal reik, bet aš tiek įsibaiminus, kad mane markeris vienu balu pakilęs šiurpina :>


Sveikos. Esu tyli jusų skaitytoja, turinti bėdelių, bet dar iki galo nepatvirtintų unsure.gif . Na ir išsigandau perskaičiusi. Jūsų markeris jau sergant buvo tik 10, o aš tyriausi prieš 1.5 metų, markeris buvo 11.5, nes skaudėjo dešinėje, žemai. Dabar jau metai labai suprastėjus sveikata, aš jau pati įtariu piktąjį verysad.gif , pasidariau neseniai markerį - 20.5 blink.gif (čia apie CA 125 kaip suprantu kalba eina). Gydytojai nieko nemato, pakilusiam markeriui reikšmės neteikia. O mane kankina naktinis prakaitavimas, silpnumas, nedidele temperatūra ir virškinimo sutrikimai, kurie nepasiduoda jokiam gydymui.Ar Jums buvo panašūs simptomai? Kokiu tyrimu Jums rado piktąjį?

Sveikatos Jums 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kadar @ 2015 12 15, 11:21)
Sveikos. Esu tyli jusų skaitytoja, turinti bėdelių, bet dar iki galo nepatvirtintų unsure.gif . Na ir išsigandau perskaičiusi. Jūsų markeris jau sergant buvo tik 10, o aš tyriausi prieš 1.5 metų, markeris buvo 11.5, nes skaudėjo dešinėje, žemai. Dabar jau metai labai suprastėjus sveikata, aš jau pati įtariu piktąjį  verysad.gif , pasidariau neseniai markerį - 20.5  blink.gif (čia apie CA 125 kaip suprantu kalba eina). Gydytojai nieko nemato, pakilusiam markeriui reikšmės neteikia. O mane kankina naktinis prakaitavimas, silpnumas, nedidele temperatūra ir virškinimo sutrikimai, kurie nepasiduoda jokiam gydymui.Ar Jums buvo panašūs simptomai? Kokiu tyrimu Jums rado piktąjį?

Sveikatos Jums  4u.gif .


Jei taip greit atsakant - nezinau koks mano markeris sergant buvo, nes daktarai apsizioplino ir nepadare. Buvo 10 po operacijos, kai pasalino visa matoma vezi.

Markeris priklauso nuo ciklo fazes, jei jums dar neprasidejusi menopauze. Todel gali buti svyravimai ivairus. Taip pat del uzdegimines bukles dideja markeris. O jum dare vaginalini ultragarsa? Man rado jo metu, patvirtino jau operacijos metu.

Be to, naktinis prakaitavimas, temperatura, silpnumas yra kraujo vezio, ne kiausidziu, pozymiai.
Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2015 12 15, 12:47)
Jei taip greit atsakant - nezinau koks mano markeris sergant buvo, nes daktarai apsizioplino ir nepadare. Buvo 10 po operacijos, kai pasalino visa matoma vezi.

Markeris priklauso nuo ciklo fazes, jei jums dar neprasidejusi menopauze. Todel gali buti svyravimai ivairus. Taip pat del uzdegimines bukles dideja markeris. O jum dare vaginalini ultragarsa? Man rado jo metu, patvirtino jau operacijos metu.

Be to, naktinis prakaitavimas, temperatura, silpnumas yra kraujo vezio, ne kiausidziu, pozymiai.


Darė vaginalinį ultragarsą, gimdoj mioma yra.Kol kas nieko su ja nedaro. Dėl kraujo vėžio nesityriau, bet bendras kraujas geras, tik jau su polinkiu į mažakraujystę, feritinas kritęs iki 5. Ieškosiu toliau...
Naktinis prakaitavimas, temperatura, silpnumas gali būti prie bet kokio vėžio, gal priklauso nuo stadijos 4u.gif .
Atsakyti