Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

QUOTE(gertruda6 @ 2016 06 30, 13:14)
Paskambini, uzsirasai astrotarologinei konsultacijai. reik pasakyt savo ir svarbiu zmoniu gimimo datas su laikais. Tada kai ateini astrologiniai zemelapiai plius burimas taro kortom. valanda laiko ir 20 ar 25 eu

Kaip idomu, manau reiktu pas ja nueiti dar.


Buvau as Perkunkiemyje, na net nezinau. Nuejau 12val, isejau 16val, nes pasakiau,kad man vaika dar reik is darzelio pasiimt. As apie jos gyvenima dabar papasakociau, taip lyg ji pati buciau gyvenusi. Burimo gal tik 15min, o visa kita pasakojimai. Ji man burimo reiksme pasakojo savo gyvenimiskais pavyzdziais. Nu man ji nepasiteisina jau antra karta. Mano mama pas ja buvo, sake jai nieko nepasakojo, tik bure. O dar kamnors teko klausyti jos gyvenimo istoriju?
Atsakyti
Taip, ji visada tokia. Kažkurioje temoje apie ją daug kalbėta, bet jau turbūt niekas neina. Gal 1 proc. teisingos informacijos. Bet gal kažkam tikrai pasiseka ir išburia normaliai... maniau, žinot pas ką einat... unsure.gif verysad.gif
Kiek nulupo?
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2016 07 04, 05:32)
Kaip idomu, manau reiktu pas ja nueiti dar.
Buvau as Perkunkiemyje, na net nezinau. Nuejau 12val, isejau 16val, nes pasakiau,kad man vaika dar reik is darzelio pasiimt. As apie jos gyvenima dabar papasakociau, taip lyg ji pati buciau gyvenusi. Burimo gal tik 15min, o visa kita pasakojimai. Ji man burimo reiksme pasakojo savo gyvenimiskais pavyzdziais. Nu man ji nepasiteisina jau antra karta. Mano mama pas ja buvo, sake jai nieko nepasakojo, tik bure. O dar kamnors teko klausyti jos gyvenimo istoriju?


Del Lanos - nu man patiko ji del dvieju dalyku - pirmiausia del to, kad jos burimas labiausiai sutapo su mano norais ir svajonem (cia tikriausiai visom patiktu). Is kitos puses ji tokia rami ir labai labai neutrali. Ten kiek esu buvus pas kitas - tai visada savo nuomone - vienokia ar kitokia. Ten del kokiu santykiu - tai ikisa savo trigrasi - kam tau toks reikalingas, jauna, grazi ir t.t. (nu bet koks tau skirtumas kodel, jei reikalingas, tai reikalingas). Del dar ko nors, vel savas komentaras. O cia tai taip ner - tiesiog ramiai supasakoja kas butu is dabartines situacijos, kas jei pakeistum kazka gyvenime.

QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 04, 10:05)
Taip, ji visada tokia. Kažkurioje temoje apie ją daug kalbėta, bet jau turbūt niekas neina. Gal 1 proc. teisingos informacijos. Bet gal kažkam tikrai pasiseka ir išburia normaliai... maniau, žinot pas ką einat...  unsure.gif  verysad.gif
Kiek nulupo?


Kazkurioj zinutej rasei - kad istiko gyvenime kazkas tokio, ko nei viena bureja nemate. Tai dar vis nesipildo niekas, o gyvenimas eina sava vaga?
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 04, 11:05)
Taip, ji visada tokia. Kažkurioje temoje apie ją daug kalbėta, bet jau turbūt niekas neina. Gal 1 proc. teisingos informacijos. Bet gal kažkam tikrai pasiseka ir išburia normaliai... maniau, žinot pas ką einat...  unsure.gif  verysad.gif
Kiek nulupo?


As pas ja buvau kokie 5-6metai atgal, ji man ir tada pripasakojo daug. Bet po manes ejo mano mama, tai sake jai gerai bure, ir issipilde ten kazkas pas ja.

Bet sis nuejimas jau perlenke lazda. Tikrai daugiau pas ja nebeeisiu.
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2016 07 04, 14:37)

Kazkurioj zinutej rasei - kad istiko gyvenime kazkas tokio, ko nei viena bureja nemate. Tai dar vis nesipildo niekas, o gyvenimas eina sava vaga?


Na nežinau, jeigu niekas nematė, kad staiga išsikelsiu kitur gyventi?... Kaip gali niekas to nepamatyti? Prieš mėnesį nei planavau, nei ką.... dažnai nesikraustau, man čia nėra eilinis įvykis... pasakyčiau ir daugiau detalių, bet ten jau asmeniniai santykiai rolleyes.gif tiesiog to, ką man jie visi būrė, negalės būti iš principo blink.gif nebent nebent nebent dar kažkas labai labai labai pasikeis............. g.gif žiūrėsim unsure.gif


Joolita, tai kiek mokėjot Virginijai?
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 04, 20:26)
Na nežinau, jeigu niekas nematė, kad staiga išsikelsiu kitur gyventi?... Kaip gali niekas to nepamatyti? Prieš mėnesį nei planavau, nei ką.... dažnai nesikraustau, man čia nėra eilinis įvykis... pasakyčiau ir daugiau detalių, bet ten jau asmeniniai santykiai  rolleyes.gif tiesiog to, ką man jie visi būrė, negalės būti iš principo  blink.gif nebent nebent nebent dar kažkas labai labai labai pasikeis.............  g.gif žiūrėsim  unsure.gif



na va sad.gif o tai kurie cia nieko nepamate taip?

as, beje, buvau pas Stanislava vel neseniai, tai nepamate kai ko, kas nutiko siom dienom, labai man gaila, nes jis man taiklus buvo anksciau.
Atsakyti
Nė vienas nematė. Dabar kai pagalvoju, visi tokią gražią ateitį piešė, kaip gyvensiu, kaip klostysis santykiai, su visokiom smulkmenom.... rolleyes.gif bet dabar aišku, kad to tiesiog nebus.... schmoll.gif unsure.gif blink.gif nebent įvyks stebuklas doh.gif

QUOTE(overloaded @ 2016 07 04, 23:35)
na va sad.gif o tai kurie cia nieko nepamate taip?

as, beje, buvau pas Stanislava vel neseniai, tai nepamate kai ko, kas nutiko siom dienom, labai man gaila, nes jis man taiklus buvo anksciau.


Nu va, kas čia visiems pasidarė......... blink.gif doh.gif verysad.gif Birželio mėnesį buvote? Birželis nerealiai bjaurus buvo daugeliui žmonių ir apskritai pasaulyje.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 04, 20:26)
Na nežinau, jeigu niekas nematė, kad staiga išsikelsiu kitur gyventi?... Kaip gali niekas to nepamatyti? Prieš mėnesį nei planavau, nei ką.... dažnai nesikraustau, man čia nėra eilinis įvykis... pasakyčiau ir daugiau detalių, bet ten jau asmeniniai santykiai  rolleyes.gif tiesiog to, ką man jie visi būrė, negalės būti iš principo  blink.gif nebent nebent nebent dar kažkas labai labai labai pasikeis.............  g.gif žiūrėsim  unsure.gif
Joolita, tai kiek mokėjot Virginijai?


O tu buvai pas Irena kazkada ziema ir dabar neseniai. Tai nuo ziemos iki to dabar neseno ejimo, kazkas issipildė?
Atsakyti
QUOTE(gertruda6 @ 2016 07 05, 00:28)
O tu buvai pas Irena kazkada ziema ir dabar neseniai. Tai nuo ziemos iki to dabar neseno ejimo, kazkas issipildė?


Aišku, kažkas išsipildė nuo žiemos... kai kuriuos dalykus ji pakartodavo žodis į žodį kiekvieną kartą man atėjus. Aišku, buvo tiesos. Aš čia nenoriu pasakyti, kad visi tie būrėjai visada nesąmones šnekėdavo. Tiesiog birželį visi ką šnekėjo - buvo pievos, dabar taip išeina... Nežinau, gal viskas dar nusistovės, praeis ta bjauri planetų įtaka ir viskas pradės pildytis, bet dabar tikrai neatrodo, kad yra vietos pildytis unsure.gif rolleyes.gif O taip gražiai viską nupiešė, kas ką sakys, kas kaip elgsis.... rolleyes.gif Juokinga, nes to tiesiog nebebus doh.gif Kita vertus, gal ir sveika žinoti, kad pats valdai savo gyvenimą, o ne prisitaikai prie būrimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 04, 20:26)
Na nežinau, jeigu niekas nematė, kad staiga išsikelsiu kitur gyventi?... Kaip gali niekas to nepamatyti? Prieš mėnesį nei planavau, nei ką.... dažnai nesikraustau, man čia nėra eilinis įvykis... pasakyčiau ir daugiau detalių, bet ten jau asmeniniai santykiai  rolleyes.gif tiesiog to, ką man jie visi būrė, negalės būti iš principo  blink.gif nebent nebent nebent dar kažkas labai labai labai pasikeis.............  g.gif žiūrėsim  unsure.gif



Atsiprašau, kad kišiuosi, man tiesiog įdomu. O toli išsikėlėte, į kitą šalį, ar vietoj kur miestą pakeitėte, ar tame pačiame mieste?
Kita vertus, jeigu prieš mėnesį nei planavot, nei ką, na, tai galėjo ir nematyt, jeigu čia buvo extra pokytis, kitose srityse irgi gali būt extra pokyčių.

QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 05, 01:27)
Kita vertus, gal ir sveika žinoti, kad pats valdai savo gyvenimą, o ne prisitaikai prie būrimo smile.gif


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2016 07 04, 21:26)
Na nežinau, jeigu niekas nematė, kad staiga išsikelsiu kitur gyventi?... Kaip gali niekas to nepamatyti? Prieš mėnesį nei planavau, nei ką.... dažnai nesikraustau, man čia nėra eilinis įvykis... pasakyčiau ir daugiau detalių, bet ten jau asmeniniai santykiai  rolleyes.gif tiesiog to, ką man jie visi būrė, negalės būti iš principo  blink.gif nebent nebent nebent dar kažkas labai labai labai pasikeis.............  g.gif žiūrėsim  unsure.gif
Joolita, tai kiek mokėjot Virginijai?


As jai mokejau 20e.
na jei ne tie jos savo gyvenimo pavyzdziu tapatinimas su manaisiais, tai tiesos pasake. Tiesiog apkrove mane informacija kurios man nereikia. na butu pasakius kaupsi pelna po biski, kaip mano pazystami, ten uz teslos lapa po 0.20cnt ima. Ir butu to gana, o cia su visom smulkmenom.

O Tatjana nesake, kad bus pirimena vzizni? arba, kaz zivios tak zits nibudes?, ar dar kazkaip sako, kad, vigras vlatireje?

man Tatjana buvo sakiusi, kad zins izmenitsa. Kak zivu tak zits nibudu. Ir tikrai, vaika atidaviau i darzeli, baigem statyti nama, isikelem i ji, nors tikrai nesitikejom, kad per puse metu ji pastatysme. Dar ir versla atidariau savo. manau cia tai ir reiske pirimena.


Vakar dar iki pilno komplekto nuejau pas tatjana.
Tai vel zada man kazkokia pirimena. paklausiau kokia, sako i geraja puse. Po truputi vel pradesiu dirbti. Na is tiesu jau krutu po biski, is to sastingio.
Atsakyti
Man Tatjana labiau sakė "budet paslanije", t.y kažkokia žinia.... tai aišku, kad žinių visada būna biggrin.gif

Aš tikrai norėčiau, kad pildytųsi, ką gero ji pasakė........ bet dabar tai niekaip netelpa į mano situaciją biggrin.gif Smagu, kad jums pildosi, tegu tik geri dalykai pildosi thumbup.gif

Amariliai, aš tam pačiam mieste. Tiesiog tai nėra tik daiktelių pernešimas į kitą vietą, tai yra durų užtrenkimas visomis prasmėmis, santykių nutraukimas iš serijos "daugiau jūs manęs nematysit ir neieškokit", išeiti man nebuvo jokio reikalo (tų žmonių akimis), panašiai kaip britams išeiti iš EU biggrin.gif jiems aišku šokas, nes jaukus lizdelis stovi tuščias, ką dabar su juo daryt, o aš išėjau kažkuria prasme į nežinią. Bet man asmeniškai viskas patinka, aš norėjau gyventi dar geriau ir dabar tikiuosi taip ir bus mirksiukas.gif Esmė ta, kad būrėjų dažnai klausdavau, ar nebus pasikeitimų gyv. vietos - jie žadėdavo nebent kažkokį tvarkingą variantą - kažkas ateis, padės, ir t.t., o paskutiniu metu jau sakydavo, kad liksiu ten kur esu, ir jau buvau su tuo susitaikius, nieko nebeplanavau.

Beje, Tatjana ištraukė apverstą širdžių tūzą ir klausė, tu ne savo namuose gyveni? kieno namuose gyveni? ir dar kelis kartus panašiai. Aišku, aš nepuoliau sakyti, kad aha, išeinu, nes pati nežinojau, betgi čia jos darbas pasakyti, kad išeisiu, net jei pati dar nežinau! biggrin.gif

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 05 liepos 2016 - 10:04