Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Labas,
ieškau būrėjos Liubos iš Grigiškių kontaktų. Gal kuri pagelbėtumėt?
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2016 09 10, 19:11)
Labas,
ieškau būrėjos Liubos iš Grigiškių kontaktų. Gal kuri pagelbėtumėt?

Sveiki, galite nebeiškoti verysad.gif jau 1,5 metų kai jos nėra tarp mūsų
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2016 09 13, 10:07)
Sveiki, galite nebeiškoti verysad.gif jau 1,5 metų kai jos nėra tarp mūsų


atrodo ir gyvenu nepertoliausia, o sito negirdejau... ramybes jai....
Atsakyti
Teko lankytis pas Margarita. Kadaise, pries keliolika metu ji priiminejo pasilaiciuose ar fabijoniskese (bijau suklysti). Dabar ji gyvena ir priima zmones Juodonyse (Sirvintu raj. , nuo Musninku - dar apie 7 km, nuo Vilniaus gaunasi 50 km).
Ima 20 eur. Nukalbejimu nenuima. Bet kai buriai - pataiko viska. Ka nesupratai, perklausi - paaiskina. Tikrai jai esu dekinga. Jeigu kam pravers, jos nr 864552139.
Atsakyti
Laba,
perskaičiau visą temą, bet neradau. Esu girdėjusi apie būrėjas Nemenčinės pl. ir Minsko pl. ar jos dar buria? Kokie atsliepimai?
Atsakyti
Labas,

visą google išieškojau, nežinau kur daugiau ieškoti, paskutinė viltis yra šis forumas. Perskaičiau visas senas temas nuo 2004 metų apie būrėjas, apie abrakadabras. Ten yra minimas vienas žmogus vardu Voitekas, gyvenantis prie žaliųjų ežerų. Jis užsiima prakeiksmo nuėmimu ir pan. dalykais. Labai prašau jūsų pagalbos surasti jo kontaktus, kaip galėčiau su juo susisiekti, nes jaučiu, kad jis vienintelis gali man padėti. Rašiau asmenines žinutes forumo dalyvėms, bet per tiek metų jos jau nebesilanko čia. Esu užklausiusi temoje apie užkalbėjimus, bet ten mirusi tema, niekas ten nesilanko.

Paskutiniu metu esu visai kitas žmogus nei buvau, pati savęs nepažįstu. Dingo šypsena veide, dingo gyvenimo džiaugsmas, nors ankščiau būdavau kompanijos siela. Praradau daug draugų, pažįstamų. Pradėjo nesisekti santykiuose, darbuose. Būrėjos čia bejėgės, žinau iš patirties, nes esu ankščiau lankiusi pas būrėjas (apie jas parašysiu žemiau.) Viskas atsitiko po skyrybų. Tuomet draugavau su laaabai negatyve asmenybę, kuri traukė manę į dugną kartu su savimi. Po skyrybų jo paskutiniai žodžiai buvo, kad linkiu tau gyventi ilgai ir nuobodžiai. Ir viskas. Po tų žodžių viskas ir prasidėjo.

Tik nerašinėkit, kad netikit tokiais dalykais, kad kiekvienas esam patys savo gyvenimo kalviai, kad čia tik kažkoks įsitikinimas ir pan.

Per paskutinius 8-10 metų, teko apsilankyti dėl įvairiausių klausimų pas Svetlaną iš Pašilaičių, pas Vaivą Budraitytę, pas Virginija iš Perkūnkiemio ir pas Stanislovą iš Ozo gatvės.

Svetlana patiko, kad nekalba 2 valandas. Ji greitai viską išdėsto ir viso gero. Pasako tiesios, bet kur truputi nugrybauja. PVZ. žmogaus charakterį apibūdina teisingai, o plaukų spalvą prašauną pro šalį. Na visos jos dalį informacijos prašauna. Minusas, kad seanso metu užsiima pašaliniais dalykais. Tai telefonu pakalba, tai ateina jos vaikas į kambarį pakalba ir pan. Aš manau, kad tokiam darbui reikia kuo daugiau susikaupimo ir susitelkimo.

Vaiva. Čia jau daugiau pilstymo iš tuščio į kiaurą, daug nereikalingos informacijos ir jaučiasi komercija. Po seanso nieko neatsimenu ką sakė.

Virginija. Pasako daug tiesos, bet reikia pačiam mokėti ją interpretuoti savaip, ne taip kaip Virginija su savo pavyzdžiais. Pvz. matė transportą, matė daug šalių ir sakė, kad daug keliausiu, o pasirodo įsidarbinau tiesiog transporto įmonėje logistikoje. Tokie ten ir mano keliavimai kompiuterio ekrane ant žemėlapio.

Stanislovas. Pas ji savo stilius, gal dėl to kad jis ir numerologas, nežinau. Pagal skaičius labai gerai apibūdina žmogaus charakterį, jo ypatumus. Jis gal būt man labiausiai patiko.


Labai prašau, padėkit surasti senelio iš žaliųjų ežerų kontaktus.


Atsakyti
QUOTE(Andzhelina @ 2016 09 15, 11:33)
Tik nerašinėkit, kad netikit tokiais dalykais, kad kiekvienas esam patys savo gyvenimo kalviai, kad čia tik kažkoks įsitikinimas ir pan.

Būtent tai ir parašysiu. cool.gif Problema ne tame, kad jus prakeikė, o tame, kad jūs patikėjot.
Politikus, pvz., kasdien prakeikinėja, ir ką? Visi mirę?

Vienintelis būdas pakeisti gyvenimą - baigti mąstyti tai, ką mąstot. ax.gif O jei norit mistikos, tai pirmą Mėnulio dieną užsakykit trijose cerkvėse Sorokoust'us dėl sveikatos. ax.gif

P.S. Jei neklystu, tas senukas jau miręs.
Atsakyti
Simtu procentu pritariu Gytarei, jus save itikinot. Taip, egzistuoja tokie dalykai, kaip prakeikimai, bet tai turejo padaryti labai energetiskai stiprus zmogus, o kazkokio kazio balsas i dangu neina...
Senukas is zaliuju mires. Parasykit i AZ, turiu vienos moters kontakta, nezinau, pati nebuvau, sake moka, gali, ima kiek duosi..
O is saves rekomenduoju cerkve, cerkve, ir dar karta cerkve, maldas ir tikejima ir keiskit mastyma, kuo skubiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 15 rugsėjo 2016 - 17:34

Kaip gaila, kad senuko nebėra gyvųjų tarpe, daug gero apie jį girdėjau verysad.gif
Cerkvėje lankausi, statau visiems žvakes, turiu ir vandens šventinto iš cerkvės.
Gal tai sutapimas, gal patikėjau, kad prakeikė, bet kažkas yra ir reiktų nusimanačio žmogaus, kuris pasakytų ar yra prakeiksmas ar nėra. Tada būtų lengviau, nes pačiai atsistoti ant kojų labai sunku ypač kai tai tęsiasi n metų.
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali man parasyti burejos Svetlanos is Gabijos g. mobilaus tel. numeri. Esu pas ja buvus 4 kartus. Kiekviena karta, kai ji man buria, vis sedziu ir netikiu, kad taip gali buti. Tik iseini is jos ir jau po menesio ar greiciau- viskas pradeda pildytis. Kiekvienais metais sakau sau, kad daugiau neeisiu pas bureja, bet einu ir einu... Man isispildo viskas, ka ji pasako.
Papildyta:
Andzhelina- As Jusu vietoje dar karta nueiciau pas Svetlana is Gabijos g. Kai pirma karta buvau pas ja, ji man bure 15-20 min, o as visa ta laika zliumbiau, nezinau kodel, bet zliumbiau kruvinom asarom. PO to zliumbimo visas mano gyvenimas pasikeite, atsirado zmones, kuriu taip laukiau, atsirado daug gero ♥ Tikiu, kad Svetlana inese savo indeli ir paeme kazkokia dali blogos energijos sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellarosella: 19 rugsėjo 2016 - 12:40
QUOTE(Bellarosella @ 2016 09 19, 12:40)
Sveiki, gal kas gali man parasyti burejos Svetlanos is Gabijos g. mobilaus tel. numeri. Esu pas ja buvus 4 kartus. Kiekviena karta, kai ji man buria, vis sedziu ir netikiu, kad taip gali buti. Tik iseini is jos ir jau po menesio ar greiciau- viskas pradeda pildytis. Kiekvienais metais sakau sau, kad daugiau neeisiu pas bureja, bet einu ir einu... Man isispildo viskas, ka ji pasako.
Papildyta:
Andzhelina- As Jusu vietoje dar karta nueiciau pas Svetlana is Gabijos g. Kai pirma karta buvau pas ja, ji man bure 15-20 min, o as visa ta laika zliumbiau, nezinau kodel, bet zliumbiau kruvinom asarom. PO to zliumbimo visas mano gyvenimas pasikeite, atsirado zmones, kuriu taip laukiau, atsirado daug gero ♥ Tikiu, kad Svetlana inese savo indeli ir paeme kazkokia dali blogos energijos sau.

4 k buvot ir neturit numerio?
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2016 09 19, 13:36)
4 k buvot ir neturit numerio?



turiu tik paprasta numeri- namu- nepavyksta prisiskambinti
Atsakyti