Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Vilniuje

Sveikos, gal kuri turite būrėjos Ingridos iš Pašilaičių kontaktus, senas numeris, kuris ankstesnėse temose skelbtas, nenaudojamas. Ačiū

Atsakyti
QUOTE(atlantapetriukas @ 2018 02 02, 11:48)
<p>Aš pabandžiau internetinį būrimą ir labai patiko  yahoo.gif atsakymo sulaukiau labai greitai, bendravo maloniai, jau ir draugėms rekomendavau  rolleyes.gif aišku nežinau kaip kitos internete buria, bet patiko, kad pasakė, kad susilauksiu per kelis mėnesius leliaus  ir jūs žinot ką, ilgai lauktas stebūklėlis pagaliau atsrado nestuke.gif  tai Rūta (iš ruteliomagija, tik nesuprantu ten jos dvi ar viena dirba biggrin.gif ) tik mėnesiu apsiriko, dabar toliau žiūrėsiu ar su lytim pataikė -sakė, kad bus berniukas. Aš ir pati turiu nuojauta, kad po širdimi tvirtas vyras auga 4u.gif  girdėjau, gerus atsiliepimus dėl jos amuletų, kad jie tikrai stebūklingi tai svarstaus  nestuke.gif apsaugai pasiimti  smile.gif </p>

Tai jum pasake kad susilauksit ar pastosit?? Ir ar reikejo kazka apie save pasakoti?
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2018 01 05, 23:43)
ar kas buvot pas Nadina Juozapaviciaus g? kokie atsiliepimai?

ji buria iš kavos tirščių.Na ką aš žinau,visumoj nieko gero.Gaila laiko.Gal tik man taip pasirodė.
daugiau neičiau.....
Atsakyti

Sveiki, rodos jau klause kazkas apie Viliu Malinauska. As irgi noriu paklausti, gal kas buvot? Verta-neverta? Pinigai nemazi iseina. Bet gal jisai rimtas kaip burejas...

Atsakyti
QUOTE(elvinux404 @ 2018 02 14, 11:02)
<p>Sveikos, gal kuri turite būrėjos Ingridos iš Pašilaičių kontaktus, senas numeris, kuris ankstesnėse temose skelbtas, nenaudojamas. Ačiū</p>


Turiu jus nuliūdinti...aš irgi jos ieškojau nuo vasaros (nes esu buvusi pas ją ir labai daug kas išsipildė), ir išgirdau, kad ji mirė...nuo plaučių gripo komplikacijų..
Atsakyti

Sveika, gal suzinojai kas nuima prakeiksmus, man ir reikia pagalbos... 

Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2017 11 19, 20:23)
Sveikos,perskaičiau n puslapių ir nesiryžau eiti nei pas vieną,o netyčia radau skelbimą apie būrėją taro kortomis iš Rumunijos -Roksandra.Kadangi iš tų pusių yra garsių būrėjų, paveldinčių tuos sugebėjimus,surizikavau.
Likau apstulbinta - teisybė ne iš tuščio į kiaurą,jokių abstrakcijų.Tiesa, kalba per vertėją rusų kalba,bet nesuprantančiom paskiria laiką su vertimu į lietuvių kalbą. Nepigu, 50 E,bet verta.Dabartis,kad žinot jog teisybe sako ir ateitis.Dirba Jeruzalės mikrorajone. Registruoja telefonu 862615476.


https://lietuvosdien...-grotu-5428458/
Atsakyti

Visai per darbelius neturiu laiko saldžiai nuodemei, pabendrauti ir paskaityti forumus.  :rolleyes: 

Kreipiausi pas ją sužinoti dėl neštumo ar pastosiu, kada ir t.t. Reikėjo atsiųsti naujausią nuotrauką ir daugiau nieko neklausinėjo. Tai ji pasakė, kada pastosiu, kaip seksis  :nestuke  bei kaip gims vaikelis ar sveikas ir t.t. Ko reikėtų pasisaugoti, kas kaip tik viską palengvintų. Dėl lyties kol kas nežinau :) Amuletą užsisakiau  :4u: 

Atsakyti
Gal kas lankėtės ar girdėjot kąnors apie raganių/bioenergetiką Michailą, kuris buvusiuose prof. rūmuose dirba? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki:) Kelis puslapius atgal kazkas kalbejo apie bioenergetike Nele, gal kas dar buvot pas ja ir turit atsiliepimu apie ja?
Atsakyti

sveiki, as ieskau ekstrasenso/ bioenergetiko dirbusio su virgulem. ji rode per tv3 2010 m per ekstrasensu musi. buvo pailgais plaukais. gal kas zinote jo kontaktus ar kaip galeciau rasti? labai dekinga!!

Atsakyti
Sveikos,
gal kuri turite būrėjos Angelės iš karoliniškių kontaktus, senas numeris, kuris ankstesnėse temose skelbtas, nenaudojamas. Ačiū
Atsakyti