Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Monmorensi @ 2015 08 03, 09:47)
čia gal kaip kam, Spaikį tryse laikė per tokias procedūras. ir dar kauksmai tokie buvo, kad visa veterinarija kraupo. pas jį jau pūliuojantis buvo.

smile.gif


Axeliui spaude dar kai mazas buvo tai jam nepatiko bet ten ir nieko rimto nebuvo... O musu agility trenere pasakojo kaip vienam jos suniui "sprogo" liauka. Buvo uzdegimas bet kazkaip niekas nepastebejo... Kol viena diena visas tas geris neissitaske ant sofos. Teko nauja sofa pirkti... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k_azu: 03 rugpjūčio 2015 - 11:59
QUOTE(Monmorensi @ 2015 08 03, 12:47)
čia gal kaip kam, Spaikį tryse laikė per tokias procedūras. ir dar kauksmai tokie buvo, kad visa veterinarija kraupo. pas jį jau pūliuojantis buvo.

smile.gif


na Bartukas nėra labai jau didelis narsuolis biggrin.gif bet įsikniaubė snukučiu man į šoną ir atlaikė viską ką darė dėdė daktaras smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Užuojauta Bartui. Šaunuolis, kad vyriškai atlaikė thumbup.gif
Atsakyti
Visoms pleputėms 4u.gif

Inga, miške buvote, o grybų ar radote? Pagal Bartuko veiduko išraišką, tai ne kas su grybais g.gif

O kaip pasireiškia analinių liaukų uždegimas?Jau kaip supratau bjaurus dalykas, dar tokios ligos neturėjom, tai reikia išsicekavyt. blush2.gif

Radau Taigytės foto, tikrai verta prizinės vietos.Taip pagauti momentą tikras menas.
Atsakyti
QUOTE(Lisitėja2 @ 2015 08 03, 15:48)
Visoms pleputėms  4u.gif

Inga, miške buvote, o grybų ar radote? Pagal Bartuko veiduko išraišką, tai ne kas su grybais g.gif

O kaip pasireiškia analinių liaukų uždegimas?Jau kaip supratau bjaurus dalykas, dar tokios ligos neturėjom, tai reikia išsicekavyt. blush2.gif

Radau Taigytės foto, tikrai verta prizinės vietos.Taip pagauti momentą tikras menas.


grybų radom, bet nedaug, nors pietum užteko biggrin.gif

analinės liaukos yra šunims iš šonų užpakaliuko ir kartais užsikemša, tada šuo pradeda važinėt ant pasturgalio. nesužiūrėjus, ta liauka gali pagaut infekciją ir įvyksta uždegimas, kas mums ir nutiko. ištino iki maždaug slyvos dydžio, sunkiai vaikščiojo Bartukas, buvo liūdnas, temp pakilo.
yra google info apie tai net su iliustracijom wink.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2015 08 03, 16:27)
analinės liaukos yra šunims iš šonų užpakaliuko ir kartais užsikemša, tada šuo pradeda važinėt ant pasturgalio. nesužiūrėjus, ta liauka gali pagaut infekciją ir įvyksta uždegimas, kas mums ir nutiko. ištino iki maždaug slyvos dydžio, sunkiai vaikščiojo Bartukas, buvo liūdnas, temp pakilo.
yra google info apie tai net su iliustracijom wink.gif

O aš dar prie Ingos pasisakymo pridėsiu - nekiškit nagų ir nespaudykit to užpakalio šiaip sau. Arba norėdami "patikrint, ar nereikia spausti". Kai reikės, pamatysit. O kol nereikia, geriau nekišt patiems nagų ir nejudint tos vietos.
Atsakyti
Jo, nagu kisti tikrai nereikia. Paprastai dar prie to vazinejimo ant uzpakalio buna, kad sunys ir parts labai jau daznai "plaunasi" pasturgali lyg kazkas trukdytu. Sako, kad pradeda ir kvapas kaip pasvinkusios zuvies sklisti, bet tai aisku pastebeti gali tik tie kurie sunis leidzia ant lovu ar sofu salia guleti biggrin.gif
Siaip liaukos turetu valytis pacios, naturaliai. Jos pradeda kimstis kai suns ismatos pastoviai per skystos arba tiesiog per mazos ir iseidamos nespaudzia liauku.
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2015 08 03, 17:16)
Jo, nagu kisti tikrai nereikia. Paprastai dar prie to vazinejimo ant uzpakalio buna, kad sunys ir parts labai jau daznai "plaunasi" pasturgali lyg kazkas trukdytu. 

drinks_cheers.gif Spaikis visiškai nešliaužiojo užpakaliu, tik labai jau laižėsi tą vietą. dėl to ne iš karto supratom, kame reikalas doh.gif nes buvau prisiskaičius pirmiausia apie tą "važinėjimą" užpakaliu.
Papildyta:
QUOTE(k_azu @ 2015 08 03, 17:16)
Siaip liaukos turetu valytis pacios, naturaliai. Jos pradeda kimstis kai suns ismatos pastoviai per skystos arba tiesiog per mazos ir iseidamos nespaudzia liauku.

Spaikiui buvo po staigios trydos. kokias 3-4 dienas buvo užpuolusi. tada po kokios savaitės-1,5 išlindo tas uždegimas.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 08 03, 16:54)
Spaikiui buvo po staigios trydos. kokias 3-4 dienas buvo užpuolusi. tada po kokios savaitės-1,5 išlindo tas uždegimas.

Jo jo... Maniskis pas mane atvaziavo sveikas, bet po apziuros pas veterinara pradejo ciuozineti jau kita diena. Pirmiausia galvojau, kad gal kai temperatura tikrino sudirgino oda ar gal nuo to vazelino, kuri patepa jam sudirgino, tai ismaudziau, bet niekuo nepadejo. Po savaites vel ejau, kad apziuretu ir jau buvau paskaiciusi apie liaukas tai paprasiau, akd ir jas patikrintu. Veterinare, nors nelabai manim tikejo, bet paziurejo ir atrado, kad kaip tokiam jaunam suniukui buvo gana pilnos. Tai isspaude, bet padejo tik savaitei ir vel jis pradejo ciuozineti. Pakeiciau maista, nors kruvos ir nebuvo labai skystos ir visos problemos issisprende.
Atsakyti
Labs ryts,
pirmiausia padėka Agnnytei už patarimą maudant šunį tiesti kilimėlį. Pasiteisino su kaupu. Na, nesusižavėjo Pinkis kvietimu maudytis,prie vonios atsigulė (neee,neisiu), bet kai pakėliau ir uždėjau kojas ant vonios krašto-pats įšoko thumbup.gif pabambėjo simboliškai,kaip jam nepatinka,bet visumoj pagirtas,paskatintas išstovėjo kiek reikia.Net ir pasėdėjo lotuliukas.gif
Tik po maudynių glostant radau erkę kuproj,nors lašai dar turėjo galiot g.gif
Klausimas- žinau,kad PO vaistų lašinimo 2 dienas maudyt negalima.O po maudymo ar galima kitą dieną vaistus lašint ? rolleyes.gif
Pastebėjau vieną įdomų dalyką su šuniu-jei paliepimas užsibaigia daugiskaita (einam,lipam, maudomės...) jis kur kas noriau tai daro,nei kai pasakai "eik", "lipk", ... ir pan. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 04, 10:20)
Klausimas- žinau,kad PO vaistų lašinimo 2 dienas maudyt negalima.O po maudymo ar galima kitą dieną vaistus lašint ?  rolleyes.gif

Palauk porą dienų. Mano žiniom, tai ir prieš, ir po maudymo geriau nelašint.
Kuo daugiau maudosi šuo, tuo mažiau veikia lašai. Jei su šampūnu kokiu pramuiluoji, tai, sako, nebeveikia visai. Gralis kadangi vėl (!!!) pametė Forestą, tai lašinu BioSpot'ą. O jis pas mane ruonis, tai lašinu kas 2-3 savaites, priklausomai nuo to, kiek dažnai mirksta kažkur pelkėj.
Papildyta:
QUOTE(lututė @ 2015 08 04, 10:20)
Pastebėjau vieną įdomų dalyką su šuniu-jei paliepimas užsibaigia daugiskaita (einam,lipam, maudomės...) jis kur kas noriau tai daro,nei kai pasakai "eik", "lipk", ... ir pan.  tongue.gif

Mano geriausiai reaguoja į komandą ****! blush2.gif doh.gif Tada dzin, kaip sakiau, ar daugiskaita, ar vienaskaita, ar prašančiai, ar įsakančiai. Įvykdo žaibiškai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2015 08 03, 19:54)
Spaikis visiškai nešliaužiojo užpakaliu, tik labai jau laižėsi tą vietą. dėl to ne iš karto supratom, kame reikalas  doh.gif nes buvau prisiskaičius pirmiausia apie tą "važinėjimą" užpakaliu.
Papildyta:

Spaikiui buvo po staigios trydos. kokias 3-4 dienas buvo užpuolusi. tada po kokios savaitės-1,5 išlindo tas uždegimas.

Tikrai ne visi šunys čiuožinėja, kai būna šitas reikalas.

Rašiau kažkada, kad Ordai tokia nelaimė buvo nutikus. O ji praktiškai niekad nečiuožinėja. Tik iš vakaro šiek tiek pasilaižė, o ryte jau radau pratrūkusias - baisiai nusgandau tada, nes iškart nesupratau, kas atsitiko. Jau maniau, kažkas baisaus, nes ten tokios skylės žiojėjo. Bet nubėgus pas vet'ę buvau apraminta smile.gif Ir, beje, nežinau, kur dingo turinys, nes niekur jo nesimatė, o ir kvapo pašalinio nebuvo.
Tuo tarpu Borza gana dažnai čiuožinėja (bet susidariau įspūdį, kad ji labai tą galą prižiūri ir taip jį tiesiog valosi rolleyes.gif). Aš net vet'ę ne sykį kankinau, kad patikrintų, ar nieks ten neužsikimšę. Bet ne - niekad nebuvo užsikimšę.

Atsakyti