Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 04, 10:29)
Palauk porą dienų. Mano žiniom, tai ir prieš, ir po maudymo geriau nelašint.
Kuo daugiau maudosi šuo, tuo mažiau veikia lašai. Jei su šampūnu kokiu pramuiluoji, tai, sako, nebeveikia visai. Gralis kadangi vėl (!!!) pametė Forestą, tai lašinu BioSpot'ą. O jis pas mane ruonis, tai lašinu kas 2-3 savaites, priklausomai nuo to, kiek dažnai mirksta kažkur pelkėj.
Papildyta:

Mano geriausiai reaguoja į komandą ****!  blush2.gif  doh.gif Tada dzin, kaip sakiau, ar daugiskaita, ar vienaskaita, ar prašančiai, ar įsakančiai. Įvykdo žaibiškai  lotuliukas.gif

a,nu jo-girdėjau,tik buvau primiršus,o pasitikslint visada į sveikatą.Maudžiau su šampūnu,tai ko gero,lašinsiu ryt vakare ar dar geriau poryt ryte. Erkės zorazos suaktyvėję prieš žiemą-ne tik šuva parsivežė,bet ir sesė pety įsisegusią doh.gif

uoj...negaliu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif maniškis šitos komandos nežino,jis išvis ožys,su kuriuo sėkmingiausiai einasi gražiuoju. Bet yra buvę,kad davedė iki isterijos,tai kai susakiau ką galvoju ir užvažiavau per marmūzę - elgėsi kaip pavyzdukas per paklusnumo testą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sugrizom is kaimo ir pasirodom.

Sildomes pries saulute smile.gif

user posted image

Dziaugiames nauju guoliu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaliu: 04 rugpjūčio 2015 - 15:09
Sveiki dalyviai, aš perskaityt spėju viską, tik pasisakau ne visad smile.gif
Orai oreliai... Šunys plozum ant plytelių namie gulim nes kitaip liežuvis žemę siekia smile.gif
Taip norisi prie vandens, gyvenu prie marių, bet ten kažkoks košmaras, vanduo nusekęs, o jau kvapelis.... Per Hesą neina važiuot atidarytais langais doh.gif
Ką smagaus priplanavot karštajam savaitgaliui?
Atsakyti
Pinkis irgi vietos neranda,nors namie visi langai atdari ir balkonas smile.gif
Sekmadienį išvažiuojam pajūrin,pas uošvienytę.Šuo,aišku pliažan nevažiuos,nes ir jam kančia,ir mum ramybės nebus.Tai dabar suku galvą,kaip kaime jį palikt...rišt kaip skambalo nenoriu,kambary tupėt -irgi ne kažką. Reik susiorganizuot troso kažkur,kad per sodelį ištempt... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mes irgi planuojam savaitgali prie juros keliaut. Papasakokit apie tuos lasus nuo erkiu. Koks pavadinimas, kaip ir kur lasint, nuo kokio amziaus sunims ir kt. Vaziuojam i tokias dziungles, tai labai bijau prisigaudyt visokio brudo rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus tirpukas irgi. Langus pravėrus, kad bent kiek judėtų oras. Šunims palikau įjungtą visu galingumu ventiliatorių, nes kitaip dūsta abu. Vandenį mauroja, taškosi per dieną bliūde, tai namau atrodo kaip tvartas. Vakarais einam kiek galima vėliau, bet vis tiek karšta. Nemėgstu tokio oro, nes pati prastai jaučiuos, kei šitaip karšta.
Savaitgalį kviečia prie ežero, bet kažin ar važiuosim. Deginimasis manęs nedomina stipriai, o prakaituot atsisėdus ir save ramint, kad va, "ilsiuosi" kažkaip nesinori. O ir su šunim... Vežtis prie ežero per tokį karštį kažkaip antižmogiška, o palikt kept vienus namie vėlgi... Sėdėsim vėsiai su ventiliatorium, knygą pasiimsiu ir pratirpinsim savaitgalį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vikaliu @ 2015 08 06, 14:08)
Sveikos, mes irgi planuojam savaitgali prie juros keliaut. Papasakokit apie tuos lasus nuo erkiu. Koks pavadinimas, kaip ir kur lasint, nuo kokio amziaus sunims ir kt. Vaziuojam i tokias dziungles, tai labai bijau prisigaudyt visokio brudo    rolleyes.gif

Važiuok pas veterinarą ir rinkis - Fypryst, Frontline, Advantix ir dar daug kitų. Pasakysi svorį ir duos. Gali rinktis ir antkaklius. Visi lašai ir antkakliai (išskyrus Foresto antkaklį) sulašinus galioja mėnesį. Lašinami ant keteros. Prieš ir po lašinimo porą dienų nerekomenduoja maudyt šuns. Išmaudžius su šampūnu - lašint iš naujo. Kuo dažniau maudosi vandens telkiny šuo, tuo mažiau efektyvūs tampa lašai. Papildomai nupurkšti siūlau nusipirkti Biokill purškalą arba Neostomosan kapsulę ir ją tinkamai atsiskiesti.
Atsakyti
nu bet prie ežero,jei yr medžiai, galima ir nesidegint ...šunim irgi rolleyes.gif vis geriau (mano akimis), nei būdoj sėdėt tongue.gif
man tai su pasivaikščiojimu dalinai pasisekė-ryte dar karšta nebūna,o vakare mūsų maršrutas būna pasislėpęs šešėlyje thumbup.gif

P.S. man vetė sakė,kad praktiškai FYPRYST veiksmingas 25 dienas,nors rašo 30 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 06, 14:28)
nu bet prie  ežero,jei yr medžiai, galima ir  nesidegint  ...šunim irgi rolleyes.gif vis geriau (mano akimis), nei būdoj sėdėt  tongue.gif
man tai su pasivaikščiojimu dalinai pasisekė-ryte dar karšta nebūna,o vakare mūsų maršrutas būna pasislėpęs šešėlyje  thumbup.gif

P.S. man vetė sakė,kad praktiškai FYPRYST veiksmingas 25 dienas,nors rašo 30  ax.gif

Nežinau, kokios vietos ten prie ežero. Važiuoja uošviai ir vyro sesuo su draugu. Jie visi mėgsta saulę ir ilgus kepimus lyg keptuvėj. Tai net nežinau...

Kiek kalbėjau su vetais, visi siūlo lašint kas 3 savaites. Ypač, jei šuo maudosi... Fypyrsto nebandžius, nežinau.
Dabar tik antrus metus bandau Foresto, bet Gralis sugeba pamest, tai grįšiu tikriausiai prie lašų. Dabar sulašinau prieš 2 savaites. Praeis 3, lašinsiu iš naujo. Erkių bijau kaip velnio, tai jau geriau renkuos chemiją, negu didelę riziką unsure.gif
Atsakyti
aš irgi saulę mėgstu blush2.gif bet lygiai taip pat mėgstu ir pasivaikščiojimus miške.Tai jei ežeriuks pamiškėj-idealu .Gal žino,kur važiuoja rolleyes.gif

Dėl erkių-rizika yra,nes dabar antras suaktyvėjimas prieš žiemą...bet vėliau rudenį tikriausiai nebelašinsiu... ax.gif apie antkaklius labai jau nuomonės įvairios,todėl net nebandau...vienoj vaistinėj tiesiai šviesiai pareiškė,kad jie neveiksmingi tiek,kiek lašai...ir žinok,kuo tikėt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lututė @ 2015 08 06, 14:45)
aš irgi saulę mėgstu  blush2.gif  bet lygiai taip pat mėgstu ir pasivaikščiojimus miške.Tai jei ežeriuks pamiškėj-idealu .Gal žino,kur važiuoja  rolleyes.gif

Dėl erkių-rizika yra,nes dabar antras suaktyvėjimas prieš žiemą...bet vėliau rudenį tikriausiai nebelašinsiu... ax.gif apie antkaklius labai jau nuomonės įvairios,todėl net nebandau...vienoj vaistinėj tiesiai šviesiai pareiškė,kad jie neveiksmingi tiek,kiek lašai...ir žinok,kuo tikėt... g.gif

Pirmą sykį važiuos, internetu nakvynę užsisakė. Nerizikuosiu, o tai paskui nebus kur dėt šunų. Juo labiau, tiršta žmonių bus ir ne prie visų telkinių galima su jais.

Niekad nežinosi kuo tikėt. Bet jau geriau saugosiu, negu paskui nagus iki alkūnių nusigraušiu.
Atsakyti
nu jo,į nežinomą vietą važiuot yra rizika. Bepiga man,kai galiu šunį palikt pakankamai komfortiškai...ir tai dar suku galvą,kaip geriau.

va,geros nuotaikos biškiuką biggrin.gif

http://www.dogheirs....awkward-moments

ir dar biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

http://blogs.discove...gn=AnimalPlanet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututė: 06 rugpjūčio 2015 - 15:18
QUOTE(Agnnyte @ 2015 08 06, 13:20)
Važiuok pas veterinarą ir rinkis


aciu 4u.gif
visoms gero savaitgalio, augintiniams atlaikyti karsti biggrin.gif vasaros pas mus trumpos...
Atsakyti