Įkraunama...
Įkraunama...

Dior parfumerija

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 00:02)
O vat J’adore Touche de Parfum tai yra kažkas dieviško thumbup.gif Paprastas J'adore man geras, be nuobodokas, bet va šitas koncentruotas parfumas yra tikras aukso grynuolis. Kažkuo priminė 24 Faubourg. Visoms rekomenduoju išbandyt. Kainos nepažiūrėjau, bet turbūt astronominė, buteliukas  mažutis.

Kaina visai normali. Netgi būtų per maža tokio didžio buteliukui. Bet bėda tame, jog Touche nėra PP. Tai aliejus, kurį, kaip fundamentą, Dior rekomenduoja uždėti ant odos po Dior L'Or, Absolue ar EDP/EDT. Tai tiesiog bazė, kuri turėtų praturtinti kitus kvapus, o viena visiškai nesilaiko ir labai greitai pavirsta banalia rožyte ir priedo pakvimpa karčiu rožės aliejumi. Bent taip buvo ant mano odos. Labai nusiminiau. Galvojau, jog bus kažkas ypatingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo by ki: 11 kovo 2016 - 23:23
QUOTE(by ki @ 2016 03 11, 23:22)
Kaina visai normali. Netgi būtų per maža tokio didžio buteliukui. Bet bėda tame, jog Touche nėra PP.  Tai aliejus, kurį, kaip fundamentą, Dior rekomenduoja uždėti ant odos po Dior L'Or, Absolue ar EDP/EDT. Tai tiesiog bazė, kuri turėtų praturtinti kitus kvapus, o viena visiškai nesilaiko ir labai greitai pavirsta banalia rožyte ir  priedo pakvimpa karčiu rožės aliejumi. Bent taip buvo ant mano odos. Labai nusiminiau. Galvojau, jog bus kažkas ypatingo.

Rimtai tik pagrindas? unsure.gif Aš tik iš buteliuko pauosčiau, tai pasirodė labai turtingas kvapas.
Atsakyti
Merginutes, gal kuri jau supuojate savo stalciuje koki kibireli is CD Couturier kolekcijos? Frankfurto oro uoste uostinejau Leather Oud ir Oud Ispahan (labiau patiko pirmasis), bet i prieki keliaudama nenorejau apsikrauti kibirais (450 ml doh.gif), o atgal griztant mano antra puse skubiai nutempe mane is antrojo i pirma terminala, kurio parduotuvese situ geriu nebuvo sad.gif To Leather Oud popieriukas jau issikvepe, tai belieko tik pasapnuoti kvapa wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apelsina: 15 kovo 2016 - 16:37
Gal yra galinčių savo atmintyje atgaivinti Miss Dior Cherie blooming boquet senąjį? Na ne tą patį seniausią, patį pirmą (2007) bet bent jau 2011 m ir palyginti jį su dabartiniu Miss Dior Blooming boguet? nes is bukietų tai teko tik naują bandyt ir jis man toks "lame" pasirodė, na nevykęs žodžiu. Bet senoji Šerė mane vis dar žavi tai sakau gal ir bukietas kai buvo cherry buvo toks su cinkeliu? g.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 03 31, 14:04)

Pazistu tik pirmaja Cherie versija. Pries kelis metus pabandziau Blooming boquet ir nusivyliau. Nuobodu, o gal as issilepinau. Jei reiketu rinktis, be abejones, imciau tik Cherie versija , su zemuogem ir popkornu. (Man rods, Blooming flankeris nera is 2007m, o kiek jaunesnis??) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 31 kovo 2016 - 16:52
QUOTE(andorinha @ 2016 03 31, 15:45)
QUOTE(mimi88 @ 2016 03 31, 14:04)

Pazistu tik pirmaja Cherie versija. Pries kelis metus pabandziau Blooming boquet ir nusivyliau. Nuobodu, o gal as issilepinau. Jei reiketu rinktis, be abejones, imciau tik Cherie versija , su zemuogem ir popkornu. (Man rods, Blooming flankeris nera is 2007m, o kiek jaunesnis??) g.gif

na pagal fragrantica tai blooming flankeriu buvo tiek kiek reformuluotu cherie biggrin.gif tai pirmasis 2008vistik, veliau 2011 ir paskutinis jau ne cherie 2014 smile.gif

MDC EDP su zemuogem ir popkornu turiu nedidelese atsargose ir taip tarp visu jis man pats paciausias 4u.gif bukiete nei zemuogiu nei popkornu nera, ten isvis tik gelytes su muskusu bet va tam 2011m pagal fragrantika ir paciulioyra g.gif radau parduodama 2011 cherie blooming boquet tai va ir svarstau, bet jauciu reik griebt nes kiek atsimenu tai ir MDC eau de toilette senesnis buvo idomesnis
Atsakyti
va po laiko bet radau puikia iliustracija apie blooming boquet reformacijas
user posted image
Atsakyti
Merginos, reikia jūsų nuomonės. Pirkau Dior J`Adore EDP 100 ml, ant buteliuko nėra jokio užrašo, tik ant dugno. Pažiūrėjau internete, vienur nėra, o kitus yra užrašas Dior J`Adore EDP . Ką manote, gal kuri pažiūrėtu savo buteliuką...
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2016 04 15, 09:01)
Merginos, reikia jūsų nuomonės. Pirkau Dior J`Adore EDP 100 ml, ant buteliuko nėra jokio užrašo, tik ant dugno. Pažiūrėjau internete, vienur nėra, o kitus yra užrašas Dior J`Adore EDP . Ką manote, gal kuri pažiūrėtu savo buteliuką...

Patarciau ideti kvepalu foto,nes aklai spresti tikrai sunku... 4u.gif
Atsakyti
kadangi subforume šiandien jaučiamas pagyvėjimas pasinaudosiu proga paklausti biggrin.gif

kas bandėte Dior Escale Escale a Pondichery? kaip jie? labiau green, ar labiau floral? ar labai jaučiasi jazminas?

googlinti moku, norėtųsi labiau LT kolegių parfumisčių atsiliepimų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 15 balandžio 2016 - 12:53
Bandžiau, mano nosiai labiau floral, jazminas jaučiasi, bet kadangi jį labai mėgstu, tai norėtųsi, kad užsijuostų sodriau.
Atsakyti
ačiū 4u.gif man norėtųsi, kad labiau green būtų smile.gif kažkaip šitas vienas likęs nebandytas iš Escale serijos.
labiausiai patikęs turbūt Portofino bus, paskui Parati, paskui Marquises, bet čia labai subjektyvu, aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensis: 15 balandžio 2016 - 13:03