Įkraunama...
Įkraunama...

Valandinės auklės Vilniuje

Ieškome auklės / pagalbininkės Vilniuje, šiuo metu Šiaurės miestelyje, vėliau - Pavilnyje. 

Berniukams 3,5 ir 5,5 metų. Šiuo metu pagrinde reikėtų pabūti su vaikais tuomet, kai negalime vesti į darželį, kai serga, šeštadieniais puse dienos ir 1-2 vakarus per savaitę, dažniausiai trečiadienį - ketvirtadienį. vėliau grafikas gali persidėlioti kiek kitaip.

Lauksiu susidomėjusių žinučių ar skambučio 861571264 Milda

Atsakyti
Sveiki,
Esu atsakinga, rūpestinga 37 metų moteris, turiu 2 mergytes, 9 ir 13 metų. Galėčiau prižiūrėti Jūsų vaikutį (vaikučius) vakarais, nuo 17 val, galiu su nakvyne, savo namuose, galiu paimti iš darželio:). Gyvename Pašilaičiuose, šalia didelė žaidimų aikštelė, skveras. Namuose pilna žaislųsmile.gif Jei reikia, vairuoju ir galiu pasiimti pat kaip Jums patogiau:)
Rašykite per až pradžiai 4u.gif
Valanda 5 eur
bigsmile.gif
Atsakyti

Ieškome auklės valandiniam darbui, pagal užsakymą, esant reikalui. Du vaikai (2 ir 5 metai) einantys į darželį, reiktų pabūti su jais sergančiais arba vakarais, ar esant kokiam nenumatytam atvejui, pabūti lauke, taip pat paimti iš darželio vakare. Gyvename Fabijoniškių gatvėje, tai patogiausia visiems būtų auklytė iš Fabijoniškių ar Šeškinės mikrorajono. Kelioms valandoms per dieną, tikriausiai ne kasdien, ir nebūtinai abu vaikai iškart - gali būti ir vienas vaikas vienu metu.

Atsakyti
Sveiki, ieškom auklės, kuri pagal poreikį galėtų prižiūrėti labai mielą 3 metų mergaitę (Lazdynuose, M. Mironaitės g.), kai ji nesveikuos arba vieną dieną per savaitę (kai ilsėsis nuo darželio). Pagalba būtų reikalinga ne pilną dieną, maždaug iki 14-15 val., būtų galima tartis individualiai.
Atsakyti
IEŠKOME valandinės auklės 2,8 metų mažyliui ligos atveju (maždaug ~2 sav per mėn), kai negalime eiti į darželį. Darbas būtų nuo 8 iki 16h.
Berniukas labai draugiškas, žingeidus, puikiai kalba, gali nuo ryto iki vakaro užsiimti įvairiausia veikla jei tik yra suaugęs žmogus šalia:) 
Rajonas: šnipiškės, prie Minsko žiedo.
Prašau žinutėje nurodyti grafiką, kuriuo galite dirbti ir pageidaujamą atlygį.
Atsakyti
Mano mama daug metų dirbo aukle. Pastaruoju metu vėl atsirado laisvo laiko, todėl vėl ieško auklės darbo 1-2 kartus per savaitę. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Juliją tel. Nr. +370 656 26685.
Atsakyti

Rekomenduoju savo vaikų auklę Eglę (Vilnius) - muzikantę, pedagogę ir malonų, inteligentišką žmogų. Apie 60m., bet energinga ir aktyvi. Mano pradinukus vaikus palydėdavo į muzikos mokyklą ir iš mokyklų namo, taip pat pabūdavo ligos atveju. Pagelbėdavo su pamokų ruoša, muzikinėmis užduotimis. Skaniai gamina maistą ir užsiima su vaikais. Gyvena Vilniaus centre. Eglės tel.: 860584244.


Atsakyti

Sveiki, kol neturiu savu anuku, puse darbo dienos galeciau priziureti Jusu vaikuti Pilaiteje. 868726811 Rekomendacija - uzauginti savi vaikai :)

Atsakyti