Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVIII

As irgi prisiplojau ant zvyrkelio su dviraciu biggrin.gif. Laukiu kol nukris sasas nuo keleno. Kita savaite begu naktiniam o veliau Danske maratone. Manau imsiu 10 km, tikiuosi pasitreniruosiu g.gif
Atsakyti
Merginos, smile.gif , dar norėjau paklausti, ar kažkaip valgot 'specialiai'?
Nes aš nusigandau, kažkaip - šią savaitę kas antrą dien nubėgau apie po 10 km [kažkada kiek daugiau], valgiau kaip visada [jei bėgu iš ryto, tai saują dribsnių /miusli užvalgau, daugiau nelenda tik pabudus] - ir pastebėjau, kad padidėjo apimtys apatinės dalies ir kg doh.gif
Nu nepatinka man tatai nono.gif doh.gif Aišku, nežymiai, bet tas "į pliusą" šiuo atveju neįkvepia kažkaip.
Gal kas pakomentuotumėt? Gal ką ne taip darau? Ar čia šiaip per daug užvalgiau atsipalaidavus biggrin.gif [bet jei rimtai tai ne, kaip visada; maistą žiūriu - valgau avižinių dribsnių košes, daržoves ir t.t. smile.gif]
- O gal nekreipt dėmesio visai, praeis, etapas koks gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyty @ 2015 08 11, 00:04)
Buvo tokių ilgesnių bėgimų pas mane pora. Mano atveju visiškai neplanuoti, ekspromtiniai. Po poros dienų kartot būčiau galėjęs tada. Tai, ne, nelabai kažką protingo galiu pakomentuot. smile.gif
Asmeniškai su ilgesniu nei poros savaičių atsistatymu neteko susidurt. Dėl traumų teko ilgiau atostogaut (daug sykių) smile.gif, bet jos ne po kažkurio vieno ilgo bėgimo pas mane gaunasi. smile.gif

nervus raminantis komentaras, ačiū smile.gif na tikiuosi ir man nesunkiai bus, nors bijau. Nežinau net ko. O traumos čia jau atskiras atvejis.
QUOTE(guodzik @ 2015 08 12, 06:33)
Kita savaite begu naktiniam o veliau Danske maratone. Manau imsiu 10 km, tikiuosi pasitreniruosiu  g.gif

naktiniam ir aš norėčiau. Lyg ir girdėjau, kad mūsų žvaigždė Grinius ten bėgs biggrin.gif faina būtų, bet aš naktimis tik miegu, ir tai miego trūksta doh.gif

Sekmadienį basomis bėgsiu, tik 8km, bet kaip basom, tai neaišku kaip bus.

Liuse, o tu į Asveją imsi kuprinę vandeniui? Aš kiek suprantu ten maitinėlės bus kas 10km, ar kažką painioju? Tai gal nereikalingas svoris tas vanduo ant nugaros? Negaliu apsisprest kaip geriau, neturiu patirties visai ilgose distancijose, traile, miškuose ar pan unsure.gif
Trasa rašo sužymėta, bet idomu ar aiškiai, aš neesu super besiorientuojantis žmogus. Gal reik gpx'o pasieškot iš anksto ir į laikrodį susidėt?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 08 14, 20:21)
Merginos,  smile.gif , dar norėjau paklausti, ar kažkaip valgot 'specialiai'?
Nes aš nusigandau, kažkaip - šią savaitę kas antrą dien nubėgau apie po 10 km [kažkada kiek daugiau], valgiau kaip visada [jei bėgu iš ryto, tai saują dribsnių /miusli užvalgau, daugiau nelenda tik pabudus] - ir pastebėjau, kad padidėjo apimtys apatinės dalies ir kg  doh.gif
Nu nepatinka man tatai  nono.gif  doh.gif Aišku, nežymiai, bet tas "į pliusą" šiuo atveju neįkvepia kažkaip.
Gal kas pakomentuotumėt? Gal ką ne taip darau? Ar čia šiaip per daug užvalgiau atsipalaidavus  biggrin.gif [bet jei rimtai tai ne, kaip visada; maistą žiūriu - valgau avižinių dribsnių košes, daržoves ir t.t. smile.gif]
- O gal nekreipt dėmesio visai, praeis, etapas koks gal?  g.gif

Gal tiesiog skysčiai susikaupė. Aš nesimatuoju, bet po ilgųjų bėgimų kitą dieną visada būnu "pastambėjus", nes organizmas galvoja, kad vėl jį taip kankinsiu ir reikia skysčių pakaupt. Ir dėl karščių taip gali būt.
Bet kokiu atveju geriausia neskubėt su išvadom ir leist organizmui prisitaikyt.

QUOTE(bamba @ 2015 08 14, 20:27)
Liuse, o tu į Asveją imsi kuprinę vandeniui? Aš kiek suprantu ten maitinėlės bus kas 10km, ar kažką painioju? Tai gal nereikalingas svoris tas vanduo ant nugaros? Negaliu apsisprest kaip geriau, neturiu patirties visai ilgose distancijose, traile, miškuose ar pan unsure.gif
Trasa rašo sužymėta, bet idomu ar aiškiai, aš neesu super besiorientuojantis žmogus. Gal reik gpx'o pasieškot iš anksto ir į laikrodį susidėt?


Nežinau dar. Būčiau visai linkus imt, bet kadangi čia man turės būt generalinė repeticija prieš maratoną, kur bėgsiu be kuprinės, gal neimsiu ir bandysiu galvot, kur susidėt gelius, nosines etc.
Į 55 km tai tikrai imčiau. Man užsifiksavo Viktorijos Tomaševičienės įrašas apie Kervavės 80 km: "Vėliau sužinojau, kad šioje ketvirtojoje maitinėlėje dalis dalyvių grasino daugiau nebebėgti ir nemažai atbėgdavo su pasibaigusiu vandeniu. Man vanduo nesibaigė, nes prisipildžiau gertuvę upelyje, nes atsižvelgiant į likusį kilometražą įtariau, kad vanduo gali baigtis. Svarbu yra užsitikrinti vandens atsargas."
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2015 08 15, 21:52)
Gal tiesiog skysčiai susikaupė. Aš nesimatuoju, bet po ilgųjų bėgimų kitą dieną visada būnu "pastambėjus", nes organizmas galvoja, kad vėl jį taip kankinsiu ir reikia skysčių pakaupt. Ir dėl karščių taip gali būt.
Bet kokiu atveju geriausia neskubėt su išvadom ir leist organizmui prisitaikyt.
[...]


Ačiū 4u.gif .
- Tai OK, tada ir nesigilinsiu daugiau biggrin.gif

Bet jei dar pasikomentuoti biggrin.gif , tai turbūt tikrai, kai kokį 900 cal išdegini, kažkaip susisuka 'galva' organizmui. -Grįžtu ir valgau biggrin.gif Žinoma - manau, kad tiek pat suvalgau, tik tas noooras būna tos Baisinis biggrin.gif Geras gal jausmas visai.


Atsakyti
Bamba, kaip bėgimas basomis?
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2015 08 16, 20:55)
Bamba, kaip bėgimas basomis?

gerai. Net nėr labai ką papasakot, viskas tvarkingai, paprastai, be nuotykių. Trasa ne 8, o apie 7.4km man suunto parodė. Gal kiek karšta buvo, o šiaip žmonės šventiškai nusiteikę, su suknelėm buvo bėgančių, na ne kaip bėgimas, o kaip žolinės labiau. Penkta tarp moterų atbėgau, nors nesiplėšiau smile.gif
Žolė minkšta, kaip kilimas. Nepavadinčiau to bėgimu basomis, kai prie namų bėgu visai kitas jausmas. O ten tai koją mėtyt galima bile kaip, nuo kulno net ir nežiūrint, visu svoriu, tiesiog super minšta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2015 08 15, 20:52)
Į 55 km tai tikrai imčiau. Man užsifiksavo Viktorijos Tomaševičienės įrašas apie Kervavės 80 km: "Vėliau sužinojau, kad šioje ketvirtojoje maitinėlėje dalis dalyvių grasino daugiau nebebėgti ir nemažai atbėgdavo su pasibaigusiu vandeniu. Man vanduo nesibaigė, nes prisipildžiau gertuvę upelyje, nes atsižvelgiant į likusį kilometražą įtariau, kad vanduo gali baigtis. Svarbu yra užsitikrinti vandens atsargas."

aš skaičiau šitą irgi, bet pagalvojau, kad nu 55 ne 80. Man 55 (ar 56 ten), išvis atrodo ne ultra, o ilgas maratonas tiesiog. Bet gal aš labai klystu ir atsiimsiu savo žodžius kitą sav blush2.gif

bet galvoju vis dėlto pasimsiu vandenį vis dėlto, bus ramiau smile.gif

kaip naktinis pasisekė, guodzik? nepasiklydai? girdėjau buvo pasiklydusių ten
Atsakyti
Tai, bamba, tapai ultra, ane?

Man tai pravalas doh.gif Trečios varžybos iš Trail bėgimo taurės, ir visose arba paskutinė, arba DNF (kaip ir šįkart). Nekokia iš manęs treilininkė, reikėjo verčiau moterų naktiniam dalyvaut. Šįkart aš pasiklydau. Mano etape nebuvo aiškios nuorodos ties 10 km, tad aš nuvariau apie 5 km ne ten. Norint grįžt į teisingą kelią būtų reikėję nubėgt apie 10 papildomų kilometrų, o tam aš tikrai nebuvau nusiteikus, todėl apskritai dingo ūpas ir grįžau pėsčiomis (Dubingių parduotuvėj nusipirkus Colos, ledų ir mineralinio smile.gif ). Grįždama išvis neberadau jokių nuorodų (nei tų, kurias mačiau bėgdama pirmyn), tai nesupratau, ar ten organizatoriai skuba jas nulupt, ar pašaliniai žmonės.
Atsakyti
pasiemiau gan nebloga dalyvio paketa ir prasivaziavau dviraciu 20 km. bus tu begimu.
gertuve idealiai tinka dviraciui - neturejau. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(liusė @ 2015 08 22, 21:39)
Tai, bamba, tapai ultra, ane?

Man tai pravalas  doh.gif Trečios varžybos iš Trail bėgimo taurės, ir visose arba paskutinė, arba DNF (kaip ir šįkart). Nekokia iš manęs treilininkė,  reikėjo verčiau moterų naktiniam dalyvaut. Šįkart aš pasiklydau. Mano etape nebuvo aiškios nuorodos ties 10 km, tad aš nuvariau apie 5 km ne ten. Norint grįžt į teisingą kelią būtų reikėję nubėgt apie 10 papildomų kilometrų, o tam aš tikrai nebuvau nusiteikus, todėl apskritai dingo ūpas ir grįžau pėsčiomis (Dubingių parduotuvėj nusipirkus Colos, ledų ir mineralinio smile.gif ). Grįždama išvis neberadau jokių nuorodų (nei tų, kurias mačiau bėgdama pirmyn), tai nesupratau, ar ten organizatoriai skuba jas nulupt, ar pašaliniai žmonės.

jo, aš jau oficialiai ultra biggrin.gif atbėgau paskutinė. na realiai mes du buvom paskutiniai, tik prie finišo jau aš paleidau tą žmogų, nesivyjau smile.gif
matyt galėjau ir kiek greičiau, bet tingėjau, tai daug kur pasivaikščiojau, stručius trasoj apžiūrėjau ir pafotkinau, pirmą kart tokį žvėrį mačiau gyvenime bigsmile.gif

nuorodas tikrai nurinkinėjo greit, po manes viską rinko iškart. Irgi buvau pasiklydus, bet papildomų km nebuvo, labiau tik pastoviniavom vietoj su kitu bėgiku, gpx'us nagrinėjomės, ir greit į trasa grižom.

Gaila, kad dnf'inai, bet papildomų 10km matyt ir aš tingėčiau. Tai kiek nubėgai vakar viso?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 23 rugpjūčio 2015 - 07:40
Pasiklyst nepasiklydau, nlb buvo kur, gi visur uztverta biggrin.gif bet pats begimas nepatiko, ideja faina, smagu, muzika, sviesos bet begom siaurom gatvelem, susigrudusios, jei nori aplenkti tai kaip per kliuciu ruoza lakstai. Startavom ties viduriu nes be sansu prasigrust, paskui panos eme stot, eit, maisytis, tas labai isvargino. Finishavom su draugem praktiskai kartu. Is pradziu savo malonumui begom, tada stengemes palaikyt tempa bet laikas apie 31 minute.
Ir dar maike per didele dave o pakeitimas 5eur biggrin.gif aj bet dzin, cia tik maike.
Dbr reikes ruostis Danske 10 km, dar insanity palankyti, kad duotu daugiau istvermes smile.gif nesu begus 10 km ir isvis masiniuose begimuose pradejau begti tik siais metais smile.gif
Atsakyti