Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XVIII

Gal kuri naudojat žingsniamatį-programėlę telefone? Ką rekomenduotumėt? GooglePlay pasimečiau tarp gausybės.
O ta programėlė turi būti ir įjungta visą dieną ar kaip? blush2.gif Ar labai bateriją ryja?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 08, 17:32)
Gal kuri naudojat žingsniamatį-programėlę telefone? Ką rekomenduotumėt? GooglePlay pasimečiau tarp gausybės.
O ta programėlė turi būti ir įjungta visą dieną ar kaip?  blush2.gif  Ar labai bateriją ryja?

Aš per Endomondo ,,walk" nusistatau kai noriu žinoti nueita atstuma, bet patalpuose neveikia. Turiu išmaniaja apyranke man ten rodo žingsnius
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 04 08, 20:52)
Aš per Endomondo ,,walk" nusistatau kai noriu žinoti nueita atstuma, bet patalpuose neveikia. Turiu išmaniaja apyranke man ten rodo žingsnius

Šitą ir aš naudoju ilgiems pasivaikščiojimams. Susidiegiau kažkokią. Įdomu tai, kad šikną padėjus ant lovos jau 6 žingsnius padariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 08, 19:25)
Šitą ir aš naudoju ilgiems pasivaikščiojimams. Susidiegiau kažkokią. Įdomu tai, kad šikną padėjus ant lovos jau 6 žingsnius padariau biggrin.gif

Nuo judesio veikia , tavo vartymasi ant lovos skaičiuos kaip žingsnius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 04 08, 21:48)
Nuo judesio veikia , tavo vartymasi ant lovos skaičiuos kaip žingsnius biggrin.gif

na, vartymasis irgi kazkiek kaloriju sudegina laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 04 08, 19:52)
Aš per Endomondo ,,walk" nusistatau kai noriu žinoti nueita atstuma, bet patalpuose neveikia. Turiu išmaniaja apyranke man ten rodo žingsnius


Aš irgi iš tavęs išmokau tą "walk" thumbup.gif
Gerai, kai bėgti neišeina - suvaikštai 5, 10 km ir oho, kiek kalorijų jau rodo sudeginta biggrin.gif

- Mylimuke, labas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 09, 18:35)
- Mylimuke, labas  smile.gif

Labas smile.gif Mes pažįstami? smile.gif Tu jis ar ji, iš niko neina suprasti smile.gif)


O kur Vytauts dingęs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 09, 17:40)
Labas smile.gif Mes pažįstami? smile.gif Tu jis ar ji, iš niko neina suprasti smile.gif)
O kur Vytauts dingęs?  g.gif


Dabar būsim. smile.gif
Palaikymą rodau, labinu - kalbinu mirksiukas.gif

Vytautas man regis yr smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 09, 19:48)
Dabar būsim. smile.gif
Palaikymą rodau, labinu - kalbinu  mirksiukas.gif

Vytautas man regis yr  smile.gif .

Tai ačiū smile.gif aš čia jau iš gan seniai smile.gif buvau pertraukoj, niekaip neįsivažiuoju...
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 09, 17:48)
Vytautas man regis yr  smile.gif .

kur?
kažkaip pradingęs, ir liusė nelabai šneka.
taip ir pasiskirstėm, jie bėgantys, o mes prie kompo sėdintys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2016 04 09, 19:03)
kur?
kažkaip pradingęs, ir liusė nelabai šneka.
taip ir pasiskirstėm, jie bėgantys, o mes prie kompo sėdintys biggrin.gif

Kažkodėl aš taip įsivaizduoju, kad kiti gal tik pasiskaito čia, užsuka trumpam akį užmest, bet nerašo. - O gal ir neužsuka biggrin.gif - Prabėga pro šalį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2016 04 09, 16:35)
Aš irgi iš tavęs išmokau tą "walk"  thumbup.gif
Gerai, kai bėgti neišeina - suvaikštai 5, 10 km ir oho, kiek kalorijų jau rodo sudeginta  biggrin.gif

- Mylimuke, labas  smile.gif !

Ėjimas ir geras reikalas, kojos pratinamos prie ilgesnio darbo smile.gif

Mano kojos darosi vis lengvesnės, nu kaip nuotaika kelia smile.gif

Šian buvo Panevežyje ,,Senvagės bėgimas" 4 Lietuvos bėgimo etapas, pernai lipau ant prizų pakilos, o šiemet atrodo kad toks rezultatas sapne buvo biggrin.gif
Atsakyti