Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas - IX tema


Taip dažnai darot tyrimus?


Skyre metotreksato po men reikejo tyrimu reumatologei. Man jokie karsciai nepadeda keli skauda kaip reikia,nakti vos apaiverst eina del jo,ciurna skauda.
Atsakyti
man buvo spranda gal tik pora kart sutrauke, pasiskundžiau daktarei..sakė nepergyvent tipo taip turi but. svarbu neištine sanariai......
nu įdomi ta liga mūsų norėtųsi ryškesnio pagerėjimo g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 08 07, 15:53)
man buvo spranda gal tik pora kart sutrauke, pasiskundžiau daktarei..sakė nepergyvent tipo taip turi but. svarbu neištine  sanariai......

Tai kad ištinę. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Roja @ 2015 08 07, 21:32)
Tai kad ištinę.  verysad.gif

niu jūs nenorėkit.. keik čia sergat o norit kad tynimai praitų greit, čia gi ne sloga lotuliukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS,
ar yra cia tokiu, kurios naudoja elektrostimuliacija namuose.noriu nusipirkti, bet nezinau kokio man to aparaciuko reiketu, nes ju labai daug. g.gif


Atsakyti
QUOTE(Šiaurės_pašvaistė @ 2015 08 11, 08:16)
ar yra cia tokiu, kurios naudoja elektrostimuliacija namuose.noriu nusipirkti, bet nezinau kokio man to aparaciuko reiketu, nes ju labai daug. g.gif

O kodėl jums reikia pačiai turėti? Nebijote perdozuoti? Gal geriau tokius dalykus tvarkyt su reabilitologais?
Atsakyti
QUOTE(Šiaurės_pašvaistė @ 2015 08 11, 08:16)
SVEIKOS,
ar yra cia tokiu, kurios naudoja elektrostimuliacija namuose.noriu nusipirkti, bet nezinau kokio man to aparaciuko reiketu, nes ju labai daug. g.gif

As naudoju, bet ne istisai. smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Magnifique @ 2015 08 11, 22:44)
As naudoju, bet ne istisai. smile.gif


Gal galima suzinoti, koks jusu aparaciukas, kokia firma?as irgi nesiruosiu jo naudoti kasdien. tiesiog matau kad silpsta raumenukai, noriu biski pastiprinti. ant kai kuriu is ju instrukcijose raso, kad jie skirti net skausmui malsinti. apie dazno naudojimo neigiama poveiki, nepastebejau,kad rasytu.reikes zinoma pasidometi.
Atsakyti
Jau iš antro žmogaus gaunu signalą, kad reikėtų vengt glitimo. Reikės pabandyt. mastau.gif
Atsakyti
Ar jau niekas nėra bandęs tos dietos be glitimo? Žinau, kad kažkurioje temoje kalbėjotės ta tema, bet dabar reikėtų peržiūrėti visas temas. Gal gyva dabartinė patirtis būtų vertingesnė? g.gif

Aš galvoju, kad reikėtų pasidaryti tyrimą dėl to glitimo, bet jis nepigus, rodos (tiriama daug produktų). Nes jei nesi alergiškas, tai kokia prasmė tada? mastau.gif
Atsakyti
labutis.. bandau bandau be to glitimo, buvo momentas kai nevalgiau.. bet tada kaip ir nepajaučiua nieko. bet kita vertus tada ir blogai buvo, tai kažkaip analizuot saves nelabai sekėsi.
manau bandom dar karta.. man tyrimui gaila pinionzu... aš galvoju kad jei atsisakius pasijaustu pagerėjimas tai ir būtu rodiklis... šeip manau dabar kaip tik tokia savijauta nei labai bloga nei labai gera...kaip tik eksperimentam. nes jei labai blogai tai man pofik pasidaro visos s dioetos.. nesu kažkaip pchichologiškai atspari.
suprantu reik nevalgyt kepiniu , duonų makaronų.. va nepaytiko kad avižu negalima....šeip man skrandžiui pati svaikiausia košė ryte avižos juk.

tai jei laikytis šiaip pagal rA dietos kas gaunasi , valgom tik grikius, ir daržoves.. išskyrus bulves ir pomidorus... g.gif panašu,kad geriau neplakt i veina dvieju dietu... nes pasėdėjus ant grikiu tikrai kuom nors apsirgsi.. jei ne sanariais tai nervais...
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 08 18, 12:23)
suprantu reik nevalgyt kepiniu  , duonų  makaronų..

Aš be duonos negaliu. schmoll.gif Man sakė, kad prie Klinikų yra beglitiminės duonos. Kaip tyčia ten šiandien buvau ir... pamiršau. doh.gif O makaronų 11 sandėly irgi yra be glitimo. Taigi gyvent galima. Aišku, gerokai brangiau. biggrin.gif
O dėl avižinių, tai skydliaukininkams, jau nuo seno žinau, kad negerai. Tai jų ir nelabai valgau.
Dėl dėl konkrečios dietos reumatoidininkams nežinau. Jevdokimenko kažką rašė apie produktus, kiek atsimenu grikiai ir ryžiai galimi. Mano daktarė dietos nepatvirtino, sakė, visko subalansuotai reikia. Rodos apie tai esu kalbėjusi.
Bet jei esi alergiškas, tai suprantama, tų produktų reikia vengti. Esu kažkada tyrusis bent 10 ar daugiau kasdieninių produktų, nuo kurių man atrodė, kad alergija kiek, bet tyrimais to nepatvirtino. Tarp jų, kiek atsimenu, buvo kviečiai. Taigi su glitimu. Bet nerodė nieko blogo.
Ar čia tas glitimas kaip kitaip nustatomas, ne kaip alergenas? g.gif Nes teko girdėt, kad žmonės eksperimentuoja ir autoimuninės pasitvarko. Gal čia įsitikinimas? Arba iš tiesų tai jiems alergenas.

Man pačiai agurkai gerai, o ir pomidorai net su jautresniu skrandžiu nėr blogai. Virtos bulvės labai tinka nuo skrandžio problemų, vos ne pirmas vaistas. O viena gerklės daktarė dėl refliuso yra sakiusi, kad konservuotos sultys rūgština, o šviežios ne. Pastaruoju metu jau skrandukas buvo nurimęs, tai net po du tris obuolius kasdien alyvinius suvalgydavau ir nieko. Tai pabandžiau tų šviežių pačios spaustų sulčių. Aišku, gėriau godžiai, su džiaugsmu, kad bus gerai. Ir išgėriau kokį puslitrį, nes taip skanu buvo, o ir nerūgština, sakė. Tai paskui kad sustojo skrandis, kaip sukilo rūgštys, tai dabar jau savaitė kaip galuojuosi, jau ir su pieniška dieta sunkiai padeda, kas anksčiau buvo gerai. Galvoju ir apie vaistukus. Turbūt reikės prašytis pas gastroenterologą, bet bėda, gali vėl tekt žarnelę ryt, o pavasarį ligoninėj tai dariau, tai taip dažnai nenorėčiau. verysad.gif
Atsakyti