Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas - IX tema

ax.gif nu duona be glitimo gal ir gerai... ale ar tai įmanoma? :ax:vistiek man šansu nėr nė iki 11 sandėlio ne iki kliniku..
šeip man duonos gali ir nebūt, bet va be avižiniu sunkiai.
šeip perskaičiau,kad rekomenduoja 2 savaites grieštai laikytis dietos be glitimo o paskui valgyt jau su glitimu ir žiūrėt ar organizmas reaguoja... ax.gif
iš tikro manau kad tikrai alergišku žmoniu yra nedaug.... jei kažkam padeda tai valio..pabandyt juk galima, blogiau nebus. ax.gif
Šeip bandom pasibalansuyot maitinima,kol sveikata leidžia.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 08 18, 16:15)
ax.gif nu duona be glitimo gal ir gerai... ale ar tai įmanoma? :ax:vistiek man šansu nėr nė iki 11 sandėlio ne iki kliniku..
šeip man duonos gali ir nebūt, bet va be avižiniu sunkiai.
šeip perskaičiau,kad rekomenduoja 2 savaites grieštai laikytis  dietos be glitimo o paskui valgyt  jau su glitimu ir žiūrėt ar organizmas reaguoja... ax.gif
iš tikro manau kad  tikrai alergišku žmoniu yra nedaug.... jei kažkam padeda tai valio..pabandyt juk galima, blogiau nebus. ax.gif
  Šeip bandom pasibalansuyot maitinima,kol sveikata leidžia..  ax.gif

Bet jeigu tik dvi savaites reikia tikrint, tai tikrai sykį užsukus pakeliui ten, kur tų beglitiminių yra, ir pasipirkus kiek dviem savaitėm (juk makaronai tikrai stovės, o duoną galima palaikyt ir šaldytuve), galima problemą išspręsti.
Aš esu bandžius prieš kažkiek metų su gydytoju tokiu natūralistu maisto produktus tikrint ,,ant savęs''. Tai rado, kad man viskas tinka, nebent ko pati nemėgstu ar nenoriu. Tai man čia būtų tik pasižaidimas vėl.
Bet man įdomu, gal yra dar kokia priežastis, ne maisto alergija, kad sergama autoimuninėmis. Greičiausiai nėra kitos žinomos priežasties, nes jei jau būtų, daktarai ją būtų atsekę (o pavieniai pagijimų atvejai, manau, tik įtikėjimas arba kitos priežastys panaikintos, dėl kurių ta autoimuninė atsirado). Nes kadaise turėjau problemų su kepenimis, tai daktarai pirmu numeriu liepė laikytis dietos pusę metų. Laikiausi griežtai, tai iki dabar problemų su kepenimis neturiu. O ir vaistus vartojant tyrimai dabar labai geri. Taigi daktarai žino tas dietas ir naudojasi jomis, kai gali ką pakeisti.
Bet jei pati nebandei, gali paeksperimentuot. O aš gal nusipirksiu, kai bus proga, tos duonos paskanavimui, nes ji brangoka, apie 2 eurai. Gal bus bent skani? g.gif
Atsakyti
Na aš praktiškai miltiniu nevalgau dėl kitų priežaščių..tiesiog mažinu angliavandenius., noriu pamažint svori... tai paglvojau taip ar taip lieka riekė ar dvi duonos ko reikia atsisakyt ir makaronai... ir avižos. na dvi savaites galiu ant grikiu pasėdėt... varškės kaiušiniu mėsos ir daržovių, bt šeip avižų košė mano skrandžiui tinka.Netinka plikyti avižiniai dribsniai o virti taip kad pasidarytu klijukai labai super maistas varganam skrandžiui... tai be jos ėn kaip. ax.gif
Atsakyti
Tiesa pamiršau papasakot šios savaitės naujienas.
Pirma buvau pas reumatologe, sakė tyrimai geri ir tikrai CRB 1,25.. savijauta nepasakyčiau kad gera... šeip jaučiuosi gan prastai. Aišku neskauda bet nuovargis baisus ir sastingiai ent diena jei pasėdžiu vienoj kokioj pozoj ar paguliu sutraukia sanariukus ir turi prasivaiksčiot raišai,kad normaliai eit..
tai va bet sekamdieni užmačiau kažka keisto prie danties, ax.gif dantis vietoj bet iš po jo tarsi šaknis tarsi kaulas.... g.gif buvau pas dantiste šiandien.Tai pasirodo mano Palaikis dantukas trūko pusiau. jis užtaisytas,kanalai sugyditi, bet viena šaknis nusprendė suipūt, kažkaip gest iš vidaus pradėjo, ir atskilo dalis šaknies.Tai va daktarė nurežė puse bliombos ir pasirodo viena šaknis tiesiog supuvo g.gif tai va rausim. kai sugis žaizda bus matyt gal apmažės ir blogi simtomai.Visgi ta šaknis matyt seniai jau griauna man sveikata. na bus matyt >
tai šendien nusprendžiau duonos galutinai neatsisakyt dar..pabaigt su tuo dančiu reikia ir pažiūrėt kas bus.... doh.gif g.gif
Danti raut šeik tiek bijau, nebepernešu skausmo, teks einant ikalt nuo skausmo. nes kol užšaldo ir reikia pasiruošt tablečiu,kas nuimtu skausma rimčiau.
anakart man vien kanalų taisymas vos ligoninėj nesibaigė..kažkaip žiauriia isiskaudėjo ir jokios tabletkos nenuėmė skausmo..lipau sienom, sukilo spaudimas iki 170... tai prisibijojau šiandien rautis. Sakau reikia vaistu bent pasiruošt. nes dabar ekstra tai ent nežinočiau ką geriau gert nuo danties skausmo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 08 19, 23:19)
nes dabar ekstra tai ent nežinočiau ką geriau gert nuo danties skausmo. g.gif

Kažkaip ketanovas, sakydavo, nuo dantų skausmo. mastau.gif Arba ibumetinas, stomatologė kadais sakė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roja: 19 rugpjūčio 2015 - 23:18
Nežinau nežinau anakart ibumetina 600 griua, nepadėjo, pirkau dar kažkokius. Nueisiu šiandien išsiaiškinsiu. ax.gif
Atsakyti
Merginos gelbekit 4u.gif peršalau, bega nosis, temperatura. Ka galiu vartot prie metotreksato? reikia skubiai pakilt ant koju. Fervex ar galiu idomu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linusikas77 @ 2015 08 20, 20:12)
Merginos gelbekit  4u.gif  peršalau, bega nosis, temperatura. Ka galiu vartot prie metotreksato? reikia skubiai pakilt ant koju. Fervex ar galiu idomu?  smile.gif

Kaip suprantu, niekas ir nepagelbėjo be daktarų. g.gif

O aš va jau po gastroenterologės. Nieko labai blogo nėr (nusinešiau savus ligoninės tyrimus). Pasižiūrėti maistą, o vaistus šiuo metu nuo skrandžio vartoti ne kursais, o pagal poreikį ‒ tabletę, kitą. Parašė, kad pilvas neskausmingas čiuopiant, nors prie manęs nė neprisilietė, visą laiką sėdejau konsultuojama ant kėdės. biggrin.gif
Nieko, bent nuramino, kad nieko blogo nėr. Reikės pagert paskui linų sėmenų, jei taip. Dar sakė, kad profilaktiškai geriau žarnelę ryt kasmet, kad ko nors blogiau nebūtų (tiksliau, jeigu būtų, kad kuo anksčiau aptiktų).
Atsakyti
QUOTE(Linusikas77 @ 2015 08 20, 20:12)
Merginos gelbekit  4u.gif  peršalau, bega nosis, temperatura. Ka galiu vartot prie metotreksato? reikia skubiai pakilt ant koju. Fervex ar galiu idomu?  smile.gif

Vartot viska galima, svarbu, kol pilnai pasveiksit, nevartoti metotreksato.
Atsakyti
QUOTE(Roja @ 2015 08 24, 12:47)
Nieko, bent nuramino, kad nieko blogo nėr. Reikės pagert paskui linų sėmenų, jei taip. Dar sakė, kad profilaktiškai geriau žarnelę ryt kasmet, kad ko nors blogiau nebūtų (tiksliau, jeigu būtų, kad kuo anksčiau aptiktų).

lotuliukas.gif niu nepergyvenk, kai ateina blogai, tai tikrai bent jau skrandžio neskauda.... patikrintas reikalas. mirksiukas.gif

QUOTE(Magnifique @ 2015 08 24, 18:15)
Vartot viska galima, svarbu, kol pilnai pasveiksit, nevartoti metotreksato.

O kas tau taip sakė, nes šeip nė viena daktarka neperspėjo...
Atsakyti
QUOTE(rimulėėė @ 2015 08 25, 11:40)
lotuliukas.gif niu  nepergyvenk, kai ateina blogai, tai tikrai  bent jau skrandžio neskauda.... patikrintas reikalas.  mirksiukas.gif

Ar ir prakiurus skrandžiui neskauda? g.gif Kad skauda. Irgi patikrintas reikalas su artimaisiais. verysad.gif

O aš pradėjau linų sėmenis gert, kaip daktarė sakė: sumalti ir su drungnu vandeniu. Tai kai tik išgeriu (įdėjus šaukštelį), lyg ir pagraužia dar labiau skranduką. Kaip čia taip? Nes kai omeprozolį anksčiau buvau pradėjusi gert, tai tik muilo skonį burnoj pradžioj jaučiau, bet negraužė, o paskui ir tas skonis praėjo.
Reik, jaučiu, eiti į skrandininkų temą aiškintis. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Roja @ 2015 08 25, 16:00)
Ar ir prakiurus skrandžiui neskauda?  g.gif Kad skauda. Irgi patikrintas reikalas su artimaisiais.  verysad.gif

O aš pradėjau linų sėmenis gert, kaip daktarė sakė: sumalti ir su drungnu vandeniu. Tai kai tik išgeriu (įdėjus šaukštelį), lyg ir pagraužia dar labiau skranduką. Kaip čia taip? Nes kai omeprozolį anksčiau buvau pradėjusi gert, tai tik muilo skonį burnoj pradžioj jaučiau, bet negraužė, o paskui ir tas skonis praėjo.
Reik, jaučiu, eiti į skrandininkų temą aiškintis. mastau.gif


na kai prakiūra skauda. aš kažkaip pagalvojau apie blogesni varianta, skrandžio vėži,. tai mano 2 prietelkos nesirge ir nesiskunde skrandžiu ji pasigavo...ir be skausmo. tiesiog viena diena nustojo virškint po savaitės pasiškėjo diagnozė ir iškart 4 st...

O sėmenis nereik ten kažkaip palaikyt ar pavirt kad klijukai pasidarytu..
Atsakyti