Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 28 tema

QUOTE(RositaK @ 2015 08 11, 10:34)
Man-Taip 4u.gif aš 23cd dariausi H+injury, o mmm parsivilko 25cd. Tiesa, tai buvo KT ciklas(po IVF hiper, paskutinė KT 23cd), tai dar ir tai galėjo įtakot ankstesnes mmm.
Tačiau pats M užsiminė, kad mmm turėtų pareiti po kelių dienų 4u.gif

Bet tu darei su histero gal tas turėjo įtakos g.gif nes kitu kur klausiau sake atėjo įprastai ir kitom net vėlavo.
O M pabraizyma daro su histeroskopija gal įtakos tai turi? g.gif
Atsakyti
O ar zinote kitu budu kaip paankstinti mmm? isskyrus 3V biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 08 11, 11:01)
Bet tu darei su histero gal tas turėjo įtakos  g.gif nes kitu kur klausiau sake atėjo įprastai ir kitom net vėlavo.
O M pabraizyma daro su histeroskopija gal įtakos tai turi?   g.gif

Gali būti. Tačiau H metu nieki ten nepjaustė(nieko blogo nematė, tai ji kaip diagnostinė), tik per injury gleivinę braižė.
Manau čia individualiai nuo organizmo priklauso 4u.gif o to jau nenumatysi biggrin.gif

Marsale dingo visai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 11 rugpjūčio 2015 - 10:23
QUOTE(RositaK @ 2015 08 11, 08:21)


Marsale dingo visai  unsure.gif


g.gif ir as pasigedau, tikiuos viskas gerai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nekantrioji:) @ 2015 08 11, 11:30)
g.gif ir as pasigedau, tikiuos viskas gerai blink.gif

Aš ir pasigedau....
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2015 08 11, 1
Mes buvom abi su mama senajame [url=http://www.cemberlitashamami.com/)
Çemberlitaş hamame[/url]  thumbup.gif jį lengvai rasi -šalia Mėlynosios mečetės, tramvuko sustojime "Çemberlitaş" 4u.gif

Ačiū Rosita. Bet čia tam puslapyje nemeta kainų.kiek tų mokejai blush2.gif

SIAURES MESKUTE aš ziurejau tą mini žodyną esu susidariusi,,tik keista pasirode kad toks mazas žodis būtų toks ilgas.

zUIKUTI25 aciukas mirksiukas.gif

MARSLE buvo sakius,kad į ITalija isvyksta
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2015 08 11, 11:35)
Ačiū Rosita. Bet čia tam puslapyje nemeta kainų.kiek tų mokejai  blush2.gif

Meta tik kainas turkiškai
Nepasakysiu timsliai, bet su masažu, pirtim, šveitimu su putom apie 130try mokėjau berods. Kainos bus tik įėjus į hamamą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 08 11, 09:51)
Merginos kur daretes pabraizyma?  Negi visos tik pas M?


Pabraižymą prieš 3IVF, kurį atlikom LT, dariausi Northway medicinos centre pas gyd. Žiobakienę. Bet mums tas IVF nebuvo sėkmingas verysad.gif. Kainavo tada 400 Lt.
Atsakyti
Juratele, meskute, kaip jus nusprendet kad reikia jums gimdos pabraizymo? Ar memorial gydytojai liepe pasidaryti? Kodėl jis jums paskirtas? Ziuriu is rugsejinukiu viena būsiu be pabraižymo blink.gif gal ir man organizuotis ta pabraižymą g.gif jaučiuosi sutrikus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ewilgirl @ 2015 08 11, 10:47)
Juratele, meskute, kaip jus nusprendet kad reikia jums gimdos pabraizymo? Ar memorial gydytojai liepe pasidaryti? Kodėl jis jums paskirtas?  Ziuriu is rugsejinukiu viena būsiu be pabraižymo  blink.gif  gal ir man organizuotis ta pabraižymą  g.gif  jaučiuosi sutrikus  unsure.gif

Zinok, man irgi Memoriale nieks nieko nesake apie joki pabraizyma... As apie tai, kad isvis toks yra daromas, suzinojau is cia... unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Na, o dabar kad ir noreciau, jau butu per velu, nes greiciausiai kita savaite transferis... 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ewilgirl @ 2015 08 11, 12:47)
Juratele, meskute, kaip jus nusprendet kad reikia jums gimdos pabraizymo? Ar memorial gydytojai liepe pasidaryti? Kodėl jis jums paskirtas?  Ziuriu is rugsejinukiu viena būsiu be pabraižymo  blink.gif  gal ir man organizuotis ta pabraižymą  g.gif  jaučiuosi sutrikus  unsure.gif

Man per konsultacija sake kad pasidaryciau. Bet būtinybės tikrai nėra. Kadangi buvo polypas sake gali tuo pačiu per histero. Bet kadangi sakem mes atvyksim tik rudeniop tai sake polypą iškart salinti grįžus į LT ciklo pradžioje o pabraizyma prieš atvaziuojant.
Atsakyti
QUOTE(ewilgirl @ 2015 08 11, 11:47)
Juratele, meskute, kaip jus nusprendet kad reikia jums gimdos pabraizymo? Ar memorial gydytojai liepe pasidaryti? Kodėl jis jums paskirtas?  Ziuriu is rugsejinukiu viena būsiu be pabraižymo  blink.gif  gal ir man organizuotis ta pabraižymą  g.gif  jaučiuosi sutrikus  unsure.gif


man niekas neliepe, as is šios musu temos nusprendziau kad reikia, jeigu gydytojas apsiims tai padaryti.
Atsakyti