Bet jau įmonės bendravimas su žiniasklaida
Panašu, kad žiniasklaida pradės narstyt visus projektus, kur paskirtis ne gyvenamoji. Ir gerai daro, nes tikrai ne visi žmonės supranta ir sugeba išsiaiškinti tokius niuansus.
[/quot]
Galiu pasakyt tik tiek, kad portalas neveikia nuo vakar ryto, o straipsnis isejo sianakt, portalas neveikia, nes kelia kainas, todel viska derina is naujo, mus perspejo is anksto.
Siaip butent siuo metu vyksta susirinkimas visu vadovu del to straipsnio, sake musu agente paskambins ir pranes, kaip kas.
Papildyta:
Del agentes atsakymo man kaip tik patiko, jums reikia jus ir susiraskit, man kai ko nors reikia as pati susirandu"
Musu agente Raminta visada viska pranesa.
Faktas, kad straipsnis nepagloste sito projekto ir gero ivaizdzio nepadare, bet realiai zvelgiant nieko naujo ir neparase, kad kazko turetu issigasti jau esami klientai, bet kainu kelimui turbut ne pats geriausias metas







